Paaiškėjo, kada prezidentas susitiks su V. Kuodyte: žada ir pokyčių

Nacionalinė kultūros ir meno premija aktorei Viktorijai Kuodytei bus įteikta pirmadienį. Valstybės vadovas priverstas aktorei atskirai teikti premiją, nes ketvirtadienį, kai vyko iškilminga nacionalinių premijų teikimo ceremonija, ji nebuvo įleista į Prezidentūrą.

Prezidentūra BNS informavo, kad Nacionalinė kultūros ir meno premija aktorei V. Kuodytei bus įteikta pirmadienį,  o premiją įteiks prezidentas Gitanas Nausėda.

Kaip praneša portalas 15min.lt, Prezidentūra tikina, kad po šio incidento bus keičiamos svečių sutikimo taisyklės. 

Vakar svečiai į ceremoniją buvo įleidžiami pagal Kultūros ministerijos sudarytą ir Prezidentūros patvirtintą sąrašą, pateikus asmens tapatybės dokumentą.

Kultūros ministerija teigė, kad ceremoniją organizavo keturi darbuotojai, o svečių sąrašas buvo derintas su Prezidentūra.

Ministerija nurodė, o prezidento komunikacijos grupė pripažino, kad svečius sutikti prie durų buvo Prezidentūros darbuotojų užduotis.

Prezidentūra vakar po ceremonijos pranešė, kad laureatė V. Kuodytė iškilmingame renginyje nedalyvavo dėl „apmaudžios administracinės klaidos.“

„Jai atvykus į Prezidentūrą paaiškėjo, kad ji nebuvo įtraukta į Kultūros ministerijos Prezidentūrai pateiktą sąrašą ir jai nebuvo išrašytas leidimas patekti į Prezidento rūmus. Leidimų biurui derinant formalumus dėl leidimo suteikimo, laureatė išėjo ir su ja nepavyko susisiekti telefonu, – rašoma pranešime. – Prezidentūra nuoširdžiai atsiprašo laureatės V. Kuodytės ir jos artimųjų. Prezidentas su ja asmeniškai susitiks ir įteiks Nacionalinę kultūros ir meno premiją.“

Kultūros ministerija dėl šios nemalonios situacijos taip pat atsiprašė aktorės ir teigė, kad aiškinsis, kodėl įvyko tokia klaida, kai V. Kuodytės artimieji svečių sąraše buvo, o pati laureatė – ne.

Tos pačios dienos vakarą kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas bei prezidento patarėja Sonata Šulcė nuvyko į V. Kuodytės spektaklį Jaunimo teatre atsiprašyti.

Ši situacija papiktino dalį žinomų žmonių: jie teigė, kad toks elgesys yra gėdingas ir neatleistinas.NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Virtuoziška AFERA (ar tik ne š'Matininko lygio?) - na, būtų kažkokia 'kuodienė' įleista, nei mes ją žinotume, nei apie ją kalbėtume. O dabar - ji tapo 'ZVIAZDA', o 'šunauja' gavo progą palot, negi tai ne tvartelinės užmačios.

pats

pats portretas
laikas ir proga valyti visus biurokratus is prezidenturos tuo paciu pasirupint vsd darbu kurio veikla nesuteikia saugumo pilieciams siulau ZVaisvyla i vaovus nes sis signataras aiskiai kovoja pries valdkorupcija kuri iki siollobojama tu prieplaku ?...

Glušius

Glušius portretas
Nacionalinė premija bus įteikta asmeniškai, bet šventinės atmosferos, bendravimo su kitais laureatais nebus. Nesuvokiamas ministerijos žioplių aplaidumas, abejingumas darbe privedė prie papildomos apdovanojimo įteikimo ceremonijos. Kuo toliau, tuo gražiau.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių