Pasienyje su Baltarusija – rami para: nelegalių atėjūnų neapgręžta

  • Teksto dydis:

Praėjusią parą pasieniečiams neteko apgręžti neteisėtai iš Baltarusijos į Lietuvą bandančių patekti migrantų, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje šeštadienį užsieniečių, kirtusių sieną nelegaliai, taip pat nebuvo, Lenkijos pareigūnai į šalį penktadienį neįleido 18 migrantų

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 357 neteisėtiems migrantams. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11 tūkst. 211 į Lietuvą besibrovęs atėjūnus.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista 19 tūkst. 672 žmonės. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Cha

Cha portretas
Atomines bombos paruoštos, bombonešiai ir raketos budi ? Povandeniniai laivai pasislėpę tyko priešo ? Tankai pasiruošę mūšiui ? Landsbergis Amerikoje ?

Zydros svajones ;)

Zydros svajones ;) portretas
Lietuvos oro erdve saugoma? Radarai isstatyti, prieslektuvine, priesraketine ginkluotes budi? Pozeminiai bunkeriai zmonems paruosti?
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių