Po gaisro viską tenka pradėti nuo nulio: šeima prašo geradarių pagalbos

 • Teksto dydis:

Alytaus rajone, Nemunaičio miestelyje, gyvenanti šeima staiga neteko namų. Laimei, kad iš naktį užsiliepsnojusio namo spėjo išbėgti savininkų pora ir pas juos nakvojusios marti su anūke. 

Nelaimė šeimą sukrėtė antradienio naktį. Neteko namų ir viso užgyvento turto, išsinešė tik televizorių ir kelis drabužius. Sudegė ir sūnaus iš uždarbio užsienyje pirkti ir pas tėvus laikyti baldai, vaizdo įranga, kiti daiktai.

„Vyras prabudo nuo triukšmo. Gal nuo gaisro signalizacijos, o gal nuo sproginėjusio šiferio. Pažadino mane, po to bėgome žadinti gretimame kambaryje miegojusios marčio su anūkėle. Spėjome išbėgti į lauką, kai įgriuvo medinis perdengimas“, – pasakojo namo savininkė Vida.

Nemunaitiškiai tikisi atstatyti gaisro suniokotą būstą. Būstas buvo apdraustas, tačiau, kažin, ar draudimo išmokos pakaks jam atstatyti. Laimei, šeima jau sulaukė aplinkinių žmonių, seniūnijos pagalbos. 

Nežinau, kaip visiems reikės atsidėkoti...

„Jau suėjusi didelė talka padeda valyti gaisravietę. Glaudžiamės pas kaimynus“, – pasakojo bėdos užklupta moteris, namo savininkė Vida. Ir akimirksniu susigraudina: „Nežinau, kaip visiems reikės atsidėkoti...“. Tačiau gerų žmonių pagalbos dar daug prireiks. 

Greta Vidos su sutuoktiniu būsto namą buvo pradėjęs statytis jų sūnus. Prie to namo daug dirbo tėvas. „Jau išmūryta iki langų. Bet dabar teko ten viską mesti, sūnus dirbs pas mus“, – kalbėjo Vida.

Ugniagesių paros įvykių suvestinėje nurodoma, kad liepos 16 d. 3.07 val. Alytaus rajone, Nemunaičio kaime, atvira liepsna degė dviejų aukštų gyvenamojo namo stogas.

Gaisro metu jis sudegė visiškai, pradegė medinė perdanga, išdegė pirmajame aukšte esantys kambariai, sudegė ir vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai.

 

Šeimos asmeninio archyvo nuotr.

Galintys padėti nuo gaisro nukentėjusiai Nemunaičio miestelio šeimai, prašomi paaukoti į nurodytą banko sąskaitą:

Gavėjas: Vida Kisielienė.

Sąskaitos numeris: LT684010040900166142.NAUJAUSI KOMENTARAI

esam durninami visų draudimų

esam durninami visų draudimų portretas
draudimą Lietuvoje negalima vadinti draudimu ! Mano visiškai kaimynų sulietą vonią įvertino 115 eurų, už kuriuos išeis tik dažai, bet ne darbo jėga ir kt. Užsieniečiai nusupranta kaip galima tik po įvykio įvertinti žalą, nors išsivysčiusioje Europoje kaip Vokietija , draudimas turi savo darbo jėgą, kuri atlieka visus reikalingus darbus ir sąmata skaičiuojama po visų remonto darbų, bet ne prieš - kaip LT - kiek nori, tiek sumoka....

Nuklier Varas

Nuklier Varas portretas
Taigi susitaupė pinigų nemokant draudimo. Susiremontuos ir dar atliks!

JS

JS portretas
O namo draudimas?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių