Prognozės: pergalė „Eurovizijos“ dainų konkurse atiteks Ukrainos atstovams?

Gyvenimą Europoje temdant karui Ukrainoje, labai populiarus „Eurovizijos“ dainų konkursas šeštadienio vakarą pasieks savo spalvingą kulminaciją: Italijos šiauriniame Turino mieste 25 grupės tiesiogiai pasirodys publikai, kol dar milijonai žmonių stebės šią fejeriją per televiziją.

Lažybų tarpininkai su 60 proc. tikimybe pranašauja pergalę ukrainiečių grupei „Kalush Orchestra“, tradicinius ukrainietiškus ritmus, kostiumus ir šokių judesius derinančiai su šiuolaikiniu hiphopu.

Jos daina „Stefanija“ buvo parašyta kaip duoklė grupės lyderio motinai, tačiau vasario 24 dieną prasidėjus Rusijos invazijai kūrinys tapo himnu karo draskomai valstybei, o dainuojami žodžiai įgavo naują prasmę.

„Visada rasiu kelią namo, net jei visi keliai bus sunaikinti“, – parašė „Kalush Orchestra“ vokalistas Olehas Psiukas.

Šešis vyrus atlikėjus vienijanti grupė gavo specialų leidimą išvykti iš šalies ir atstovauti Ukrainai bei ukrainiečių kultūrai muzikos konkurse. Vienas iš narių pasiliko kariauti, o kiti planuoja grįžti, kai tik baigsis renginys.

Nugalėtoją lygiomis dalimis išrenka kiekvienos konkurse dalyvaujančios šalies muzikos ekspertų komisijos ir balsuojantys žiūrovai – taigi, neatmestina netikėtumų galimybė.

Remiantis prognozėmis, tiek brito Samo Ryderio (Semo Raiderio), tiek švedės Cornelios Jakobs (Kornelijos Jakobs) galimybė laimėti – 10 proc., o italų dueto „Mahmood & Blanco“ – 6 procentai.

Nugalėtojas namo parsiveš trofėjų – stiklinį mikrofoną, taip pat galės tikėtis postūmio savo muzikinei karjerai.

Renginys vyks Italijoje, nes pernai Roterdame „Euroviziją“ laimėjo italų roko grupė „Maneskin“. Po šios pergalės Romoje įsikūrę rokeriai pelnė tarptautinę šlovę: jie atidarė legendinės britų roko grupės „The Rolling Stones“ koncertą, taip pat pasirodė amerikiečių televizijos laidoje „Saturday Night Live“ ir papuošė daugelio žurnalų viršelius savo „firminiais“ abiem lytims tinkančiais kostiumais.

Šią savaitę per du pusfinalius buvo atrinktos 20 grupių, kurios varžysis su „Didžiuoju penktuku“ – Italija, Jungtine Karalyste, Prancūzija, Vokietija ir Ispanija. Šioms šalims dėl konkursui skiriamos finansinės paramos jame suteikiamos nuolatinės vietos.

Rusija šiemet buvo pašalinta iš „Eurovizijos“ dėl įsiveržimo į Ukrainą. Pasak organizatorių, toks sprendimas priimtas, kad konkurso, skirtą skatinti tautų įvairovė ir draugystę, neaptemdytų politika.NAUJAUSI KOMENTARAI

ŠAPITO

ŠAPITO portretas
ŠOU konkursas

Tata

Tata portretas
Monika verta dešimtuko..ačiū, Monika!!!!!!! Puikus pasirodymas!!!

Net

Net portretas
neabejoju,kad laimės ukrainiečiai..Nors daina tai visiškai nieko kažko vau, tiesiog lygiai taip pat neskambanti radijo etery kaip ir Jamala. Manau nugalėtojas yra tas,kurio daina lieka atminty ir puikiai klausosi nežiūrint į ekraną.O tas visur internete pasirodantis raginimas balsuoti už UA dainą yra nenormalu,balsuoti reikia už tai kas patinka.Taigi,jei man australas patinka,aš jį ir palaikysiu,o ne kažką,kas mano ausiai nemalonu ir dar brukama prievartinai..Nekoks lygis taip elgtis, įdomu ar kitose šalyse FB darosi tas pats..
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių