Sausio 1-ąją liejosi smurtas: vienam vyrui tvojo į kaktą telefonu, kitam – šuke sužalojo koją

Per naujuosius Lietuvos policija užfiksavo daugybę smurto atvejų, neblaivūs gyventojai griebėsi ne tik peilių, bet ir kitų įrankių – smurtavo pasiėmę telefonus, puodelių šukes.

Panevėžio apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, kai neblaivi moteris telefonu trenkė vyrui. 

Sekmadienio naktį, 2.15 val., Panevėžyje, neblaivi 41 metų moteris mobiliuoju telefonu trenkė į kaktą neblaiviam 44 metų vyrui. Moteriai nustatytas 0,8 prom. girtumas, vyriškiui – 1,8 prom.

Taip pat sekmadienį, apie 9.32 val., Klaipėdos rajone, Dovilų miestelyje, ūkinės paskirties pastate, kilus konfliktui, 57 metų moteris puodelio šuke sužalojo koją 44 metų vyrui. Moteriai nustatytas 2,97 prom. girtumas.

Nukentėjusiajam taip pat nustatytas sunkus 2,67 promilės neblaivumas.

Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dovilė

Dovilė portretas
visi šitie smurtai ir agresijos turi vieną priežastį - ALKOHOLIS. Na žinoma, ir smegenų nebuvimas. Pažiūrėkit, kaip agresyviai važinėja "buduliai" - drebina gatves ir kala mums per galvas savo "bumčikais", o ir šiaip elgiasi super naglai. Išgelbėti nuo tokių neadekvatų gali tik tūkstantinės baudos.

Išvada

Išvada portretas
Ten ne vyrai buvo, o kažkokie gaideliai, bobų nesugebejo sutvarkyti.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių