J. Jankevičiaus pokalbis su A. Mamontovu – netikėtoje erdvėje: dainininkas tą patyrė prieš 20 metų

Ruošdamasis didžiausiam savo solinės karjeros koncertui, Andrius Mamontovas prisimena pašėlusius laikus.

Oro balione Justinui Jankevičiui jis pasakoja, kaip skandino „Radijo centro“ apdovanojimą Neryje, pateko į gaisrą Šeškinėje, susipažino su Vytautu Kernagiu ir gynėsi nuo bobutės, jį plūdusios su pagaliu. 

„Paskutinį kartą oro balionu skridau prieš 20 metų, kartu su Atlanta ir režisieriumi Donatu Ulvydu, kai filmavome klipą dainai „Kregždutės, kregždutės”, – pasakoja A. Mamontovas. Tąkart jis buvo ne tik keleivis.

„Klipe, kurį filmavome, buvau vienintelis pilotas. Prisimenu, jog nutupdyti balioną nebuvo paprasta. Reikėjo laviruoti – ar leistis ant elektros laidų, ar į kiemą, kur pikti šunys... Bet išgyvenome”, – su šypsena prisimena jis.

Šiam skrydžiui vadovavęs pilotas, instruktorius Giedrius Leškevičius neslepia džiaugsmo, jog po ilgo laiko skrido kartu su buvusiu oreiviu. „Smagiausia skrydžio dalis, kad Andrius po 20 metų turėjo progą ir vėl prisiliesti prie degiklių,  pajusti tą skrydžių laisvę, kokią, tikiu, jis jaučia būdamas scenoje“, – sako G. Leškevičius.

Oro balionas, kuriame buvo įamžintas A. Mamontovo ir J. Jankevičiaus pokalbis, pakilo iš Vingio parko ir skrido virš Vilniaus.

Birželio 9 d. Vingio parko estradoje skambės keturiasdešimt metų populiariausi A. Mamontovo bei „Foje“ hitai. Tai bus grandiozinis muzikos šou  – kartu su Modesto Pitrėno diriguojamu simfoniniu orkestru. Koncertas taps dviguba švente – tą dieną savo 30-ąjį gimtadienį minės ir žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3.

Įspūdingą renginį po atviru dangumi kurs masyvūs LED ekranai bei galingas šviesų šou. Kinematografinę garso patirtį tikriems garso gurmanams pasiūlys erdvinė 3D garso sistema, leisianti patirti koncertą tarsi kino teatre. Toks sprendimas Vingio parke bus pritaikytas pirmą kartą.

„Tai bus vienetinė proga įprasminti pažymėti ir mano paties 40 metų buvimą scenoje. Vingio parko estrada – vieta, kuriai jaučiu daugybę sentimentų. Čia vyko didieji Sąjūdžio mitingai bei „Foje“ koncertai, įėję į Lietuvos istoriją. Atliksime virš 20 mylimiausių visų dainų – planuojame apie dviejų valandų ilgio programą. Drauge su ritmo grupe ir padidintu orkestru scenoje bus įspūdingas kiekis žmonių – per 70 geriausių šalies muzikantų“, –  pasakoja A. Mamontovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių