Uostamiestyje už gyvūnų šėrimą atsiperkama baudomis

Grįžti į straipsnį

Taip \\\\\.../////

Taip \\\\\...///// portretas
tas šuva ėda?

Alfa

Alfa portretas
Maudytis reikia. O ne gyvùnus kankinti. Katės jei šeriamos visada tuo pačiu laiku ir vietoje. Tai tamsta ir neinate neglostote kačių ir parazitų neturite. Nejuokinkite žmonių.

Nuarui ir Buk mano draugui

Nuarui ir Buk mano draugui portretas
Uz ka jus gaunat is savivaldybes pinigus? Ir svarbiausi buk mano drugo reklama 300 gyvunu ir metai is metu,o kodel ne 400? Pastovus atsikalbinejimas paskambinus pasiimt gyvuna! Klaipedos savivaldybe skiria musu mokesciu moketoju pinigus ,o sie net nerenka gyvunu! Visiems mylintiems ir nemylintiems gyvunus- Buk mano draugui ir Nuarui kas met skiriami MUSU VISU PINIGAI. Plius sios imones gauna is geradariu didziules paramas! Klausimas savivaldybei - uz ka skiriate toms imonems Pinigus? Jei miesto gyventojai vistiek kencia nuo katinu,jie dauginasi! O kodel nesterilizuoja ju Nuaras ir Buk mano draugas.

Romas

Romas portretas
Gėda milicininkui L.Lapinskui iki kokio lygio nusirito, gaudo bobutes dėl katinų maitinimo, ir dar ponas kokią didelę algą gauna, tegul eina vagis gauditi.

Piktas senis

Piktas senis portretas
Žvejybos uosto rajone tikra šunų šikykla...kelis kartus apšaukiau šikintojus, kad nesurenka ...bet buvau iškeiktas

baudas didesnes nupušusioms

 baudas didesnes nupušusioms portretas
Pas mus prie daugiabučio Laukininkų gatvėje taip pat šeria kates po balkonais,langais,dvi nupušusios prieš pensijinio amžiaus moterys.Buvo pridėjusios gultų ir tokia ėjo smarvė nuo kačių sysių,kad lango buvo neįmanoma atsidaryti.Kieme jau laksto ir didelės žiurkės,nes jos irgi ateina paėsti.Į bet kokią pastabą reaguoja iškoliodamos kiekvieną.Visi dejuojantys dėl kačių pasiimkite į savo namus ir šerkit kiek norit,bet nekenkit kaimynams gyvenantiems pirmame aukšte.

>Kačių mylėtojams

 >Kačių mylėtojams portretas
viskas teisingai. Miško kv tas pats. Baisu.

Vardenis

Vardenis portretas
Esu matęs kaip viena solidi moteris atneša kaltinama maisto, vos tik ji nueina bomzai prisistato ir viską suryja :-)

Super mamytėms iš lušnynų

Super mamytėms iš lušnynų portretas
Visi auginome vaikus, niekada nekildavo mintis, kad vaikui neša blogį naminiai gyvūnai, glostydavo visas kiemo kates, neparsinešė jokių parazitų, nesusirgo jokiomis ligomis,. Gyvūnai jaučia kas jų nekenčia ir ginasi nuo tokių susireikšminusių kaimiečių, kurie užaugo blusynuose patys. Pakelkite, atplėškite akis nuo telefonų ir prižiūrėkite savo vaikučius.Žemė ne vien žmonių planeta.

leilai

leilai portretas
blusos is kaciu ,patikekite tikrai yra

Leilai

Leilai portretas
Kada paskutini karta uzsikretei parazitais nuo kaciu? Ir kokiais? Kaip pernesiai ir kuo gydeisi? Nes cia visas rajonas serga parazitais nuo kaciu, nebezinom ka daryti))))

Leila

Leila portretas
Pas mus daugiabūtyje ir aplink tikrai atsakingi gyvūnų šeimininkai surenka tuos kakučius :) bet katinukų šėrimas yra kažkas na baisaus :( nesu prieš, bet ateina iš kitos gatvės žmogus ir juos šeria... o tie ir dauginasi dauginasi tikrai gaila gyvūnu. Kaip kaikurie žmonės nesupranta, kad atrodo darant gerą darbą pridaro žalos. Juk tie gyvūnai laukiniai nešioja parazitus lenda i šiluminės trasas laiptines ir gali užnešti žmonėms parazitų. Yra įstaigos kurios rūpinasi tais gyvenimais randa namus tai vat čia labai nuostabus darbas. Tad siūlyčiau nebešerti laukinių katinuku ir geriau jiems ieškoti namų.

a

a portretas
Šikimą o ne šėrimą.

Anonimui

Anonimui portretas
Debilas tamsta esat. Dugnas.... Paciam svinas galvoj vietoj smegenu.

Chi

Chi portretas
Sąjūdžio parke laksto palaidi veršio didumo šunys. Šeimininkai kėblina taku ir nekreipia dėmesio, kad mamos su mažais vaikučiais vaikšto. Kiek čia reikia iki nelaimės, neduok Dieve.

.

. portretas
Is tikro, nera sunku surinkti savo suns kakucius. Kai isigijome suniuka, pastebejai, kad nemazai kas nerenka, net pro langa maciau, kad tiesiog nuejo ir nesurinko. O musu maza zioplius, kuris viska ima ka randa lauke arba tiesiog butu nemalonu, jei kakutyje issivoliotu. O kas siulo desryciu su idaru, siulyciau apsilankyti pas psichiatra.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tingit padėt tiem šuneliam dešryčių su įdaru ? Katės- tos nors neloja ir į blauzdas nekimba, o šuniui teko ir švininę muselę į tarpuakį įsegti...

Aira

Aira portretas
Teisingai raso kad kinkos per silpnos bausti didziuosius tersejus tai priel vargsu gyvuliuku prikibo ka jie valgyt nenori kaip sitaip galima

Ne ta nuotrauka

Ne ta nuotrauka portretas
Gaila, kad tik šuns nuotrauka, o būtų įdomiau šikančio benamio, smarvė sklinda tik pusės kilometro spinduliu, ir antisanitarijos nėra, viskas sterilu, pasirodo, kad šunys ir katės didžiausia miestiečių nelaimė. Vargo jūs pi.....liai. Aš norėčiau mieste matyti prie namų valkatų neišraustus konteinerius, nepridergta, neprimyšta aplinkui,neišnešiotą konteinerių turinį po visą miestą. Ką apie tai parašysit?

Kačių mylėtojams

Kačių mylėtojams portretas
Priglauskit visus katukus į savo namus,arba juos šerkit prie savo gyvenamų namų! O nelakstykit po kitų gyvenamų namų balkonų ir įėjimų tuos katinus šerdami ! I.Simonaitytės gyventojai jau nebeapsikenčia dviejų PUSDURNIŲ su katinų maistu pildamos belekiek ir po kiekvienu balkonu,guolius(dėžes) sutempė.Policija atvyko -jie žino Tas močiutes! Nebaudžia!!!!!! Viešasis skyrius neatvyksta kviečiami! Ir kaip tokių šerėjų atsikratyt????? Esmė - terškit po savo balkonais!!! Bijo jos savo kaimynų! Nes į kailį pasiūlė joms.tai tos geradarės atsiprašant teršia po svetimais balkonais vilkdamos maistus dezutes skudurus! Kiek bevalom,tai jos dvigubai!

Anonimas

Anonimas portretas
Visoj Europoj su šuniuku leidžia į restoranus, prekybos centrus ir t.t. o Klaipėdoj net pasivaikščioti nėra kur. Ir nesu matęs, kad nesusirinktu reikalų. Ir kam apie tai rašyti? Nebėra prie jo prisi....?

O.

O. portretas
Sio straipsnio autorius tegul eina na

Skundiku era

Skundiku era portretas
Butent, uoliai baudzia zmogelius, kurie rupinasi gyvuneliais, o patys tersia gamta nebaudziami… paradoksas, tie kas skundzia gyvunu myletojus yra dvasiskai isseke, vienisi zmones, kuriems reiketu prisiglaust koki gyvuleli ir siela atsigautu, laimingesni taptu)))

Klaipėda nedraugiškiausias gyvūnams miestas, ar ką ?

Klaipėda nedraugiškiausias gyvūnams miestas, ar ką ? portretas
straipsnis bjaurus

Audrius

Audrius portretas
Nuo šuns ar katės pridarymo dar niekas nemirė. O nuo oro, vandens taršos mirštamumas lenkia visą repsubliką. Baudas skirkit KLASCO, GRIGEO kitiems teršėjams, ar kinkos per silpnos prieš tikrus teršėjus pašokinėt?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių