Neišgalvota realybė: kai R. Rudokas buvo miręs, o L. Kalpokaitė pasileido plaukus

Šiuos žmones gerai pažįsta ištisos kartos ir daugeliui jie – mylimi herojai. Arba apkalbų taikinys. Arba legendos. Arba skandalų dalyviai. Geros žinios ar blogos jie – amžinai ant bangos.

Perskaičiusi mama pateko į ligonę, vos ne infarktas. 

Aktorius Ramūnas Rudokas prisiminė košmarą, kurį dėl jo populiarumo teko patirti artimiesiems. „Tai pats baisiausias dalykas, kuris yra atsitikęs man apkalbų lygyje. Vieną rytą žurnalistai parašė, kad R. Rudokas, tokių ir tokių metų gimimo, žuvo avarijoje tam tikroje vietoje Lietuvoje. Buvo pridėta mano nuotrauka. Perskaičiusi mama pateko į ligonę, vos ne infarktas. Paskui straipsnį išėmė, pasirodo, žuvo daug vyresnis žmogus, taip pat Ramūnas Rudokas. Žurnalistams sakau, gal atsiprašykite. O man atsako: mes ir taip jums reklamą darom“, – pasakojo R. Rudokas. 

Aktorė Inga Jankauskaitė, akylai sauganti savo asmeninį gyvenimą sakė, kad populiarumo našta jos nevargina. „Susiduriu tik su gerais dalykais. Kai noriu būti neatpažįstama, taip ir padarau. Einu ten, kur nėra žmonių, – šypsojosi aktorė. – Lietuvoje žiūrovai, kad ir kaip mylėtų, ateitų gausiai  į koncertus ar spektaklius, gatvėje elgiasi labai santūriai. Daug priklauso ir nuo tavo pačios elgesio – tu provokuoji ar neprovokuoji. Todėl nematau, kuo čia galima skųstis“.

Kad populiarumas padeda gyvenime, tvirtino aktorė Larisa Kalpokaitė. „Vairuoju ir mane sustabdo policija. Tuomet kaip tik rodė didelio populiarumo serialą „Nekviesta meilė“. Esu su kepure, žiema. Vyras sako: tik greičiau nusiimk kepurę. Nusiimu, plaukai pasklinda... Prieina policininkas, sako: ooo, ponia, baigėsi jūsų automobilio draudimas“. Ir paleido. Ačiū jam, buvo vienas tų atvejų, kai populiarumas padeda“.

Larisa Kalpokaitė./LNK stop kadras.

Dainininkė Sati dabar tapo Amaya Ray. Dainininkė sakė, kad jos naujasis vardas reiškia „be iliuzijos“. „Mano gyvenimas visai kitoks nei kitų žmonių. Save jaučiu ir  tapatinu kaip energiją, todėl man visai nesvarbu, kaip ji bus įpakuota. Kaip jaučiuosi tą akimirką, taip ateina ir vardas. Buvau Sati, Matangi, Iša, Akaša. Draugams sakau, gali vaidinti taip, kaip mane jaučia. Iki 19 metų buvau Violeta, paskui Sati, tai buvo gražus, kūrybinis etapas. Tiesa, gal šiek tiek apribotas pačiame apsireiškime, atrodė, kad aš kažkur ne čia, ne tam laike, negaliu drąsiai išreikšti, drąsiai kalbėti, nes nesupras, atrodys, kad esu fanatikė. Visada jaučiausi esanti kosminė sąmonė, dabar galima drąsiau apie tai kalbėti. Aš sujungiu vardus ir prasiplečiu per juos“, –  kalbėjo Amaya Ray.   

Amaya Ray./ LNK stop kadras.

Spaudoje pasirodė antraštės „Ramūnas Rudokas – narkobaronas“

Aktorius R. Rudokas prisiminė situaciją, kai pradėjęs auginti pluoštines kanapes, buvo viešai vadinamas narkobaronu. „Jaučiuosi tarsi padaręs pirmąjį žingsnį link nuostabaus augalo, pluoštinių kanapių auginimo ir perdirbimo legalizavimo Lietuvoje. Augalo, kuris neturi kvaitulinės koncentracijos. Pradėjome verslą neprašę ir negavę jokių leidimų, atsivežę sėklų užsiauginom 6 hektarų plotą ir tai buvo precedentas. Mus pusę metų sekė policija, laukė, kol atvažiuos narkomanai pjauti galvučių. Bet ten visai kitaip tas augalas atrodo negu narktotinis, medicininis. Žodžiu, 6 hektarai narkotikų, situaciją valdo Rudokas. Atvažiavo kombainas ir padėjo kulti sėklas. Kombaino vairuotą su antrankiais uždarė  į areštinę. Spaudoje pasirodė antraštės „Ramūnas Rudokas – narkobaronas“, – emocingai pasakojo R. Rudokas.   

Norėjome patirti, ką reiškia būnat suaugusiu myžti į kelnes.

Kadaise itin populiarią grupė „ŽAS“ lydėjo skandalai, kuriuos specialiai kūrė grupės nariai. Laidoje Linas Zareckas-Choras prisimins vieną įspūdingiausių ŽAS skandalų. „Siekėme būti skandalistais, tai mums leido būti pamišėliais, būti brandžiame prote, daryti nesąmones ir iš to juoktis. Mėtėme fotelius iš viešbučio 7 aukšto Palangoje, daužėm veidrodžius sporto rūmuose, buvo rokenrolas. Labai smagu, kad galėjom daryti dideles nesąmones. Pamenu, kaip televizijos laidoje „Be proto“ norėjome patirti, ką reiškia būnat suaugusiu myžti į kelnes. Nusipirkom alaus, nuvažiavom į pirtį, pasijungėm kameras. Gėrėm gėrėm tą alų, nes, patikėkit, būnant brandžiam žmogui nėra lengva prisiversti šlapintis į kelnes“, – šypsosis Linas.

Linas Zareckas-Choras./ LNK stop kadras.

Ar sunku gyventi jaučiant  nuolatinį dėmesį? Ir ką daro tos žvaigždės, kurios jo neištveria? Darbo užkulisiai ir asmeninės dramos bei komedijos – „KK2 penktadienyje“ šį vakarą, 19.30 val., per LNK.

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių