Ukmergę terorizuoja nepilnamečių gauja

kaunietė

kaunietė portretas
protingi vaikai, žino įstatymus, kad jie nepakaltinami- tai ar ne laikas keist įstatymus ? ar lauksim kol žmonės, ypač senyvi bijos į vaistinę ar parduotuvę išeit?

Postkomunistinis Liberalsocialnacionalistinis Konservatizmas

Postkomunistinis Liberalsocialnacionalistinis Konservatizmas portretas
128 juda?

Ukmergė

Ukmergė portretas
Grąžintų nepilnamečių kolonija kaip ankščiau,tai bijotų,ankščiau tėvai nesutvarkydavo siaučiančių vaikų,tai sutvarkydavo kitos instancijos.Dabar vaikams viskas galima,turi vaiką ir neturi jokių teisių į jį.Tai gal valstybė juos lai augina,ir pažiūrėsim kuom baigsis.

Į žemaičių kalbą išversk,

Į žemaičių kalbą išversk, portretas
Romualdai

vaisiukui

vaisiukui portretas
iš kur tokia baisi sovietinė neapykanta. Kaip proletaro darbščiam lietuviui. Kaip bulius prieš raudoną skudurą. Jei ilgas rankas turėtų tai vėl sodintų į gyvulinius vagonus. Toks pyktis tik už tai, kad vadovavo tautai, išsilaisvinant iš svetimtaučių jungo..

Brutali reklama

Brutali reklama portretas
per jėgą brukama įkyri reklama. Ji trukdo skaityti žinias, neleidžia susikaupti. Tokia reklama ne sudomina, o atgraso. Reikia žinoti saiką,!

Ponas Lincas

Ponas Lincas portretas
Lynco teismas

Jurgita

Jurgita portretas
Ko truksta šeimose vaikams gal gali verslininkas pasidomėti? Gal šeima skursta?

Koks skirtumas

Koks skirtumas portretas
Taip ir bus,nes vaikams suteiktos visos teises,-vos kaip nelieciamybe. Zino,kad jiems nieko nepadaris ir daro savo,nieko nebijo

Lendzbergines Lietuvos vaisiai

Lendzbergines Lietuvos vaisiai portretas
Jie dar su rusais susiruose kariauti pacuku nesugeba sutvarkyt

Ukmergiskis

Ukmergiskis portretas
Jo , pas mus vaikai tikrai siaučia . O kas jiems ka padarys ? Vaiku teisės !!! Negalima net barti , jau nekalbant kad per užpakali užnešti . Gal sakau butu teisinga jei už tokiu vaiku elgesi butu atsakinga , butent Vaiku Teisės Tarnyba ? Juk ka pasėsi ta ir pjausi . Ar aš labai klystu ?

ALGIS

ALGIS portretas
Reikia pasakyti ''nuošidžiausią ačiu'' ŠAKALIENEI .

Virgis

 Virgis portretas
Gal jie ne iš blogų paskatų tai daro, gal jie taip ruošiasi partizaniniam karui Tėvynę nuo rusų ginti. Čia tik pasvarstymai. GGal aš ir klystu

Ukmergiškis

Ukmergiškis portretas
Gero diržo su didele sagtim ir baiktusi siautejimai db snarglem subines laižo tai ir deja ant visko

Stal

Stal portretas
Matyt stoguojami jau "pilnamečių", kitaip negalėtų naglėti... arba nebėra prieš ką jiems atsakyti tai ir bespridėlina kaip nori. Vyresni dalyviai į kur Ekmergėje žiūri, kodėl leidžiama taip elgtis? 1990-1999 Šiluose už bespridelą nusodindavo belenkokius pacukus, bet buvo kam tai padaryti

...

... portretas
Tą velnio neštą ir pamestą juodąją seimo Š** - naktiniam darbui į Ukmergę... ir - JOKIOS apsaugos.

Marius

Marius portretas
Visokiem tokiem chuliganiuksciam reiktu sukarinto internato, kad ismustruotu visus tuos cirkus is ju ir taptu kariais kurie gintu lietuva ir nesvarbu nuo kokio amziaus ar 12 ar 16 ir taip iki pilnametystes nes. Nes tos kolonijos naudos nenuoda ten panetkes dar baisesnes nei pravieniskese ten jie virsta dar didesniais durneliais nei dabar yra

T

T portretas
Nusispjauti nuzudykite tokius tuoj pat pakarti nusibodo

bb

bb portretas
Gal šakalienės pasakys kaip elgtis su tokiais vaikučiais,juk jiems tik teisės įskiepytos apie pareigas neužsiminta.Gal iš tėvų už blogą auklėjimą atims ir kaip kiti perauklės tokiame amžiuje. Kas užtikrins normalių žmonių teises?

Senolis

Senolis portretas
Nelieskit vaikuciu,, tegul zaidzia ,,

Tai primena

Tai primena portretas
laikotarpį prieš Sąjūdį - tada irgi buvo paleistos į darbą nepilnamečių gaujos. Jos atsirado staiga, todėl vakarais miesteliai ir miestai ištuštėdavo. Nors anksčiau vakarais gatvėse jaunimo knibždėte knibždėta. O staiga lyg parašiutu nuleistos išdygo gaujos. Didžiulis pavojus grėsė tiems, kas grįždavo namo iš popietinės pamainos. Vilniuje nužudė iš darbo popietinėje pamainoje grįžtančią bibliotekininkę. Manau, tai Berijos „ideologinio darbo su liaudimi” tąsa. Tik dabar ne suaugę kriminaliniai nusikaltėliai į laisvę paleidžiami, kad plėštų ir žudytų, ir taip priverstų žmones tūnoti kiekvienam savo kambarėlyje -nemitinguoti nesiburiuoti (boljše dvuch ne sobiratsia!) .

pakvieskit

pakvieskit portretas
atvaziuosiu vienas..., su geru odiniu diržu, be problemu..., makruchos nedarysiu aisku.... :)

Anonimas

Anonimas portretas
Vaikai, darykit ka norit - dauzykit, vokit, uzmuskit ... Pederasu, pedofilu, liberastu ir demokratu rezimas LEIDZIA. Atsiminkit savo teises - jus NEBAUDZIAMI.

vot jums ir vaiku teises,

vot jums ir vaiku teises, portretas
o atsakomybes jokios.Be berzines koses neisauklesi.

Piktas

Piktas portretas
Mentai tik algų po 1000€ nori o dirbti ne,iš mašinų neišlipa.Už padarytus darbus reikia mokėti o ne už sėdėjimą ir bezdėjimą.

Romualdas K.

Romualdas K. portretas
Vot takije dela

A

A portretas
Tokiem gauju nariam gerai lazdu duoti kad savaite siknas skaudetu,tai greit praeitu noras plesikauti,arba keliom dienom tuos kaimietukus nuvesti malalietku zonon pas normalesnius bahuriukus,tai grystu kaip silkiniai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių