Dainininkė J. Naruševičiūtė – apie santykius su jaunesniu mylimuoju: padėsiu šioje temoje tašką

 • Teksto dydis:

„Pasakysiu tiesiai šviesiai ir padėsiu šioje temoje tašką – nežinau, kuris yra laimingesnis ir kuris kurį labiau patraukė. Mus tiesiog suvedė gyvenimas. Sakote, metai, skirtumas? Patikėkite, tai tikrai nesijaučia“, – sako dainininkė Jolanta Naruševičiūtė.

TV3 laidos „Lietuvis pas lietuvį“ kelionėmis ir jose gimstančiomis pažintimis susiviliojo ir  puikiai žinoma dainininkų pora, gyvenanti Londone – Mantas Vygantas ir J. Naruševičiūtė. Jie ne tik priims svečius šiame mieste, bet ir atvirai papasakos apie savo santykius, kodėl kratosi „žvaigždžių“ etiketės ir atskleis gyvenimo svetur žavesį.

Praėjusią savaitę svečius Vilniuje priėmusi akį traukianti Gretos ir Donato Dubauskų šeima šį kartą ir patys kels sparnus svetur, į Londoną. Kelionė prasidės pakilia gaida – į neįprastai pasipuošusius svečius iš Vilniaus dėmesį atkreips ne vienas praeivis. Vieni porą palydės žvilgsniu, o kiti netgi paprašys kartu įsiamžinti.

Šioje laidoje šeimininkais tapusius Jolantą ir Mantą daugelis žino kaip Londone gyvenančius ir savo muzika mūsų tautiečius čia džiuginančius lietuvius. Tačiau kaip viskas prasidėjo, kodėl jie nusprendė palikti Lietuvą?

Jolantos muzikalumas atsiskleidė dar vaikystėje, tačiau metams bėgant gyvenimas pradėjo tekėti įprasta vaga – namai, darbas, šeima. Užklupus ekonominiams sunkumams, moteris galiausiai priėmė sprendimą palikti Lietuvą.

Jolanta tikrai yra tas žmogus, kurio aš visą gyvenimą ieškojau.

„Iš pradžių buvome nelegalai – labai sunkiai atvažiavome, netgi gyvenome mašinoje. Sūnui tebuvo metukai. Iš pradžių dirbome tik juodus darbus ir dirbdavome iki paskutinio prakaito – tam, kad užsidirbtume butui ir galėtume grįžti atgal“, – sekmadienį, 17.20 val., per TV3 pasakos ji, o žiūrovai sužinos, kas visgi lėmė moters apsisprendimą į gimtinę nebegrįžti.

Iš Druskininkų kilusį Mantą Londonas suviliojo ne tik galimybėmis, bet ir iššūkiais, kuriuos vyras troško patirti.

Šiltus jausmus puoselėjantys Jolanta ir Mantas yra įsitikinę – juos suvedė likimas. Porą skiria kiek daugiau nei 20 metų, o dėl to net ir šiandien tenka sulaukti pagiežingų komentarų bei kritikos. Tačiau pora to nesureikšmina ir tik dar labiau vienas kitu džiaugiasi. Jolanta sako, kad meilei amžius – nesvarbus.

„Pasakysiu tiesiai šviesiai ir padėsiu šioje temoje tašką – nežinau, kuris yra laimingesnis ir kuris kurį labiau patraukė. Mus tiesiog suvedė gyvenimas. Sakote, metai, skirtumas? Patikėkite, tai tikrai nesijaučia“, – sakys ji.

Tokios pat nuomonės bus ir Mantas. „Suprantu, kad dabar viskas yra taip, kaip ir turėtų būti. Kitaip savo gyvenimo dabar ir nebeįsivaizduočiau. Jolanta tikrai yra tas žmogus, kurio aš visą gyvenimą ieškojau“, – atvirai sakys jis.

Ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir kitose šalyse dabar koncertuojantys Jolanta ir Mantas juokiasi iš jiems klijuojamos žvaigždžių etiketės. Nors porą socialiniuose tinkluose seka net keliasdešimties tūkstančių gerbėjų armija, atlikėjai to nesureikšmina.

„Man nepatinka didelis dėmesys – tie, kurie mane pažįsta, tą puikiai žino. Nemėgstu vaikščioti iškėlusi galvą – noriu būti ta Jolanta, kuri yra tikras kaimo vaikas. Be jokio makiažo, apsirengusi taip, kaip žmonės be jokių kompleksų rengiasi Londone. Mes nė vienas nesame žvaigždė. Manau, kad tie, kas taip vadina, ir patys nesuvokia, kad jeigu tave kažkur parodė ar tavimi kažkas pasidomėjo, tu dar tikrai nesi žvaigždė“, – savo nuomone dalinsis Jolanta.

Šeimininkai svečiams parodys pagrindinius miesto objektus. Vienas iš jų – „Londono akis“. Greta netrukus prisipažins, kad nė už ką neliptų į apžvalgos rato kapsulę, kadangi bijo aukščio. O štai kelios garsenybės šią atrakciją tiesiog dievina! Britų supermodelis Kate Moss ir amerikiečių aktorė Jessica Alba į Londoną iš apžvalgos rato žvelgė net keliasdešimt kartų. Tai užfiksavo „Londono akies“ operatoriai, kurie registruoja, kas iš garsių pasaulio žmonių daugiausiai kartų apsisuko apžvalgos ratu.

Taip pat Mantas ir Jolanta svečiams atskleis tai, ką žino tik ne vienerius metus Londone savo gyvenimą kuriantys žmonės. Pavyzdžiui, ar žinojote, kiek kainuotų įsigyti būstą miesto centre?

„2-3 kambarių apartamentai Londono centre atsieitų apie 3-4 milijonus svarų. O jei norėtumėte buto viršutiniame aukšte, tuomet tektų pakloti net ir 6-7 milijonus“, – atskleis su nekilnojamu turtu dirbantis Mantas, o žiūrovai sužinos ir tai, kokią didžiulę reikšmę Londone turi pašto kodas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dija

Dija portretas
Manau jis pasikėles,nebučiau aš su tokiu jau visa laika . Susitikinėti galima ,bet gyventi nenorėčiau.Matau kad jis didžiuojasi ,matau kad ji ne kaip jauciasi .Spjauk tu į jį,rasi panašaus amžiaus ir gyvensi ramiai.O šitas prisišliejas ,dydžiuosis svetimo žmogaus laurais.Jis juk kaip Alfonsas , šalia energingos ,mokančios pastovėti uz save moters.

as

as portretas
jeigu jiems gerai,tai kodel ne?Sekmes.

natalija

natalija portretas
Aš manau kad Mantas turi gera protinga moteri mylėkit ir gerbkit vienas kita
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių