Taikos prospekte – girto maršrutinio autobuso vairuotojo pavojingi manevrai

Anonimas

Anonimas portretas
Per visa miesta pravaziavo. Kiek galejo nesamoniu pridaryti... Operatyvumas nekoks, nekoks... Kada bus atimtos teises (jei tokias turi) debilams, vazinejantiems savo dviraciais ir keturaciais kledrais gatvemis neaiskiais greiciais ir skleisdami kaukiancius garsus? Zmonems nera poilsio nei diena, nei nakti. Policijos nesimato.

Anonimas

Anonimas portretas
Štai čia ir problema, kai aplinkui pilna tokių, kurie pateisina darbo metu pijokaujančius. O juk jokio pateisinimo čia ir būti negali.

pensininkė

pensininkė portretas
rašote koks atlyginimas toks ir vairuotojas manau neteisinga taip teigti jei sutinki dirbti už tokį atlyginimą tai turi atlikti darbą gerai ir pareigingai o čia prigeri darbo metu vežiodamas keleivius tai jau viršūnė ir pripūsti tiek promilių tai ne gurkšnelis ant paskutinio reiso o gėrimas visą darbo pamainą gal net apsvaigęs pradėjo darbą nes vairuotojai keičiasi mieste tiesiog reiso metu tai vadinasi niekas nepatikrina blaivumo prieš darbą yra tokių įmonių kurios vairuotojus tikrina alkotesteriu ir prieš ir po darbo taip įmone išsivalo nuo mėgstančių išgerti ir rūpinasi keleivių saugumu

Daliulis

Daliulis portretas
Tokį vairuotoją išsitraukei iš autobuso ir nušovei kaip pasiutusi gyvulį .

Ala

Ala portretas
Taigi taip dusna visa diena, nu kas ce tokio, biski isgere zmogus. Juk vistek darba jau baige. Kam ta zmogu bausti. Neko nepadare, butu gi pabaiges darba jai nete skundikai.

IR VĖL TAS PATS

IR VĖL TAS PATS portretas
Bus daugiau,čia tik pradžia.Visais laikais taip buvo,tik dabar daugiau žinome.

Tadas

Tadas portretas
Bajeristas įmonės vadovas, sako nebepriims tokio vairuotojo, o jei ir norėtų kaip jis priimtų vairuotoją be teisių, ar teisės nebus atimtos ??? O gal ten normali praktika be teisių darbuotis.

Dirbes

Dirbes portretas
Zmones dirba nuo 12 iki 16 valandu kuo jus norit nuo ju

Magyla

Magyla portretas
Skaitote tik antraštes? Juk parašyta, kad 6-tas maršrutas. Matyt, paskutinį ratą užbaigdamas, padarė "gramą" galinėje stotelėje prie Naftos bazės, kur keleivių sekmadieniais nebūna.

Dirbes

Dirbes portretas
Reikia, kad kuo greiciau autobusu parkas perimtu visus gintarinius vairus ir pajurio autobusus. Pagaliau baigtusi zmoniu vergove, autobusai seni, niekas nieko nenori moketi

Kęstutis

Kęstutis portretas
Ne pergyvenkite ne Kautros.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Atviroj klaipėdoj rašė,kad pajūrio autobusai,o čia maršrutkė.Turbūt kautros arba kitos dar firmos.Nu jei kautros,tai tikrai vairuotojas bus išpirdolintas,o jei kita firma,tai ten visi linksmuoliai vairuotojai.Atlyginimas yra ne iš didžjųjų,bet prie pensijos prisidurti galima.Kiek žinau neblogai uždirba.

Šoferis

Šoferis portretas
Tokiems be jokių kalbų turi būti atimtos teisės vairuoti iki gyvenimo pabaigos, o jeigu kils noras atgauti, privalės išsigydyti nuo alkoholizmo(nors nelabai tikėtina). Čia juk akivaizdus alkoholiko būdas, jeigu nebeišgali pakentėti iki darbo pabaigos, būtinai reikia darbo metu prisisprogt!

Tai

Tai portretas
Čia Kautra?

Onanimas

Onanimas portretas
O maršruto numerį parašyti nebeįstengiate? Kiek mentai numetė informacijos, teik ir įdėjote. Gal tada tokios "žurnalistikos" išvis nereikia...

reiškia

reiškia portretas
gerai uždirba jeigu geria

Anonimas

Anonimas portretas
Kai tik girtas, tai daugiausiai Klaipėdoje. Kas per girtuoklių miestas?

To As

To As portretas
O kokie ju atlyginimai ? Tu juk zinai :)

As

As portretas
Kuo noret kokie atliginimaa toks ir vairotojas

Nu jo

Nu jo portretas
ne pirmas ir ne paskutinis kartas... PO 16 Val uz vairo paskui buteliuka ir vel uz vairo tai va ir prasau....

Anonimas

Anonimas portretas
siaubas nejau neber priemoniu kovot su girtuokliais reik keist istatymus

Auksine zuvele

Auksine zuvele portretas
Klaipedos privatininkai - miesto GEDA!!!!

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Is kur dar tokiu debilu yra ....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių