Tragiška avarija Klaipėdos rajone: skriedama mašina nulaužė net medžio viršūnę

Grįžti į straipsnį

Romas

Romas portretas
"Merginą pažįstantys vietos jaunuoliai tikino, kad nepaisant itin trumpo vairavimo stažo ji buvo mėgėja greitai važiuoti." Klausimų daugiau kaip ir neliko. Čia panašiai kaip vaikams tėvai nuperka elektrinius paspirtukus, o kaip juo važiuoti nepaaiškina. Gaila jaunų žmonių. Visą gyvenimą sau sugadino per kelias sekundes.

Pipo

Pipo  portretas
Wat een tragedie met deze jonge mensen, Hard rijders zijn dood rijders het spreekwoord is dus uit gekomen. Heel belangrijk bij het lessen voor het rijbewijs leren leren en leren beheersen in het verkeer. Ook ik ervaar dan er heeeel veeeel mensen geen achterlichten kunnen zien en er voorbij moeten een echte vervelende karakter trek en rijgedrag. Je wint er niks mee met dat race gedrag. houd rekening met afstanden en snelheden. Je komt ook op je bestemming aan met rust en kruidenbitter. minuutje later misschien, erg he.!

Dabar

Dabar portretas
Ten ženklas 70, vargu ar važiuodami jie žiūrėjo į tuos ženklus , normalus tas kelio vingis, greitis ir nepatyrimas savo padare. Labai gaila jaunu žmonių.

Anonimas

Anonimas portretas
Raso tai nesamones, nes nei kas iskrito per tuos langus, nei buvo kazkas prispaustas, ir niekas vietoje nemire, o mire nuvezus i priemima.. pries rasysami suzinokit pirma

Joo

Joo portretas
Policija gaudo tik girtus, tuo tarpu blaivininkai nebaudžiamai žudo žmones. Kodėl kelyje sustabdyti blaivininkai nebaudžiami nors 10 kartų daugiau nužudo žmonių?

Pakrante

Pakrante portretas
Laiko atgal nebegrazinsi,mes irgi kadaise buvome jauni,pridarydavome visokių nesąmonių,tik tais laikais mes neturėjome automobilių !

Blaivus

Blaivus portretas
Sveikinu pradejus gyvenima su tokiom problemom. Jos nebeistaisomos. Uzuojauta tevams.

Non Stop

Non Stop portretas
Nu bet ir laksto Veiviržėnuose jaunimas, į sodą per driftinimus įvažiuoja ir grioviais pasivažineja..visas centras skamba nuo padangų cypimo,gazavimo. Privaloma įrengti greičio ribojimo tech.

o siaube

o siaube portretas
ir kur nuskubejote jaunimas,kur......MIRCIAI I NAGUS........,uzuojauta teveliams,kaip gaila jaunystes,patys graziausi jusu metai.....

S.S.S

S.S.S portretas
jeigu negalvoji su galva, gali riboti greitį neribojęs, važiuos kaip važiavę.

Galerijos

Daugiau straipsnių