D. Bunkus ir V. Siegel suka skirtingais keliais?

 • Teksto dydis:

Verslininkas Danielius Bunkus nepaneigė jau kurį laiką sklandančių kalbų apie skyrybas su nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.

Portalo 15min.lt žiniomis, pora yra išsiskyrusi ir jau kurį laiką nebegyvena kartu.

Susisiekus su D. Bunkumi, jis šio fakto nei patvirtino, nei paneigė, pasiūlė susisiekti su Viktorija ir jos pačios paklausti apie skyrybas.

V. Siegel atsisakė kalbėti šia tema.

Tačiau trečiadienio rytą viename forumo „Discord“ serveryje, kuriame aptarinėjamas žinomų žmonių gyvenimas, „Bunkumi“ prisistatęs vartotojas paviešino žinutę apie tai, kodėl neva iširo kelerius metus trukę santykiai.

„Parašysiu vienintelį kartą, tik dėl to, kad čia yra daug pažįstamų ir šiaip net ir normalių žmonių, kad nerašinėtumėt nesąmonių. Aš šią moterį be proto mylėjau ir dabar dar myliu. Sugebėjau atleisti jos klaidas ir patikėti priesaika, kad ir toliau aš būsiu jos vienintelis mylimas vyras. Priesaikos dužo, kaip stiklo karoliai, ir ji pasirinko sugriauti visa tai, ką mes sukūrėm ir turėti santykius su kitu žmogumi vėl. Mano artimiausiu draugu, kuris man nuolatos prisiekinėjo draugystę, atsidavimą ir ištikimybę... Tokia yra tiesa. Man tai yra skaudžiausias gyvenimo periodas ir didžiausia dviguba išdavystė net ir po mano atleidimo. Anksčiau ar vėliau vis tiek būtumėte tą sužinoję, tai parašiau aiškiai ir suprantamai, kad nebepiltumėt š***, kurie tai ketinat daryti. Linkiu jai tik gero, ji yra mūsų vaiko mama ir viskas tuo pasakyta. Tai galit toliau nebevargt spėliodami“, – rašoma įraše, kuris paskelbtas iš profilio, turinčio patvirtintą tapatybę.

Į tokias kalbas sureagavo ir V. Siegel. Moteris prisipažino, kad kalbėti apie šią situaciją jai kol kas yra sunku ir reikia laiko, tačiau greitai ji papasakos, kas iš tiesų nutiko.

„Discord“ įrašas.

Primename, kad D. Bunkus su V. Siegel susipažino 2016 metų vasarą, 2017-ųjų vasario mėnesį pora susižadėjo.

Moteris yra prisipažinusi, kad su D. Bunkumi drauge apsigyveno po mėnesio pažinties. Po pusmečio vyras pasipiršo ir jie ėmė planuoti vaikus. Deja, kurį laiką nepavyko. Garsi pora kreipėsi pagalbos ir į vaisingumo kliniką. 2018 metų vasarį porai gimė dukra.

V. Siegel teigė, kad nors iš šalies žvelgiant jos gyvenimas primena nesibaigiantį džiaugsmo burbulą, būną ir sunkių akimirkų bei ašarų, tačiau ant savo antrosios pusės peties ji nemėgsta išsiverkti.

„Sunkiausia buvo, kai išvykom gyventi į Kanus. Nikolei tebuvo penki mėnesiai. Man labai trūko mamos pagalbos ir galimybės išsiverkti ant jos peties. Aš nemėgstu verkšlenti prieš vyrus, nenoriu, kad vyras pastoviai matytų verkiančią. Jis tave paguos viena, antrą kartą, bet po to vyrams nusibosta, jiems pasidaro neskanu. Patys to nejausdami nori trauktis nuo tokios moters“, – LNK laidoje „Bus visko“ yra atviravusi Viktorija.

Tiesa, tuomet 25-erių moteris D. Bunkų vadino savo tikra antrąja puse, sielos draugu bei mentoriumi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Ka ta boba su savo veidu yra prisidariusi? Kaip vatine.

skaitytoja

skaitytoja portretas
nuo kata tokios merguzeles kaip si yra zinomybes?

...,skaityti...,paKLIUVO...

...,skaityti...,paKLIUVO... portretas
TASKAS
VISI KOMENTARAI 45
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių