E. Mildažytei – žinomų žmonių palaikymas: kai kurios klaidos – garsios, bet jos nėra didesnės

 • Teksto dydis:

Žurnalistei ir televizijos laidų vedėjai Editai Mildažytei – sunkios dienos. Žinoma moteris prie automobilio buvo sulaikyta neblaivi, jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas. Šiai istorijai neliko abejingi ir kai kurie žinomi žmonės, kurie siunčia E. Mildažytei palaikymą. 

„Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną. Atsiprašau visų, kuriuos įskaudinau, įžeidžiau, nuvyliau savo nedovanotinu elgesiu. Šeimos, vaikų ir mamos, visų tų, kuriems nederamas mano elgesio šleifas pakenkė reputacijai, įstaigos geram vardui. Atsiprašau žiūrovų, kolegų, LRT vadovybės. Suprantu ir labai išgyvenu, kad sukėliau pavojingą situaciją“, – pirmadienį laiške LRT teigė E. Mildažytė.

„Jei galėčiau panaikinti vakar dieną, taip ir padaryčiau. Deja, tai jau yra įvykęs faktas. Už padarytas veikas būsiu nubausta pagal įstatymą, praradau dalies Jūsų meilę ir pasitikėjimą. O tai yra milžiniškas nuostolis. Suprantu ir pripažįstu, kad pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui. Labai prašau man atleisti“, – rašoma laiške.

E. Mildažytė, vairavusi automobilį „Honda Jazz“, buvo sulaikyta neblaivi sekmadienį Vilniuje, Nemenčinės plente. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus. Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų. Ant plauko pakibo ir tolimesni E. Mildažytės projektai.

„Mes visi klystame. Kai kurios mūsų klaidos būna garsios. Bet dėl to jos nėra didesnės už kitų, todėl būtų labai pavojinga pasiduoti pagundai smerkti tuos, kurie geriau pastebimi ir tarsi netyčiomis mėginti pabrėžti, kad esama blogesnių už mus pačius, – rašė prodiuseris Gediminas Jaunius. – Gražiai Edita parašė. Negražiai pasielgė. Mes pasielkime gražiai – susilaikykime puotavę ant svetimos nesėkmės. Stiprybės Editai. Jos sėkmių ši klaida nenubrauks. Na, bent jau man. Ir nevairuokim išgėrę. Tiesiog nevairuokime, nesvarbu pastebės kas ar ne.“

Buvusi TV laidų vedėja Eglė Skrolytė taip pat siuntė palaikymo žodžius žinomam televizijos veidui.

„Myliu Editą. Mano meilė nuotolinė. O ir nuolatinė tuo pačiu. Neatsižaviu šio žmogaus širdies platumomis, dosnumu, talentu, grožiu ir tuo tikrumu kur iki paskutinio siūlo. Kiek galios turi klaida? Lygiai tiek, kiek jai jos suteikiame. Kaip žmogus mokausi šioje skaudžioje situacijoje. Ne iš jos klaidos. O iš drąsos nesivelti pasiteisinimais, tiesiu stuburu prisiimti, atlaikyti tai kas užgriuvo, tikiu, neeiliniu svoriu. Mokausi atsiprašyti. Laiku. Vietoje. Jautriai. Tikrai. Meilė, net ir nuotolinė, nesibaigia ties klaidomis. Tiesa?“ – rašė E. Skrolytė.

„Prisijungiu prie visų, kurie šiuo sudėtingu laikotarpiu palaiko Editą Mildažytę. Tai, kas jau įvyko, yra vakar diena su visomis pasekmėmis. Ir Edita tą atsakomybę prisiima. Tačiau, svarbiausia, kas bus rytoj, o kas bus rytoj, priklauso ir nuo mūsų visų. Palaikymas gali paskatinti ir padėti Editai, o svarbiausia neatimti jos mylimo darbo, kurį vertiname ir mes, žiūrovai. Gyvenime daug mačiau tokių situacijų ir tikrai galiu pasakyti, kad suteikta „antra galimybė“ buvo geriausias sprendimas. O toliau viskas jos rankose. Neatimkime galimybės pakilti!“ – feisbuke antradienį rašė politikas Artūras Zuokas.

Buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, kad naktis būna tamsiausia prieš aušrą. „Šį kartą istorija pasibaigė santykinai laimingai ir be aukų. Nuobauda yra būtina, kad žmogus suprastų turintis problemą ir įgautų motyvą ją spręsti. Tačiau niekada nereikia perlenkti lazdos. Jei žmogus eis gydytis ir spręsti priklausomybių problemų, tuomet mėtymas iš darbo ir laidų stabdymas neturės jokios prasmės. Dabar svarbiausia neneigti problemos ir ieškoti pagalbos“, – teigė A. Veryga. NAUJAUSI KOMENTARAI

aplamai

aplamai portretas
Tu gerk kiek nori, bet plysusiam sestis uz vairo tai jau visiska degradacija ir debilizmas. Protas pragertas visiskai. Pagavus su tiek promiliu reiketu metams pasodinti i kalejima. Butu laiko pamastyti ir tuo paciu tiek laiko negerti.

Negerantysis

Negerantysis portretas
Tave palaiko toki patys,kaip ir tu.

Klaidos???

Klaidos??? portretas
Berods, poelgiai, už kuriuos numatyta baudžiamoji atsakomybė, vadinami kitaip...
VISI KOMENTARAI 48
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių