Vieno tarptautinio viešbučių tinklo svečiai tikriausiai geriau išsimiegos, kai koridoriuose pradės budėti "knarkimo patruliai" ir bus atidaryti "knarkimą slopinantys" kambariai.
Tinklas "Crowne Plaza" atlieka bandymus su pirmaisiais "knarkimą slopinančiais" kambariais dešimtyje viešbučių Europoje ir Artimuosiuose Rytuose, tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje šešių viešbučių koridoriuose šį mėnesį budės "knarkimo patruliai", turintys apsaugoti kitus svečius nuo naktinių triukšmadarių.
"Knarkimo patruliai" budi "Crowne Plaza" viešbučių tyliosiose zonose Londone, Lidse ir Mančesteryje. Jų darbas - klausytis, ar kur nors nesklinda svečių poilsį trikdantys garsai ir belstis į numerių, kuriuose knarkiama per garsiai, duris.
"Tyliosios zonos įrengtos dviejuose mūsų viešbučio aukštuose. Esu knarkimo patrulė ir vaikštinėju aukštuose, tikrindama, ar netriukšmaujama, ypač didelį dėmesį skiriant numeriams tyliosiose zonose", - sakė Anglijos šiauriniame mieste Lidse viešbutyje "Crowne Plaza" dirbanti Laura Simpson.
"Svečiai gali prašytis apgyvendinami mūsų tyliosios zonos numeriuose, jeigu jie miega ypač jautriai", - aiškino darbuotoja.
Tačiau tylos režimo pažeidėjams bus pasiūlyti kambariai ne tyliojoje zonoje, jeigu jie apsistos viešbutyje kitą kartą.
"Jeigu svečiai toliau triukšmauja, manysime, kad tylos zona iš tiesų nėra jiems tinkama vieta ir kad jiems tikriausiai būtų geriau kuriame nors iš mūsų įprastų kambarių", - sakė L.Simpson.
Kambariai, nepraleidžiantys į išorę knarkimo garso, yra dar viena šio viešbučių tinklo, kuris priklauso įmonių grupei "InterContinental Hotels", bandoma priemonė.
"Knarkimą slopinančiuose kambariuose" naudojamos naujausios įkyrų triukšmą mažinančios priemonės, tokios kaip sienos ir lovų sienelės su garso izoliacija, pagalvės nuo knarkimo ir "baltąjį triukšmą" skleidžiantys aparatai.
"Mes visi esame tai patyrę - kai guli nubudęs trečią valandą ryto, pakišęs galvą po pagalve, kad negirdėtum savo partnerio knarkimo, - sakė "Crowne Plaza" atstovas Tomas Rowntree. - Nėra nieko blogiau nei būdrauti visą naktį, todėl suprojektavome specialų knarkimą slopinantį kambarį, kad mūsų svečiai puikiai išsimiegotų."
Žmonės knarkia, kai iš dalies blokuojami jų viršutiniai kvėpavimo takai. Nuo šios problemos Jungtinėje Karalystėje kenčia keturi dešimtadaliai gyventojų, nurodo Britanijos knarkimo ir miego apnėjos asociacija..
Naujausi komentarai