N. Oželytė: mano vyrui teko meluoti bendradarbiams, kad eina su sekretore paflirtuoti

 • Teksto dydis:

Kaip pagrindinę laivės vertybę nepriklausomybės akto signatarė Nijolė Oželytė įvardija galimybę rinktis. „Tu gali rinktis: kriuksėti paršu laisvoj Lietuvoje arba su jachta plaukti aplink pasaulį“, – sako N. Oželytė.

Kovo 11–ąją per LNK televiziją – ypatinga atkurtos Lietuvos nepriklausomybės šventė „Laisvei 30“, kurioje debiutuoja nauja televizinė pora – „Info dienos“ vedėjas Viktoras Jakovlevas ir radijo laidų vedėja bei dainininkė Simona Čėsnaitė.

Specialiai laidai, rodomai 19.30 val., savo jėgas sutelkė KK2 ir LNK žinių tarnybos komandos.

Kokie mes buvome prieš 30 metų? Ko siekėme, ką pasiekėme ir kokie esame dabar? Šventinėje laidoje – jaudinantys prisiminimai, ypatingo laikotarpio liudininkai, specialūs šou ir naujai atgimę populiariausi hitai.

Laidoje dalyvaus nepriklausomybės akto signatarė N. Oželytė, rašytojas Andrius Užkalnis, muzikantas Arnoldas Lukošius, ekonomistas Žygimantas Mauricas.

Kaip pagrindinę laivės vertybę nepriklausomybės akto signatarė N. Oželytė įvardija galimybę rinktis.

„Tu gali rinktis: kriuksėti paršu laisvoj Lietuvoje arba su jachta plaukti aplink pasaulį“, – sako N. Oželytė.

Pasak signatarės, trijų dešimtmečių pasikeitimai – milžiniški. „Jūs atsisukite dokumentinius kadrus ir palyginkite save, kokie buvome. Pažiūrėkite į tuos pilkus veidus, į tas kanopas, pažiūrėkite į mus mitinguose, kur stovime visi kaip dundukai, pilkai aprengti“.

Paklausta, koks didžiausias kasdienio gyvenimu pokytis ją labiausiai džiugina, N. Oželytė prakalbo apie šeimos santykius. „Einu gatve ir matau parkelyje tris vyrukus, kurie stumia vežimėlius su vaikais. Ir tuomet prisimenu, kaip mano vyrui tekdavo meluoti bendradarbiams, kad jis eina su sekretore paflirtuoti, o iš tikrųjų eidavo pasiimti vaikų iš darželio, nes aš filmuodavausi. Jam prisipažinti, kad eina į darželį, būtų buvusi juoda gėda. Juk tuomet nebuvo ne tik sekso – nebuvo nei šeimos, nei asmeninio gyvenimo.  Čia fantastika, o ką mums darė sovietai. Mums nugenėdavo smegenis, o jos, deja, neatauga. Mozei reikėjo 40 metų savo tautą vedžioti po dykumą, kol išmirė paskutiniai, gimę vergijoje“. 

LNK žinių tarnyba parengė dešimt 10 specialių pasakojimų, kaip šalyje per tris dešimtmečius pasikeitė ekonomika, gyvenimo būdas, mada, sveikatos apsauga, pajamos, saugumas, kaip keitėsi sąlygos sportuoti, miestai, automobiliai, žemės ūkis ir valdžia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Melagė

Melagė portretas
Oželytė! Vakar pasibjaurėjau ja per laidą gimę tą pačią dieną. Kam tiek netiesos kalbėti. Aš jos amžiaus. Mano vyras vesdavo vaikus į darželį ir tikrai nereikėjo meluoti ar slėptis.

cirkas

cirkas portretas
Ir ką padarė su ta ponia rusai, kad 1989 m. įstojo į šlovingą TSKP?:) Pakartosiu 1989 m., kai "pilkai apsirengę" gyventojai rinkosi į mitingus...

Oželytei

Oželytei portretas
Na, tai čia gal ponios Oželytės asmeninė vyro nuostata buvo...sarmata savo vaikų. Auginau, ploviau vystyklus, važinėjau po parką, lydėjau į žaidimus kieme. Buvo ir šeima ir jos vertybės. Apie seksą niekas garsiai ir Smetonos laikais nekalbėjo. Tai privatus reikalas.
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių