124 kg sveriantis S. Malinauskas: valgau mėsainius, šokoladus – maistas man kaip ritualas

Grįžti į straipsnį

Keista

Keista portretas
O man patinka Rutos laidos.Anksciau nepatikdavo.Paprasciausiai temos idomios,aktualios.

Petras

Petras portretas
Valgyk kiek nori ,kiekvieno reikalas.Nenori būti sveikas ,tavo reikalas.O Rūtai ,laidos vedėjai pasiūlymais ,kontroliuoti save ir savo laikyseną.Baisu žiūrėti, kaip laidą veda išsiskėtusi ,sėdėdama ant kėdės .Tikrai grožio neprideda jai pačiai .Gal dabartinių laidos vedėjų , žurnalistų nemoko mandagumo judesių ,elgesio eteryje.Ne pirmą kartą ji taip elgėsi ir kažkodėl jos niekas neperspėja,labai keista.Raitosi ant tos kėdės ,fotelio atrodo, kad būtų nematoma .

pradėk nuo savęs..

pradėk nuo savęs.. portretas
..užuot mėtęs akmenis į kitus.. Tie ritualai (,,pastiprinami" ,,skiepais") gerai nesibaigs. O ir ištinęs bevalis tešlagalvis ,,teisėjas", nesusitvarkantis su savo priklausomybėmis - jokios pagarbos, jokio pasitikėjimo, jokio autoriteto

Ar suvokiat

Ar suvokiat portretas
Kokia skani Mal.ausko mėsytė? Ir jos daug . Su šokolado prieskoniu. Jį pirmą išsikeps ir suės vilniečiai sunkmečiui įsibėgėjus.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Kam leidžia dėti visokį š*dą į maistą?!Aaaa,taigi babkės!Gamintojams,pardavėjams ir žinoma-dietologams!

Onė

Onė portretas
Šita asoba kaip įsityžta į ką nors tai kaip lietus į karvašūdį susiskaičiuok kiek pernai,kiek šiemet buvo tų tavo pokalbių apie svorį išvis tokių prastų laidų neina žiūrėti,nutrūko vadžios ir vėl iš pradžios.

Galerijos

Daugiau straipsnių