Fotografas G. Žilinskas: mano požiūris į moters grožį pasikeitė sulig branda

 • Teksto dydis:

Fotografas Gediminas Žilinskas garsėja itin atviromis tobulai gražių merginų fotosesijomis. LNK.lt laidoje #Tobulainetobula su Indre Stonkuviene fotografas papasakojo ir apie kitą darbo už kadro pusę – dažnai keistų kompleksų turi net gražiausi modeliai.

Vienas garsiausių šalies fotografų pripažįsta – lietuvės iš tiesų yra pasakiško grožio. Deja, kartais išorė slepia aibę psichologinių problemų. „Visuomet sunkiausia fotografuoti žmogų, kuris turi daug išankstinių nusistatymų prieš save. Labai dažnai taip nutinka su reto grožio merginomis. Ji ateina ir tu jau matai, kad nieko per daug nereikės daryti, kad paryškintum jos grožį, tik šviesą gerai sustatyti ir bus nuostabu. O ji ima ir pradeda kompleksuoti... Sako mano ta pusė negraži, kojos irgi negražios. O tu matai, kad viskas ten gerai, ji tiesiog tobula, nėra net ką kalbėti“, – patirtimi dalijosi G. Žilinskas.

Anot gražuolių fotografo, lengviausia įamžinti žmogų, kuris savimi pasitiki, atsipalaiduoja ir atsiduoda į profesionalo rankas. „Tu turi pasitikėti, kad viskas bus gerai. Vidinis grožis ir charizma šioje vietoje svarbu. Mes save matome vienaip, o veidrodis arba telefonas kitaip. Mes save mintyse fotošopinam ir pagal tai, turim susikūrę savo įvaizdį. Galime savo mintyse atrodyti labai gražūs arba labai negražūs. Pagal tai mes vertinam visus kitus savo paties atvaizdus. Iš to atsiranda kritika, užsiciklininimas pozuoti tik vienaip. O tai jau klaida. Kiekvienas žmogus turi daugiau gražių kampų, tikrai ne tik vieną“, – sako pašnekovas.

Kol tu esi berniukas, tai bėgi paskui šaukiantį išorinį grožį. Tau reikia ir papukų, ir užpakaliuko, tau norisi čiupinėti.

Paklaustas, kaip jo požiūris į grožį keitėsi bėgant metams, G. Žilinskas prasitarė, kad kito net labai. Ir taip tikriausiai yra ne tik jam, bet ir daugeliui vyrui: „Kas dėl grožio, visuomet yra du aspektai. Dominuoja vienas arba kitas ir dažnai tai priklauso nuo vyro brandos. Jaunystėje vyro akys kabinasi tik už išorės – kojos, užpakaliukas ir panašiai. Tai iš duotybė iš gamtos, mus, vyrus, traukia grožis“.

„Ilgainiui tu supranti, kad santykis, seksas ir pats bendravimas vyksta ne tik su kūnu. Kol tu esi berniukas, tai bėgi paskui šaukiantį išorinį grožį. Tau reikia ir papukų, ir užpakaliuko, tau norisi čiupinėti. Vėliau tu supranti, kad santykis, bendravimas ir tas pats seksas vyksta su žmogumi. Koks jis yra, kaip jis bendrauja, kokia jo vidinė aistra“, – patirtimi dalijosi žvaigždžių fotografas.

Anot Gedimino, jam gyvenime net yra buvę tokių netikėtumų, kurių jis pats nesitikėjo: „Buvo toks nutikimas – fotografavau vyresnio amžiaus moterį. Ji buvo tokia žavinga, tokia charizmatiška, kad, galima sakyti, atsiduočiau jai nedraugavęs. Žmogus buvo su tokia stipria energetika, tiesiog nuostabu, nors ir visiškai ne taip atrodanti, kaip merginos, kurios man patrauklios.“

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių