Šokiruojanti dingusių žmonių statistika: apie artimąjį nieko nežino ir kelis dešimtmečius

Grįžti į straipsnį

Jonas

Jonas portretas
Dažniausiai neranda tų, kurie nenori, kad juos rastų. Didžioji dalis lietuvių dabar gyvena girtuoklystės, skurdo, narkotikų liūne. Todėl jei tokioje kiaulidėje atsiranda vaikas, kuris nori iš viso to ištrūkti- jis ir pabėga ir nebenori tų valkatų nei matyt nei girdėt. Pranešti išvykstant neįmanoma - visi visada girti ir nieko negirdi. Galu gale, PERDAUG JIEMS GARBĖS, kad jiems pranešinėti.

Andrius

Andrius portretas
Jei aš esu pilnametis ir nutariau nutraukti ryšius su girtuokliais tėvais, tai kokią teisę turi policija manęs ieškoti, platinti mano nuotrauką, fotogfrafiją? Taip yra pažeidžiamos mano teisės. Jei manęs policija ar kokios nors organizacijos ieškotų- paduočiau juos į teismą.

to-Įžūliai meluoja panelė.

to-Įžūliai meluoja panelė. portretas
gal mažiau gerk?? Turbūt irgi po suoliuku miegi??? JEI giminės ŽINO- kur žmogus, jie neskelbia jo paieškos.

Cha

Cha portretas
Įdomiai čia. Pavyzdžiui antstolis iškrautsto iš vietos, kur klientas gyveno, o voverės po ąžuolu atsisako priregistruoti nors jis ten kartais miega, bet pastoviai nebūna. Va ir niekaip neranda kur žmogus gyvena, tiesiog dingo iš viso socialinio gyvenimo, nes nakvoja ant suoliuko , miške ar dar kažkur. Kai baigsis visą savivalė su antstolių nebaudžiamu už tai, kad nepaisė antstoliai įstatymų- bent pusė dingusių atsiras.

Įžūliai meluoja panelė.

Įžūliai meluoja panelė. portretas
Absoliuti dauguma "dingusių" suaugusių yra gyvi ir sveiki ir iš tikro net giminės jų buvimo vietą žino. Bet viskas elementarų - žmonės dažniausiai "dingsta" nuo antstolių o dabar pasipildė ir šauktiniais "dingusių" gretos. Vien antstoliai šiuo metu nesuranda per 60 tūkst. "klientų" . Kita kategorija savarankiškai išvykę nutraukdami ryšius. Jų nėra vienetai , tiesiog dalyje valstybių galioja įstatymai , kuomet "surastasis" gali pareikalauti nepranešti nieko apie save ir jų laikomasi.

prielaida

prielaida portretas
ir konkreti tai sionsatanystu veikla isvien su /chirurgais/ organu biznio o anu satanystiniu apeigu 3 buna kartais gyvi nes buna vergiskai isnaudojami bet ju maziau negu 1 2u???===

jojo

jojo portretas
nespjauk ant artimo,nes ateis tolimas ir tada bus...

Būna visko

Būna visko portretas
Jei prieš 33-50 metų vyras susirandame alternatyvių nuo šeimos variantų, likdavo viskas įskaitant butą žmonai ir vaikams ir dar alimentus gerus mokėdavo pats arba tuščiomis rankomis išeidavo, arba pasiėmęs marškinių porą. O nuo 2008 m tendencija kita. Nekilnojamojo turto rinka buvo sustojusi ir ją išjudino paprasčiausiai visuotinis skyrybos. Skirtumas tas, kad moterys buvo paliktos net be jų Nuosavų papuošalų, drabužių, asmeninių daiktų, buvo per teismą sudarytas toks tipinis bylų nagrinėjimas konvejeriu, kai moterį palikdavo be jokio turto, vaikus paimdavo oažaidimui pedofilai, vyras užvaldydavo visus namus, automobilius ir kitką. Tiesiog teismuose tereikėjo žinot į ką kreiptis. Ir jokio skirtumo niekam kur tos moterys dingo. Gal nuo laiptų namie nukrito ir iki šiol jų nerado, gal miške kur gyvena su narkomanais, gal...

aha

aha portretas
to alius ,neviesina tik tu zinai ....vaistuku isgert nepamirsk..

to- AnonimasPrieš 3 valandas

to- AnonimasPrieš 3 valandas portretas
Negaliu patikėti, kad TIIIEEEKKK besmegenių Lietuvoje :( KADA pradėsi mąstyti , aišku-jei turi su kuo??? Niekaip nepabundi po venckienės pasakų? KUO ji ten visus apgirdė?

Jeigu dingo,

Jeigu dingo, portretas
ieskokite soctinkluose! Dabar - visi ten.

kaunietis

kaunietis portretas
Ačiū KD, taip malonu skaityti LNK žinias

Alius

Alius portretas
Deimantė niekur nedingo. Tik neviešinama, kur palaidota. Kasmet jos kapelį lankau.

To KREIPKITĖS Į GRYBAUSKAITE

To KREIPKITĖS Į GRYBAUSKAITE portretas
Nieko ji nedingo, dunduk. Va pedofilas Kedys tai dingo. Po zeme dingo.

KREIPKITĖS Į GRYBAUSKAITE

KREIPKITĖS Į GRYBAUSKAITE portretas
Jos prezidentavimo laikais kaip į vandenį dingo Garliavos tragedijos auka DEIMANTĖ. Tuomet buvo eilė nužudymų - iki šiol niekas neišaiškinta...Ir pedofilija toliau tiesiog klesti. Juk toks stogas juos dengia!

Anonimas

Anonimas portretas
Manau, patyliukais dingsta ir valdžiai neįtinkantys. Kedžio ir Ūso atvejai parodė, kad ji turi savo galvažudžius. Leido jiems pasitreniruoti Irake ir Afganistane. Reikalui esant tokie atliks darbelį ...

Anonimas

Anonimas portretas
Bermudu trikampiuose irgi zmones dingsta. Kalba, kad persikelia i kita dimensija ar net i praeiti. Zmones Lietuvoje irgi greiciausiai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių