Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki 90-ųjų diskotekos Baltijos šalyse, parduota 10 tūkst. bilietų!

  • Teksto dydis:

Pasak renginio organizatorių, į 90-ųjų festivalį „90‘s Disco Fest“ „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks gegužės 24 dieną, jau dabar yra parduota 10 tūkst. bilietų. Tokį didelį susidomėjimą lėmė tai, kad į Lietuvą buvo pakviestos geriausios to laikmečio žvaigždės. Koncerto metu „Žalgirio“ arenos scenoje išvysime tokius grandus kaip: „Haddaway“, „La Bouche“, „SNAP!“ ir garsiausią tų laikų didžėjų DJ SASH!

Bilietus perka visose Baltijos šalyse

Kadangi organizatorių tikslas buvo surengti didžiausią 90-ųjų festivalį Baltijos šalyse, jis buvo reklamuojamas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse: Latvijoje bei Estijoje. Ir iš tiesų, šis renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo ir kaimyninėse šalyse. Vien Latvijoje jau nupirkta virš 400 bilietų, o susidomėjimas socialiniuose tinkluose pasiekė neregėtas aukštumas.

Viena pagrindinių vakaro žvaigždžių – „Haddaway 

„What is Love?“ – ko gero nėra pasaulyje šalies, kurioje neskamba ši kultinė, unikalaus balso savininko Nestor Alexander Haddaway arba tiesiog „Haddaway“ daina.

Trinidade gimęs, o vėliau į Vokietiją persikėlęs gyventi Haddaway, neatsitiktinai buvo vadinamas Europos šokių muzikos karaliumi. Amerikietiško futbolo komandoje „Kelno Krokodilai“ žaidęs, laisvalaikiu muziką kūręs bei kilimus pardavinėjęs „Haddaway“ net negalėjo įsivaizduoti, kad pasaulyje bus parduota daugiau nei 30 mln. jo muzikos albumų. 1993 metais jo debiutinis singlas „What is Love?“ užkariavo beveik visą Europą, Aziją, Pietų ir Šiaurės Ameriką.

„Haddaway“ leido superhitą po superhito („Life“, „I Miss You“, „Rock My Heart“, „Catch I Fire“) ir per metus surengdavo net po 100 koncertų. Atlikėjas pažadėjo sudainuoti geriausias savo dainas „Žalgirio“ arenos publikai ir Kaune surengti nepamirštamą šou.

Dar vienas Vokietijos grandas – grupė „La Bouche“ 

Vokietijos šokių muzikos grupė „La Bouche“ – itin garsaus vokiečių prodiuserio Frank Farian projektas.

Sunku rasti žmogų, kuris nežinotų šios grupės geriausių dainų. „La Bouche“ dainos „Be My Lover“, „Sweat Dreams“,  „I Love to Love“, „Tonight is the Night“ skamba įvairiuose planetos kampeliuose.

Na, o 2023 metais jie savo dainą „Be My Lover“ perremiksavo ir išleido naują jos versiją su tokiais grandais kaip David Guetta ir Hypaton. Dabar ši daina skamba žymiausiuose pasaulio festivaliuose ir naktiniuose klubuose.

Trečioji grupė, pasirodysianti „Žalgirio“ arenoje, – „Snap!“ 

Vokietijos grupė „Snap!“ – vienas iš sėkmingiausių Europos šokių muzikos projektų driokstelėjo energija pulsuojančiais hitais – „Marry Had a Little Boy“, „Terminate“, „Do You See the Light“ ir žinoma, net 8 milijonų tiražų parduotu singlu – „Rhythm Is A Dancer“, kuris karaliavo net 23 pasaulio šalių topų viršūnėse.

Dabar grupės dainas miksuoja geriausi pasaulio didžėjai.

DJ Sash!

Koncerto metu išvysime atlikėją DJ Sash! – daugiau nei dvidešimt metų populiarumo viršūnėje esantis, 17 milijonų albumų kopijų pardavęs ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų pelnęs didžėjus. Jis tituluojamas geriausiu 90-ųjų didžėjumi Europoje.

Pirmasis jo singlas „Its My Life“ buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis ir kitais savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir t. t. Tad gegužės 25-ąją „Žalgirio“ arenoje laukia įspūdinga šokių muzikos naktis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tadas

Tadas portretas
O su ukrainos veliava praleis gal be bilieto?

Aš tai neičiau

Aš tai neičiau portretas
turi būti dabar į tokius renginius patikra kaip į lėktuvą

ruskaja

ruskaja portretas
vojenaja diskoteka - idi na---ui.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių