Po Stintų šventės – manevrai atbulomis

Grįžti į straipsnį

Egidijus-Algiui

Egidijus-Algiui portretas
Na, Latvijos valdžia su tavim nesutiktų, Algeli, jei yra tokių kurie išgėrę vistiek sėdasi už vairo žinodami, kad sukelia pavojų gyvybei ne tik savo, bet ir kitų, tai kam tokiam automobilis, jis labiau gali praverst kovojančiai už išlikimą prieš rusonacistus ukrainiečiių tautai, kariai kažkiek labiau pritaikytus tuos automobilius frontui panaudos žymiai naudingiau, nei tie bambaliniai idiotai Lietuvoj.

Algis

Algis portretas
Čia kad išsiųsti į Ukrainą truputį perlenkiai

Aš portretas
Daugelis tikina, kad baudos už neleistinus manevrus kelyje yra neveiksmingos. Iš tiesų taip ir yra , nes galima jų nemokėti. Kažkas tuo yra stipriai suinteresuotas. Pamėginkit už komunalinius nemokėti kokį mėnesį kitą, tai anstoliai, kaip alkani pitbuliai duris užgus. O dabar? Važiuoja girti greitkeliuose, laužo kitų gyvenimus, žaloja žmones ir nieko. Nėra kam baudų išieškoti, jos neveikia ir panašiai. O ir radijo stotys, pataikaudamos menkstančiam klausytojų srautui, dar mielai pranešinėja, kur policija rengia reidus. Jei taip ir toliau, tai kelių gaidelių ir girtų už vairo tik didės.

Egidijus

Egidijus portretas
Na yra gan didelė dalis idiotų kurie neįsivaizduoja betkurios šventės neišgėrus alaus, o tokie kurie sėda išgėrę už vairo tokių nuolatinė gyvenamoji vieta turėtų būti psichinių sveikatos sutrikimų gydymo įstaiga, nes jei toks sutvėrimas nesupranta, kad ne tik sau kelia pavojų, bet ir kitiem kurie nori atšvęst blaiviai ir sugrįžt namo, o ne keliaut į kapines per tokius idiotus. Minimum iš tokių reikia atimt ne tik teisę vairuoti iki jo gyvenimo pabaigos, bet ir konfiskuoti automobilį, ir išsiūsti kovojantiem fronte ukrainiečiam.

To arvis o gal geriau avis ar avinas?

To arvis o gal geriau avis ar avinas? portretas
Tuos kurie skuba ir moka gerai vairuoti sau, gana greitai veža su urnomis.

2 arvis

2 arvis  portretas
Tie kurie skuba gauna pranešimus iš e - policijos.

To aevis

To aevis portretas
Tiesa tokia, kad debilas esi. Ir taip žmonės tų tavo lakstančių, ,,mokančių važiuoti saugosi, bet nevisad pavyksta. Man per metus kokius penkis kart mažiausiai trauktis reik nuo tokių.q

jis

jis portretas
" dar buvo nematę" - pirmą kartą matau tokį žodžių eiliškumą

arvis

arvis portretas
jei važiuoji pagal taisykles ir esi is aviu bandos tai duok kele tie kurie skuba ir moka vairuoti .suduviui

->vakar išgėriau...

->vakar išgėriau... portretas
Čia tik klausimas, nieko daugiau - tai gal spintoj ir kokią guminę 'draugę' laikai? Turėtų būti panašiai, skonis lyg ir yra, o pasekmių ir priekaištų nulis :D

Vakar išgėriau vienas butelį šampano

Vakar išgėriau vienas butelį šampano  portretas
ir nuvažiavau į maximką . pravažiavau du policijos ekipažus. Ir papūskit man į uodegą. Tuo 0,0 Bosca man ir patinka - skonis yra, promilių nėra.

absoliučiai bukam V,L

absoliučiai bukam V,L portretas
Matė,kad vairas ne debilas,o tik girtas.tai netikrino. va tavo tai pirmo patikrins.ir mašinos,ir pačio :)

Sūduvis

Sūduvis portretas
Į tokius girtuoklius už vairo, ir lakstūnus policija turėtų atkreipti patį didžiausią dėmesį, jiems turėtų talkinti ir visos kitos tarnybos, nes girtas už vairo arba lekiantys be proto yra pagrindiniai netekčių ir avarijų kaltininkai.

V,L

V,L portretas
Bet kodel nebuvo patikrintas ir dumingumas ir CO ????

skiep

skiep portretas
Tauta geria opeli perduot ukrainai

Galerijos

Daugiau straipsnių