A.Globio muzikiniai eksperimentai – viename koncerte

Flamenko gerbėjai gitaristą Aurelijų Globį laiko ispaniškos gitaros virtuozu, o plačioji publika jo pavardę įsidėmėjo aktorės Ingos Jankauskaitės atliekamų rusiškų romansų koncertuose.

Neabejingus šiai muzikai A.Globys ir būrys scenos žvaigždžių kviečia į Vilniaus rotušėje vyksiantį koncertą "Stars in the Sunrise".

Bene labiausiai A.Globį išgarsinęs kūrybinis duetas su I.Jankauskaite gimė prieš daugiau nei trejus metus. Tuomet jųdviejų sukurta rusiškų romansų programa iki šiol sėkmingai gyvuoja ir keliauja po įvairiausias Lietuvos scenas. Šios poros ypatumas – lygiavertė partnerystė, mat gitaristas nelieka atlikėjos šešėlyje, o yra lygiavertis ir toks pat charizmatiškas dueto narys.

Ilgą laiką gitaristą buvo galima išvysti grupių "Volis", "Pelenai", kolektyvo "Viengungiai" sudėtyje. Dabar A.Globys koncertuoja Su Vladu Kovaliovu ir Žaneta Taurinskiene kaip grupės "Nacija" narys. Šie atlikėjai kartu pasirodys ir autoriniame gitaristo koncerte. Beje, R.Juzukonytės ir V.Kovaliovo atliekamą A.Globio sukurtą lyrišką dainą "Pavasario lietus" Lietuvos radijo klausytojai buvo išrinkę populiariausia LR dešimtuko daina.

A.Globys – gerai žinomas ispaniškos gitaros virtuozas. Koncerto klausytojus jis stengsis uždegti flamenko aistra, o pažintį su šiuo šokiu papildys baleto ir flamenko mokytoja Beatričė Tomaševičienė.

Prie visų minėtų vakaro svečių prisijungs vienas veikliausių džiazo muzikantų trimitininkas Valerijus Ramoška, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro ir orkestro pirmųjų smuikų koncertmeisteris Zbignevas Levickis ir perkusijų grupė "Drums Power".


VIETA: Vilniaus rotušė, Didžioji g. 31, Vilnius.

LAIKAS: vasario 18 d. 19 val.

KAINA: 40 litų.


Šiame straipsnyje: Aurelijus Globys

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių