Žiauriai sumuštos septyniolikmetės tėvas maldauja: noriu tik tiesos

  • Teksto dydis:

Gegužės pabaigoje visą šalį sukrėtė istorija apie dešimtokų išleistuvėse žvėriškai sumuštą ir bandytą išprievartauti septyniolikmetę. Deja, istorijos pabaigos dar nematyti, kaltininkas iki šiol nenubaustas. Negana to, sklinda kalbos, kad nusikaltimu įtariamas jaunuolis – įtakingos politikės sūnus, tad tėvai daro viską, kad jis išvengtų atsakomybės. 

Gegužės pabaigoje Jurbarko rajone sodyboje vyko dešimtokų mokslų metų pabaigos vakarėlis pasibaigęs siaubinga drama. Į vakarėlį užsuko nepažįstami keliais metais vyresni jaunuoliai iš Jurbarko, o vienas jų pradėjo priekabiauti prie septyniolikmetės moksleivės. Netrukus klasiokai ją rado pusiau išrengtą, sumuštą, gulinčią kraujo klane ir aimanuojančią. Mergina nedelsiant nugabenta į Jurbarko ligoninės reanimaciją, o vėliau pervežta į Kauno klinikas.

Prie jos priekabiavęs vaikinas – kovų klubo sportininkas – nepasigailėjo merginos – stipriausi smūgiai kliuvo galvai, ji buvo smaugta. Moksleivei keliose vietose lūžo žandikaulis, išmušti dantys, pažeista trachėja. Tačiau šios baisios traumos byloje įvardintos kaip „nesunkūs kūno sužalojimai“, o įtariamasis paleistas buvo po dviejų parų ir iki šiol vaikšto laisvėje. Kaip tai galėjo nutikti?

Teisybės ieškoti ir merginai padėti ėmėsi ne tik garsūs šalies veikėjai, bet ir visa visuomenė – žmonės aukojo pinigus, atsirado advokatas, sutikęs be atlygio ją ginti byloje.

Advokatas Mindaugas Vasiliauskas

Daina Bosas, pati auginantis tris vaikus, ėmėsi ginti nuskriaustą merginą ir lankė ją ligoninėje.

„Ta mergina yra panašaus amžiaus kaip mano dukra, kuriai irgi artėja išleistuvės, tai tiesiog negalėjau likti abejinga“, – sakė D. Bosas.

Paklausta, kas kaltas dėl tokio žiaurumo – auklėjimas ar laikmetis, Daina nedvejodama atsakė: „Tai yra tik auklėjimo problema, o ne laikmečio. Argi ne auklėjimo, jei po tokio įvykio mama dar bando išsukti sūnų? Iš vienos pusės aš juos užjaučiu. Tai labai didelė gėda užauginti tokį vaiką. Tačiau, kodėl vienose šeimose tokie vaikai išauga, kitose ne? Aš pati užauginau sūnų. Todėl nesuprantu, kas turi būti per aplinka, kad jis užaugtų toks žiaurus. Kiekvienas turi atsakyti už tai, ką padarė“, – kalbėjo Daina.

Nuskriaustos mergaitės tėvas net praėjus keliems mėnesiams po įvykio dar sunkiai gali kalbėti apie tai.

„Ją pamačiau ligoninėje. Veidas visas ištinęs, mėlynas, kaklas mėlynas... Noriu tik tiesos. Kad teisingumas būtų įvykdytas“, – su ašaromis akyse sako jis.

Įvykio liudininkų pasakojimai, advokato komentarai – šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ 19.30 val. per TV3.

Plačiau apie šį incidentą galite skaityti čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomonė nuomonei apie vištą

nuomonė nuomonei apie vištą portretas
Nu ne lakštingalų gal klausyti eiti, gal mergaitė ėjo tiesiog pasišnekėti vienumoj, beje ne į mišką. Ir net jei eitų pasimylėti tai ne bokso kriauše pabūti. Kiek reik turėt gyvūliškumo, kad mušt moterį, merginą.

Budelis

Budelis portretas
Bausti uz sunku kuno suzalojima, pasikesinima isprievartauti, gasdinima... Minimum 5 metai kalejimo. Jokiu lygtinai.

В. В. П.

В. В. П. portretas
Ramiai, darbo liaudis. Kaip apgynėm Deimantę, taip ir šiai mergaitei padėsime. Mirtis karatistui!
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių