Teismas pripažino: dėl bereikalingo policijos trukdymo klaipėdietė nubausta pagrįstai

 • Teksto dydis:

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje administracinio nusižengimo byloje dėl trukdymo Bendrojo pagalbos centro darbui, žinant, kad pagalba nereikalinga, konstatavo, jog jauna moteris už nuolatinį policijos kvietimą nubausta pagrįstai.

Atskirai paminėtina, kad už analogiškus pažeidimus nepagrįstai kviečiant policiją kaimynams, trukdantiems jai ilsėtis, jauna moteris administracine tvarka per 2020 metus buvo nubausta penkis kartus.

Klaipėdos apygardos teismas informavo, kad klaipėdietė šioje byloje buvo nubausta 200 eurų bauda už tai, jog daugiabučio namo laiptinėje garsiai šaukė ir sutrikdė asmenų ramybę bei poilsį, be to, suprasdama, kad pagalba nereikalinga ir būdama įspėta dėl bereikalingo policijos kvietimo, iškvietė policiją dėl kaimynų rūkymo jų bute. Moteris atvykusių policijos pareigūnų į savo butą neįsileido, motyvudama tuo, kad pareigūnai neturi ko žiūrėti jos bute.

Apygardos teismas padarė išvadą, kad administracinėn atsakomybėn patrauktai klaipėdietei pagrįstai paskirta bauda už tai, kad ji pažeidė Administracinių nusižengimų kodekso straipsnį, kuris  saugo normalų specialiųjų tarnybų, taip pat ir policijos, darbą nuo piktybiškų, melagingų iškvietimų, eikvojančių specialiųjų tarnybų išteklius ir sudarančių prielaidas nukreipti jų dėmesį nuo tikrai įvykusių nelaimių, kilusių grėsmių žmonių gyvybei, sveikatai ar turtui.

Apeliacinės instancijos teismas, peržiūrėjęs ir išklausęs policijos pareigūnų daryto pokalbio su apeliante įrašą, susipažinęs su tarnybiniame pranešime užfiksuotais duomenimis, kaimynės, dėl kurios rūkymo pažeidėja kvietė policiją, pranešimu apie apeliantės elgesį įvykio dienos rytą, įsitikino, jog kaltinimai padarius šioje byloje vertinamus administracinius nusižengimus viešajai  tvarkai yra pagrįsti, įrodyti, o apeliantė teisingai nubausta už recidyvų (pasikartojantį) elgesį.

Išsikvietusi per Bendrąjį pagalbos centrą policiją, bet neįsiliesdama pareigūnų į butą, apeliantė užkirto kelią užfiksuoti galimo teisės pažeidimo, dėl kurio ji ir kvietėsi policiją, aplinkybes. Toks apeliantės elgesys leidžia manyti, jog ji kvietė policijos pareigūnus ne dėl rimtų dalykų, o vedama noro pamokyti virš jos buto gyvenančius kaimynus dėl to, kad šie rūko savo bute.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
Teisingai nubausta, nes trukdo policijai miegoti- pas juos "tyrimai" vyksta po 20 metų, va ir šiandien giriasi užčiuopę daškevičiaus nužudymo gyslą. Man stiklą prieš dešimtmetį išdaužė, dar dešimt metelių ir suras kaltuosius,palauksiu. Pavydžiu tokio "darbo".

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
A girdi Klaipėdos inf., kada baigsit pist protą? Apygardos teismas, kas sienos, laiptai? Gal parašykit šio "teismo" pavardes?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių