M. Tyla – apie COVID-19 atvejus M.A.M.A. apdovanojimuose: iš pradžių testo rezultatai buvo neigiami

Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla portalui kauno.diena.lt pateikė daugiau detalių apie koronavirusu sergančius asmenis, kurie dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiuose M.A.M.A. apdovanojimuose.

Portalas antradienio rytą jau skelbė, kad keturiems M.A.M.A. apdovanojimų dalyviams nustatytas koronavirusas.  

„Atlikus epidemiologinę diagnostiką, koronavirusinė infekcija nustatyta keturiems asmenims, kurie nurodo dalyvavę muzikos apdovanojimuose, vykusiuose Kaune. Kitų aplinkybių, kur asmenys būtų dalyvavę kartu, epidemiologinių tyrimų metu asmenys nenurodė“, – portalui kauno.diena.lt teigė NVSC atstovė Justina Petravičienė.

Visų keturių atvejų patvirtinimo data, anot specialistės, yra balandžio 1-oji.

M.A.M.A. apdovanojimų organizatoriai antradienio rytą tikino, kad aiškinasi situaciją dėl užsikrėtimų COVID-19

„Šie žmonės yra vienas kolektyvas, tačiau jie nėra tas kolektyvas, kuris dainuoja ant scenos. Jie dirba kartu ir daug laiko praleidžia kartu, – portalui antradienio pavakarę pasakojo M. Tyla, kuris tikino daugiau detalių negalintis atskleisti dėl asmenų duomenų apsaugos. – Jų visų testų rezultatai buvo neigiami. Jie taip pat laikėsi visų toliau nurodytų reikalavimų.“

M. Tyla apgailestavo, kad NVSC tik antradienį informavo apie šiuos atvejus. „Šiuos duomenis jie jau turėjo penktadienį vakare, aišku, savaitgalis, Velykos, bet galėjo anksčiau tą pasakyt. Bet, ačiū Dievui, daugiau koronaviruso atvejų mes neturime“, – sakė apdovanojimų organizatorius. Jis tikino, kad koronavirusu užsikrėtę asmenys serga nesunkiai.

Organizatoriai jau anksčiau skelbė, kad renginys vyko be žiūrovų, o visiems dalyviams prieš renginį buvo atlikti COVID-19 testai. Dar prieš renginį COVID-19 buvo nustatytas vienam asmeniui, tad jis į apdovanojimus nebuvo įleistas.

Apdovanojimų vadovas tikino, kad organizatoriai laikėsi Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų – viso renginio metu buvo su kaukėmis, jas nusiėmė tik lipdami ant scenos.

Kauno policija dėl galimo karantino taisyklių nesilaikymo pradėjo 42 administracines teisenas pavieniams asmenims ir patiems transliacijos organizatoriams.

Už tai fiziniams asmenims gresia 500–1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Petrutis

Petrutis portretas
Tai Veryga slepia apsikrėtusių pavardes? Džiugi naujiena ir pamoka MAMA rengėjams. Tegul jie visi būna izoliuoti nuo civilizacijos.

Ei ,

Ei , portretas
Kur pavardės?

nuomonė

nuomonė portretas
tai rezultatai bus po savaitės ,juk iš karto gali būti testas neigiamas ,susergama po kelių dienų ..
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių