Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį

2011-09-12 13:30
Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį Lietuvos komanda iškelta galva keliauja į ketvirtfinalį

Sekmadienio vakare paskutines ir lemiamas rungtynes Vilniaus „Siemens“ arenoje sužaidė Lietuvos rinktinė, kurios varžovai buvo Vokietijos krepšininkai.

Pirmas kėlinys

Lietuvos rinktinės startinis penketas: R.Javtokas, R.Kaukėnas, S.Jasaitis, D.Songaila, M.Kalnietis.

Pirmosios atakos tiek lietuviams, tiek vokiečiams nepavyksta. Pirmuosius taškus pelno vokiečiai, į kuriuos taikliu tritaškiu atsako S.Jasaitis, o po to vienas po krepšiu likęs R.Kaukėnas pataiko dvitaškį. 5:4. Vokiečiai įveikę lietuvių gynybą pataiko dvitaškį, po kurio seka du sėkmingi R.Kaukėno metimai, į kuriuos Blezingas atsako dvitaškiu. 9:8.

Sužaidus pusę kėlinio, D.Songaila vėl didina lietuvių persvarą. Aikštėje pasirodo J.Valančiūnas. Š.Jasikevičius pataiko dvitaškį. 13:10.

Likus žaisti daugiau kaip dvi minutes, J.Valančiūnas pataiko įspūdingą dvitaškį. Rezultatas lygus. 15:15. Gynyboje prasižengia Schultze. J.Valančiūnas pataiko du baudos metimus. 17:15.  Ch. Keimanas prasižengia kovoje dėl kamuolio. M.Pocius surengia sėkmingą reidą po vokiečių krepšiu. 19:15.

Vokietijos komandos minutės pertraukėlė. Po jos nesėkminga vokiečių komandos ataka. Po jos R.Kaukėno du taškai. 21:15. Schafartzikas pataiko du taškus ir mažina vokiečių atsilikimą. Aikštėje D.Songaila ir D.Nowitzkis. Tačiau paskutinės kėlinio atakos nesėkmingos.

Antras kėlinys

Pirmąją šio kėlinio ataką rengia lietuviai. Ji baigiasi nesėkmingai. Gynyboje prasižengia D.Songaila. Sėkmingą ataką, pasibaigusią Š.Jasikevičiaus tiksliai mestu dvitaškiu, surengia lietuviai. D.Nowitzkis atsako taikliu metimu iš po krepšio 23:17.  Vokiečiai surengia sėkmingą puolimą. 23:19.

Po lietuvių krepšiu prasižengia vokiečiai. R.Javtokas pataiko du baudos metimus. 25:19. Ch.Keimanas pataiko du taškus Vokietijos rinktinei. 25:21. M.Kalnietis atsako taikliu dvitaškiu. 27:21.

Po pražangos gynyboje D.Nowitzkis pataiko baudas. 27:23. Gindamasis prasižengia S.Jasaitis. D.Nowitzkis vėl prie baudų linijos. Vienas metimas taiklus. Lietuviai rengia ataką. R.Javtokui nepavyksta pelnyti lengvų taškų, tačiau jis meta baudas.Abu metimai taiklūs. 29:24. Savo krepšį apgina lietuviai ir R.Kaukėnas, žaibo greičiu atsidūręs po varžovų krepšiu, pelno du taškus. 31:24.

Vokiečių minutės pertraukėlė. Po jos sėkminga D.Nowitzkio ataka. 31:26. Likus žaisti keturias minutes, Kamanas pataiko du taškus. 31:28. Po vokiečių pražangos gynyboje R.Javtokas pataiko vieną baudos metimą. Jį keičia J.Valančiūnas.

Dar vienas sėkmingas R.Kaukėno reidas po varžovų krepšiu ir pelnyti trys taškai. Vokiečiai atsako taip pat taikliu tritaškiu.  J.Valančiūnas apgauna patyrusį vokiečių žaidėją ir pelno du taškus. 37:31.

Dar vienas sėkmingas D.Nowitzkio žaidimas po lietuvių krepšiu. 37:33.

Trečias kėlinys

Lietuvos rinktinės startinis penketas: R.Javtokas, R.Kaukėnas, S.Jasaitis, D.Songaila, S.Jasaitis.

Trečiojo kėlinio ataką pradeda vokiečiai. Ji pasibaigia sėkmingai. D.Songaila pataiko dvitaškį. 39:35. D.Nowitzkis pataiko dar vieną dvitaškį. 39:38.  Ch.Kamanas išveda Lietuvos komandą į priekį ir pataikęs vieną baudos metimą, didina vokiečių pranašumą iki dviejų taškų.  M.Kalnietis lygina rezultatą. 41:41. Po to S.Jasaitis smeigia taiklų tritaškį. 44:41. Po jo ir staigi R.Kaukėno ataka po vokiečių krepšiu. 46:41.

Vokietijos komandos minutės pertraukėlė. Po jos vokiečiai rengia ataką. Ji nesėkminga. S.Jasaitis suskumba prie varžovų krepšio ir deda dvitaškį. 50:41. Vokiečiai pelno du taškus, R.Kaukėnas kaip kulka pralekia pro vokiečius ir priverčia prasižengti D.Nowitzkį. 52:43.

Prasižengusį R.Javtoką keičia J.Valančiūnas. Vokietijos komandos žaidėjas pataiko du baudos metimus, o po jų pro du vokiečių aukštaūgius prasiveržia M.Kalnietis ir pataiko. 54:47.

J.Valančiūnas prasižengia gynyboje. 54:48. Jam fiksuojama ir pražanga puolime. D.Nowitzkis pataiko abu baudos metimus. 54:50.

Tačiau Dirkas prasižengia gynyboje. Š.Jasikevičius pataiko du baudos metimus. 56:50.  Prasižengia gindamasis R.Benzingas. R.Javtokas pataiko vieną baudos metimą. 57:52. Gindamasis prasižengia D.Nowitzkis. Tai jau trečioji vokiečių lyderio pražanga. M.Kalnietis pataiko antrą baudos metimą. 58:52.

Ketvirtas kėlinys

Kėlinį vokiečiai pradeda sėkminga ataka. Taškų autorius R.Benzingas, pelnęs du taškus. Schletzingers dar dviem taškais mažina lietuvių atotrūkį, tačiau jis čia pat ir prasižengia. R.Kaukėnas pataiko du baudos metimus. 62:56.

D.Nowitzkis neleidžia atitrūkti lietuviams ir pelno du taškus. 62:58. Pražanga gynyboje Ch.Kamanui. Vokiečiai grįžta į gynybą po nesėkmingo R.Javtoko metimo. 62:60.

K.Kemzūra paprašo minutės pertraukėlės. Po jos nesėkminga lietuvių ataka. Gynyboje prasižengia R.Kaukėnas. Vokiečiai tęsia ataką, tačiau ji nesėkminga. Ch.Kamanas lygina rezultatą. 62:62. Chrisas prasižengia gynyboje. J.Valančiūnas pataiko vieną baudos metimą.63:64. Š.Jasikevičius vėl išveda lietuvius į priekį. Po Šaro perdavimo J.Valančiūnas įspūdingai deda iš viršaus. 67:64.

Likus žaisti daugiau kaip keturias minutes Schaffartzikas, pataikęs tritaškį, lygina rezultatą. J.Valančiūnas vėl išveda Lietuvos rinktinę į priekį. Atotrūkį didina Š.Jasikevičius, tačiau jį iškart mažina R.Benzingas. Po puikaus derinio gražius du taškus pelno J.Valančiūnas. 73:70. M.Kalnietis prasižengia gynyboje. D.Nowitzkis pataiko du baudos metimus. 73:72. Į aikštelę grįžęs R.Kaukėnas pataiko du taškus, tačiau rezultatą iškart lygina vokiečiai. Gynyboje prasižengia Schultze. Š.Jasikevičius pataiko vieną baudos metimą. 78:75.

Dar vienas puikus Š.Jasikevičiaus ir J.Valančiūno derinukas ir du Jono pelnyti taškai. 80:75.

K.Kemzūra prašo minutės pertraukėlės. Lieka žaisti 47 sekundės. Schaffartzikas prasižengia gynyboje. Š.Jasikevičius pataiko du baudos metimus. 82:75. Gindamiesi vėl prasižengia vokiečiai. Šaras pataiko du baudos metimus. 84:75. Toks rezultatas dega švieslentėje ir nuaidėjus rungtynių pabaigos sirenai.

Rezultatyviausi Lietuvos komandos žaidėjai: Rimantas Kaukėnas 19, Šarūnas Jasikevičius 17, Jonas Valančiūnas 17, Mantas Kalnietis 9, Robertas Javtokas ir Simas Jasaitis po 8.