Į Smiltynę kels nauji keltai Pereiti į pagrindinį turinį

Į Smiltynę kels nauji keltai

2008-10-18 15:40
Į Smiltynę kels nauji keltai
Į Smiltynę kels nauji keltai

Nuo ateinančios vasaros Klaipėdos perkėloje į Smiltynę dirbs tik naujieji keltai. Du senuosius ketinama parduoti.

Lietuvos televizija pranešė, kad daugiau nei 20 metų naudotus keltus „Nemunas" ir „Žalgiris" turėtų pakeisti naujas greitaeigis keltas, šiuo metu baigiamas statyti Bulgarijoje. Apie 16 milijonų litų kainuosiantis keltas bus toks pat, kaip jau čia dirbantys, prieš kelerius metus pastatyti „Baltija" ir „Neringa".

Šiame kelte bus įrengta vietų, skirtų dviračiams. Naujieji keltai marias iki Smiltynės turėtų įveikti beveik dvigubai greičiau nei senieji.

Šį mėnesį bendrovė „Smiltynės perkėla" gavo tarptautinį transporto srities apdovanojimą - Naujojo Tūkstantmečio Prizą. Prizas įmonei įteiktas už investicijas į naujus keltus, vandens transporto parko atnaujinimą, už kryptingą ir sėkmingą verslą. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra