Įspėja po paklydėlio paieškų: alkoholis ir pasivaikščiojimai miške – nedera

  • Teksto dydis:

Šiaulių pareigūnai trečiadienį skubėjo į mišką – teko gelbėti paklydusį vyrą.

Ankstyvą kovo 4-osios rytą, vos pradėjus švisti, policiją pasiekė pranešimas apie Šiaulių rajone, Pamockės kaime, miške paklydusį 61-erių metų vyrą. Paaiškėjo, kad paryčiais iš netoliese esančio kaimo grįžti namo nusprendę tėvas ir sūnus pakeliui vienas nuo kito pasimetė. Į namus parėjęs sūnus tvirtino kartu su tėvu žingsniavęs miško takeliu, bet pusiaukelėje jį staiga pametęs, vėliau dar bandęs ieškoti savarankiškai, tačiau nesėkmingai. Situaciją sunkino tai, kad neblaivus vyras su savimi neturėjo mobilaus telefono. Supratę, kad patys paklydėlio neras, artimieji kreipėsi į policiją.

Atvykę pareigūnai ilgiau nei valandą vaikščiojo miške, ieškodami nelaimėlio. Sėkmė nusišypsojo tada, kai prie paieškų prisijungė tarnybinis šuo, vardu Hašas. Eidami į miško gilumą, staiga pareigūnai išgirdo aktyviai lojantį keturkojį, o netrukus pasigirdo ir žmogaus šauksmas. Atskubėję ir radę ant žemės gulintį neblaivų vyriškį, pareigūnai bandė jį kalbinti, tačiau šis nesiorientavo aplinkoje, nesuvokė, kur esantis ir kas su juo bendrauja. Vyrą krėtė drebulys, jis buvo sušalęs, nusiavęs batus.

Pareigūnai nedelsdami iškvietė greitąją pagalbą, o iki jai atvykstant iš miško nešė paeiti jau nebepajėgusį vyrą. Galiausiai jis buvo perduotas medikams.

„Dėkojame operatyviai dirbusiems policijos pareigūnams ir darbščiajam Hašui bei primename, kad alkoholio vartojimas nedera su pasivaikščiojimais miške, ypač tamsoje“, – teigė pareigūnai.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių