D. Filmanavičiūtę sužavėjo mažieji muzikinio projekto dalyviai: kokia karta auga!

 • Teksto dydis:

„Vis dar negaliu patikėti, kokia jaunoji karta auga. Nežmoniškai talentingi, balsingi, artistiški, profesionalūs ir nebijantys būti kitokie! Man atrodo, kad scenos patirties turintiems mūsų projekto vyresniesiems bus ko pasimokyti iš projekte dalyvaujančių vaikų“, – sako šį šeštadienį, vasario 29 d., LRT televizijos eteryje startuosiančio naujojo projekto „Dainuok su manim“ komisijos narė dainininkė, kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

„Dainuok su manim“ – pasaulyje dar nematyto, Lietuvoje sukurto formato muzikinis projektas, kuriuo siekiama atrasti naujų jaunųjų talentų. Jo ašimi taps talentingų vaikų ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių duetų konkursas. Projekto intriga – duetai susikurs atrankinių laidų metu, televizijos žiūrovų akivaizdoje. Iš pusės tūkstančio vaikų atrinkti projekto dalyviai, jaunieji dainininkai, sieks atskleisti savo muzikinius gebėjimus ir sudominti muzikos profesionalus.

Projekto, kurio premjera įvyks šeštadienį, kelios pirmosios laidos jau nufilmuotos. Dovilė sako, kad darbas komisijoje šį kartą ypač sudėtingas. „Vaikai vienas už kitą geresni, o juk reikia kažkam pasakyti „ne“. Buvo labai sunku““, – pripažins Dovilė.

Pirmosiose atrankinėse laidose komisijos, kurioje taip pat bus LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano, balsas bus tik patariamasis. Komisija padės profesionalams apsispręsti, ką pasirinkti į muzikinių kovų porininkus.

„Šis projektas – unikalus. Ir tai labai justi. Tikiuosi, kad visi iš jo išsineš patirčių, kurios pakylės. Stengsimės dėl to iš visų jėgų! Man patinka dovanoti žmonėms ryškiausias emocijas, patinka įkvėpti būti drąsesniems, nuoširdesniems. Ką tik su šeima grįžome iš Palangos – parsivežiau tokius glėbius šiltų žodžių iš praeivių! Kaip galėčiau nenorėti to televizinio šurmulio patirti dar ir dar kartą“, – sako Dovilė ir kviečia žiūrėti projektą „Dainuok su manim“.

„Dainuok su manim“ projekto vedėjai – televizijos žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir kiek vėliau prie jos prisijungsiantis televizijos žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

Projektas „Dainuok su manim“ LRT televizijos eteryje bus rodomas nuo vasario 29 d. šeštadieniais, nuo 21 valandos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ramunas

Ramunas portretas
Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio .... būkit geri padėkit jei galit...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių