Uostamiestyje du vyrai viešai tenkino aistrą

vanga

vanga portretas
Kaip sunys...

pakartosiu savo nuomonę

pakartosiu savo nuomonę portretas
reikėjo iškviesti Aušrinę Mariją, mūsų žmogaus teisių gynėjus, o dabar - policiją. Juk kaip tik čia yra pavyzdys,kaip reikia toleruoti tokius nuokrypas, nusiųskit tą atvaizdėlį simonko, tiems televizijoje besireiškiantiems "nuskriaustiems" homikams tegu pasikabina ant sienos ikoną iš uostamiesčio šalia kitų paveiksliukų.Tai kas ten ėjo tame hit gėjų parade Vilniuje iš mums pažįstamų veidų? Manau, kad tai yra kryptinga veikla nukreipta prieš lietuvių tautą, tai veiklai vadovauja simonko ir ES., tokiu būdu lietuvių skaičius labai sumažės, net labiau, nei tam daro įtakos emigruojantys iš Lietuvos. Homikai žino, kad juos palaiko ES, net subsidijuoja,o mūsų valdžia lankstosi ES, todėl tie gėjai laiko save nebaudžiamais. Juos sustatyti į vietą gali tik žmonės, ir tokių "paveikslėlių" viešoje erdvėje nebematytume, o savo "urkštinėse" jie gali daryti , ką tik nori, neuždrausim.

valekas

valekas portretas
nu kurva kurva,Pidarastaj, nekenchu :( visus pidarus Smaugti rejkia

dar

dar portretas
kartą ''atnaujinkit'' ir paviešinkit VIDEO...........tada paiderastai tik Kauno Dieną ir prenumeruos .......

Bėda

Bėda portretas
Lietuvoj yra kelios bėdos, tai kariesas, menstruacijos, ir pederastai.

.....

..... portretas
Ju protelis nuo smegenu -persoko i uzpakaly..ten ir pasiliko...

slykstu

 slykstu portretas
Slyksciau nebegali buti...kai stumdomas..s...s visu akivaizdoje..kaip galima gerbti ir laikyti normalius , nes tai gali eiti sudyna ..ir ten tenkintis..net dvokia cia..persiprasau jei ir nepatiko..as negerbaiu pries tai..o dabar nekenciu..

slykstu

 slykstu portretas
Slyksciau nebegali buti...kai stumdomas..s...s visu akivaizdoje..kaip galima gerbti ir laikyti normalius , nes tai gali eiti sudyna ..ir ten tenkintis..net dvokia cia..persiprasau jei ir nepatiko..as negerbaiu pries tai..o dabar nekenciu..

Jurgis

Jurgis portretas
Gerai kad ne vaikus.

To RK

To RK portretas
jo jo- tu homosiatinu vardus ir pavardes su nuotraukom galetu isplatint..Bent zinotum kur ligonis ir pasisaugotum...

sdfrt

sdfrt portretas
galas pasaulio,neranda vietos kitur eikit rupkes i miska...

pa

pa portretas
PADEKOKIT POVILIONIENIAI UZ MEILE LINSMUCIAMS KUKUSKINAMS.

flori-jonas

flori-jonas portretas
o kur video?

to RK

to RK portretas
komentaras yra asmenine subjektyvi nuomone, del kurios normalioj valstybej jokiu teismu nebuna

Dghj

Dghj portretas
Piderastai blet, iskaustruot urodus!

Dghj

Dghj portretas
Piderastai blet, iskaustruot urodus!

RK

RK portretas
Labai tikiuosi, kad dėl daugumos komentarų bus pradėti ikiteisminiai tyrimai, o vėliau bylos pasieks teismą. Galėsite pakartoti viską viešai - bus publikuojamos jūsų pavardės ir nuotraukos. Tik ar neatsisakysit savo žodžių, kietuoliai?

liurbailalus ir toilorantyškas

liurbailalus ir toilorantyškas portretas
Melas! Runkelių ir hambarfombų prapaganda!Tik hetero runkeliai gali būti prasigėrę ir elgtis negražiai.Kaip išvis tuos gėjus drįso sulaukyti policija??? Kaip išdrįso kažkas parašyti apie tai??? Tuoj bus žurnalystams kai paskambynsiu Slušnai.O tie policininkai sulauks koliegų iš Vilniaus likymo.Juk nė veltui gėjai Mykolo Riomerio studijuoje. :)

Renatusia

Renatusia portretas
Fuj, kastruot tuos gėjus visus reik, kaip ir pedofilus. Išvis išpindėję dabar paliko. Tik apie tai ir šnekama...

ez

ez portretas
Per mazos baudos. Tai aisku kokie bus teisejai...

Nuomone

Nuomone portretas
Slykstunai

Jopapa

Jopapa portretas
Tpfu gamasiatina

CCCR

CCCR portretas
ATEINA VAIKAI SU TEVAIS IR SENELIAIS IR SAKO VAIKAI JIEMS,SENELI TETI MAMA KA JIE DARO AR GALIT ISIVAISDUOT JEI VAIKAI PAMATYTU TOKI VAISDA

uj vej

uj vej portretas
Viens buva simonkas kits grybauckas.

Atsistojo klausimas

Atsistojo klausimas portretas
Kas gimsta po "tokios meilės" Drambliukas su straubliuku? Šd.gabalas?Ir kaip gi jų daugėja?Ponia iš Seimo nepaaiškina,nors ji tokia protinga.

pagailekit

pagailekit portretas
ju-taigi vargsai is sksualiniu mazumu,visu skriaudziami...niekas nabagams nesuteike ploto pasimyleti.....tai teko viesoj vietoj pasitenkinti

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Gerai gerai,prisirinkot i valdzia ju net i prezidentura, tai dabar ir vaiksciokit FANEROS GABALA uzsikise uz kelniu.Ir nesibedavokit.

Va prie ko priveda

Va prie ko priveda portretas
Visokie geju paradai ir viesas demonstravimasis. Iskrypeliai

Va prie ko priveda

Va prie ko priveda portretas
Visokie geju paradai ir viesas demonstravimasis. Iskrypeliai

che

che portretas
simonkoidai

Nojus

Nojus portretas
Turbūt dabar įtakingos gėjų jėgos bandys nuslėpti šių ištvirkėlių tapatybes- būtų didžiausia bausme paviešinant jų vardus ir pavardes.

Jelena

Jelena portretas
Kaip cia suprasti? delfi raso kad buvo neblaivus Policijos pareigūnai nutraukė šį retos rūšies viešosios tvarkos pažeidimą ir vaikinai buvo pristatyti į policijos komisariatą. Abu buvo neblaivūs. 1991 metais gimusiam jaunuoliui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - 1,77 promilės, o vyresnis jo meilužis, gimęs 1982 metais, buvo kiek girtesnis - 1,92 promilės. o cia raso kad buvo blaivus???

elvis

elvis portretas
nu va pati valdzia norejo tokiu gaidziuku tai ir turi dabar

ot

ot portretas
Todel mes ir nenorim kad nenormalus del sekso,nedaugetu,nesiviesintu,uztai ju nekenciam,parduotuvej eile-o jos vydury-ciulpikas tenkina aistra kitam ciulpikui

jadvyga

jadvyga portretas
o dar kaltina Grazuli kad kovoja pries tokiu gaivalus

Nojus

Nojus portretas
Kitąsyk mačiusiems šią orgiją nufilmuot, kad ir telefonu, siūlau ir internete patalpint- gal po tų paradų, padrąsinusių juos, bent kiek gėdos jausmas prabustų...

Nojus

Nojus portretas
Kitąsyk mačiusiems šią orgiją nufilmuot, kad ir telefonu, siūlau ir internete patalpint- gal po tų paradų, padrąsinusių juos, bent kiek gėdos jausmas prabustų...

Meilei neisakysi

Meilei neisakysi portretas
Jo, einam link Europos. Mačiau, kaip Vokietijoj Kiolno stoty du pedikai, matyt viens su kitu atsisveikindami ir be galo įsimyleję ilgai laižėsi, niekaip negalėjo išsiskirti, kol neatvažiavo traukinys ir neišskyrė juos:)))

JO

JO portretas
galima butu surengti mokyklose tokius renginius,o gal pradekim nuo darzeliu.jog tiems padarams zalia sviesa visur.o gaus bauda prades klykti ,kad pazeistos ju teises.

Linaa

Linaa portretas
Rusijoj policija būtų žinojusi ką daryti su tokiais vaizdeliais. Ir tie jaunuoliai būtų nebegalėję pakartoti to ką darė. LT susimoka baudą ir toliau , gerai kad ne prie mokyklos. Nors susimoki juokingą baudą ir gali prie mokyklos. Kita vertus čia tokia smulkmena lyginant su valdžios pasismaginimais mūsų gevenimų sąskaita...

dedulia

dedulia portretas
iki ko dasirista, tokia kulturinga tauta. Uzas.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Juk čia tai yra normalu tai ES, leiskime iškrypėliams dar rengti paradus,šventes,mokykime mokykloje vaikus tolerancijos "gyvuliams".Ko norėjome to gavome-ko čia stebėtis...

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Juk čia tai yra normalu tai ES, leiskime iškrypėliams dar rengti paradus,šventes,mokykime mokykloje vaikus tolerancijos "gyvuliams".Ko norėjome to gavome-ko čia stebėtis...

klp

klp portretas
prasau daiktus vadinti savais vardais . vyrai vienas su kitu nesimyli , taip daro tik gejai....

džiaugiasi

džiaugiasi portretas
Aušrinė, Lietuvėlė pamažu virsta iškrypėlių rojumi.Įdomu kokią jai padėką pareikštu tėvai, kurių vaikai pamatytu tokį vaizdelį?

valio

valio portretas
vadinasi, mes jau tikri europiečiai, tenedrįsta mums prikišti homofobijos, mes už tokius vaizdelius - tik juos norėtume žaibiškai išplatinti visoje Europoje, ypač europarlamente.

reikėjo

reikėjo portretas
iškviesti Aušrinę Mariją, mūsų žmogaus teisių gynėjus, o dabar - policiją. Juk kaip tik čia yra pavyzdys,kaip reikia toleruoti tokius nuokrypas, nusiųskit tą atvaizdėlį simonko, tiems televizijoje besireiškiantiems "nuskriaustiems" homikams tegu pasikabina ant sienos ikoną iš uostamiesčio šalia kitų paveiksliukų.Tai kas ten ėjo tame hit gėjų parade Vilniuje iš mums pažįstamų veidų?

VA

VA portretas
Atsargiai tik nesudiskriminuokite siu dvieju iskrypeliu.

done

done portretas
raso vyrai, ar jie vyrai????

vikis

vikis portretas
Laukiam Simonko komentaro...

Joa

Joa portretas
Pederastai ir kiti "homikai" tai labiausiai istvirkusi ir ligas platinanti visuomenes iskrypusioji dalis. Geriausiai juos butu izoliuoti arba kastruoti... :)))

va tau

va tau portretas
Skaitos Marijos zeme! Neblogai butu ir uzdarytus palaikyti belangeje, viesai nuotraukas ideti, gal atsirastu gedos jausmas....

O

O portretas
kodėl nepastatė policininkų, gad reikliuką baigtų iki galo???

...

... portretas
Taigi yra daug valstybių kuriuose pederastus sutinka ištiestomis rankomis, nejau dabar visas pasaulis turi būti vienodas?

ABC

ABC portretas
Gaila nieko nebuvo salia, kas butu uzpakalius tiems gaidziams isspardea.

Nu

Nu portretas
To betruko... Gėda...

T

T portretas
Na... po parado drasesni gi darosi ... :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių