Pristatytas paramos projektas, garsenybes plukdysiantis irklentėmis

 • Teksto dydis:

Pirmadienį Žydrūno Savicko sporto klube susirinko tie, kurie yra neabejingi aktyviam, sveikam gyvenimo būdui, irklenčių sportui ir vaikų svajonėms.

Čia buvo pristatytas irklenčių klubo suping.lt įkūrėjo ir profesionalaus trenerio Mark Gurskij inicijuotas projektas - 460! Rekordinis plaukimas Nemunu irklentėmis dėl vaikų svajonių.

„Mūsų sau išsikeltas iššūkis, rekordinis plaukimas Nemunu irklentėmis yra skirtas artėjančiai Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Nusprendėme būti pirmieji Lietuvoje, pasiryžę Nemunu irklentėmis įveikti 460 kilometrų ir šis plaukimas yra skirtas ne vien tam, kad Lietuvoje galėtume džiaugtis dar vienu išskirtiniu rekordu. Šiuo plaukimu mes norime parodyti, kad sportas ir aktyvus gyvenimo būdas yra reikalingas visiems, o jis ugdomas nuo mažumės. Vaikai mums rūpi, norime jiems parodyti pavyzdį. Kadangi pagrindinis projekto tikslas minėtos šventės proga pradžiuginti vaikus, stengiamės žmones skatinti aukoti, o visos surinktos lėšos atiteks Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams, mat šiame miestelyje ir bus mūsų rekordinio plaukimo finišas“, - idėją pristatė projekto iniciatorius Mark Gurskij.

Projekto komandą sudaro nemažai profesionalių sportininkų ir būrys žinomų Lietuvos žmonių: "Power Hit Radio" laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas, būgnininkas Laimonas Staniulionis, dainininkas Justinas Lapatinskas, LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė, Lukas Pačkauskas, Mindaugas Plukys ir kiti pramogų pasaulio atstovai, suping.lt komanda. Projekto pristatymo metu Raminta, Laimonas, Lukas bei Ignas sakė, jog šiam iššūkiui tenka ruoštis ne tik fiziškai, išbandant savo jėgas plaukiant irklentėmis ilgas distancijas, bet ir morališkai, nes tai nebus lengva. Tiesa, L.Pačkauskas tikino, kad žinant, kad visa tai dėl vaikų, motyvacija kyla savaime. „Turime ryžto, užsispyrimo, gražų tikslą ir daug noro. O eigoje, jei tik bus nelengva, motyvuosime vieni kitus, kaip išmanydami. Juk nuosekliai ruošiamės plaukimui, dažnai treniruojamės ir didiname savo fizinę ištvermę“, - sakė žinomas būgnininkas L. Staniulionis.

460! Rekordinio plaukimo Nemunu irklentėmis komandos motyvacija ir treniruotėmis, paskatinimu, patarimais ir palaikymu pasirūpino Lietuvos galiūnų čempionas Ž. Savickas. Pasak jo, tokiems iššūkiams reikia nemenko pasiruošimo, tačiau viskas prasideda nuo didelio noro.

Plaukimo pradžia - gegužės 25 d. 9 val., Druskininkų sav., Lipliūnų kaimas

Plaukimo pabaiga – birželio 1d. Rusnėje

Trumpasis numeris aukoms – 1419 (skambučio ir sms žinutės kaina – 2 Eur. Trumpojoje žinutėje tekstas nebūtinas).NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių