R. Ščiogolevaitė atvirai – apie iš namų išneštus daiktus, skyrybų dramą ir kitą sutuoktinio moterį

  • Teksto dydis:

Besitęsiant dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės ir jos vyro Rolando Damijonaičio skyrybų dramai, žinoma moteris socialiniame tinkle atvėrė širdį, nurodydama, kad jos įrašu leidžiama dalytis ir žiniasklaidai.

„Žurnalistams paskelbus straipsnį dėl to, kad aš į teismą padaviau Rolando motiną, iš kai kurių žmonių sulaukiau supratimo, tačiau iš kitų sulaukiau viešoje erdvėje pasmerkimo ir pažeminimo. Pasipylus purvui, dėl patiriamo spaudimo, norėčiau nurodyti porą faktų, tų, kuriuos galiu, nes daugumos jų viešai nurodyti negaliu dėl uždarų teismo posėdžių. Galimybę kreiptis dėl išlaikymo priteisimo iš senelių anūkams numato Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 3.237 straispnio 2 dalis. Taigi, turiu teisinį pagrindą kreiptis į teismą ir taip ginti savo vaikų interesus gauti tinkamą išlaikymą. Ir ne, tai nebuvo padaryta pasirodžius vyro melagienų straipsniui ar kaip atsakas į jį, o daug anksčiau. Matydama situacijos sudėtingumą, apie tokią galimybę mane informavo advokatė“, – socialiniame tinkle rašė dainininkė.

Turėjau du pasirinkimus, arba tylėti, arba pasinaudoti man įstatymo suteikta galimybe ir bandyti ginti savo vaikų interesus visomis įmanomomis priemonėmis.

Pasak R. Ščiogolevaitės, klausimas yra tame, kodėl esant gyviems tėvams reikėtų į teismą paduoti senelius? „Todėl, kad esant gyviems tėvams vienas iš tėvų prie vaikų išlaikymo prisideda labai maža dalimi ir to, ką jis skiria, vaikų išlaikymui (net būtiniausiems poreikiams) nepakanka. Tai reiškia, kad didžiąja dalimi savo vaikų išlaikymo rūpinuosi aš ir mano mama, kuri padeda kuo tik gali. Viena detalė iš vykdomosios byla (ji nėra nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose) – 2021 05 12 antstolis informavimo, kad Rolando (vaikų tėvo) išlaikymo įsiskolinimas tam momentui sudarė virš 11 000 eurų. Gal kam ši suma ir nepasirodys labai ženkli, bet man tai labai dideli pinigai, kuriuos Rolandas turėjo, bet neskyrė vaikų išlaikymui. Taigi, turėjau du pasirinkimus, arba tylėti, arba pasinaudoti man įstatymo suteikta galimybe ir bandyti ginti savo vaikų interesus visomis įmanomomis priemonėmis. Dabar kyla klausimas, kodėl Rolandas yra tiek skolingas už vaikų išlaikymą? Taigi, Rolandas palieka, mano manymu, labai gerai apmokamą darbą (susijusį su jo mama) ir pereina dirbti į įmonę, susijusią su jo mama (kaip susijusi, nedetalizuosiu, nes VĮ Registrų centro duomenys yra vieši, kam įdomu, galima informaciją gauti ten), kur jam mokamas atlyginimas, iš kurio neįmanoma vaikams išieškoti pilno išlaikymo. Pagal susidariusį įsiskolinimą vaikų išlaikymui galima daryti išvadą, kad tai tęsiasi ilgai“, – teigiama žinomos moters įraše.

„Be to, kiek suprantu, iš susidariusios situacijos, klausimą dėl atsiskaitymo už santuokoje įgytus kreditus taip pat teks spręsti man (jau kuris laikas jokie man žinomi šeimos finansiniai įsipareigojimai nėra mokami iš vyro pusės). Beje, viename straipsnyje Rolandas kalbėjo apie tai, kaip jis vaikus absoliučiai visada pasiima ir ne tik tada, kai jam priklauso pagal teismo numatytą tvarką. Faktas – antstolis kreipėsi į teismą, kad Rolandui skirtų baudą už tai, kad nesilaiko vaikų lankymo grafiko. Ir teismas nusprendė skirti Rolandui įspėjimą už teismo nutarties dėl laikinos bendravimo su nepilnamečiais vaikais tvarkos nevykdymą. Rolandas, aišku šį teismo sprendimą apskundė, žiūrėsime, kokį sprendimą priims apygardos teismas. Bet iš esmės niekas nesikeičia nei Rolando bendravime su vaikais, nei vaikų išlaikymo klausimu“, – teigė dainininkė.

Beje, su vaikais grįžusi namo, radau krūvas neapmokėtų sąskaitų, geras pusmetis nemokėta už elektrą,  keli šimtai skola bendrijai, pasirodo, vyras net už šiukšlių išvežimą nemokėjo kelerius metus.

Pasak R. Ščiogolevaitės, grįžus gyventi į namus, ją pasitiko neapmokėtos sąskaitos. „Rolandas straipsnyje nurodė, kad išsikraustė iš namų. Man susidarė įspūdis, kad jis norėjo pasakyti, jog išsikraustė ir geranoriškai man su vaikais užleido gyvenamąją vietą. Na, negaliu nurodyti aplinkybių, kurios paskatino Rolandą užleisti man ir vaikams namus, nes byla dėl santuokos nutraukimo yra nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose (todėl negaliu viešai savęs tinkamai apginti) bet, mano įsitikinimu, tai nebuvo jo savanoriškas gestas. Grįžusi gyventi į namą daug ko pasigedau, pavyzdžiui šaldytuvo (jų buvo du, dideli), orkaitės, indaplovės, kėdžių (liko tik dvi (iš (emocija), o brangių baldų (gautų už reklamą, suprantama, kad ne vyro veido) juk vaikams išvis nereikia, todėl galima su žmona nesidalinti. Televizoriai, virtuviniai prietaisai... Vaikų rogutės... Trūksta siurblio, dovanoto man taip pat už reklamą, bet turiu seną, ikisantuokinį, dar siurbia... Rolandas sakė, kad indaplovę ir orkaitę pirko jo mama, todėl ir pasiėmė. Kodėl močiutė negalėjo savo anūkams palikti bent jau orkaitę? Galbūt žurnalistams tai per maža sensacija, netinkama antraštėms, taršančioms daugiavaikę mamą, kuri kalta labiausiai tuo, kad gimdė vaikus ir juos augina. Beje, su vaikais grįžusi namo, radau krūvas neapmokėtų sąskaitų, geras pusmetis nemokėta už elektrą,  keli šimtai skola bendrijai, pasirodo, vyras net už šiukšlių išvežimą nemokėjo kelerius metus. Tačiau tų skolų apmokėti jis nesiteikė, net tada, kai man išėjus iš namų, staiga „pardavė“ šeimos automobilį ir motociklą“, – situaciją komentavo žinoma moteris.

„Čia norėčiau nuoširdžiai padėkoti nuostabiems žmonėms, kurie padėjo man, nors neprašiau, už dyką... Vieni atidavė orkaitę, kiti indaplovę, treti kėdes. O dar kaimynai, palikę dovanėlę po langais – šaldytuvui įsigyti. Atskira padėka bičiuliui savivartis.lt ir jo šeimai, už visokeriopą pagalbą, iki ašarų... Ir visiems kitiems, kurių nepaminėjau... Dar momentas, kai atėjo lankyti vaikų, Rolandas į namus, kuriuose šiuo metu gyvenu aš su vaikais, atsivedė ir moterį, kiek supratau, jo dabartinė draugė. Man paprašius, kad moteris išeitų, Rolandas atsisakė tai padaryti. Kai į tavo namus ateina vyras su savo drauge, kurios tu nepageidauji savo namuose ir moteris leidžia sau demonstratyviai būti tavo namuose ir paprašius išeiti neišeina, o Rolandas yra tos situacijos iniciatorius, man buvo toks jausmas, kad santuoka baigėsi, o psichologinis smurtas – tęsiasi. Man nereikia nei gailesčio, nei dėmesio. Aš noriu teisybės. Paprastos. Elementarios. Aš tokia ne viena. Tokių moterų yra daugiau nei galvojate. Tačiau jos labiau už mane bijo jūsų pasmerkimo, bijo spaudimo, bijo, kad jomis nepatikės, nes žino, kokie žavūs, iškalbingi, net nuskriausti moka pasirodyti tie, kurie užsidarius namų durims numeta avies kailį. Kokie kerštingi jie ir jų motinos. Kokie sudėtingi teisiniai procesai, ginant savo ir vaikų saugumą. Ir jei jūs toliau smerksite moteris, nežinodami visų skaudulių ir neteisybių, jos neatras jėgų išeiti, o jų vaikai matys, jaus, kad moteris gali / turi kentėti“, – socialiniame tinkle atviravo moteris.

Dar momentas, kai atėjo lankyti vaikų, Rolandas į namus, kuriuose šiuo metu gyvenu aš su vaikais, atsivedė ir moterį, kiek supratau, jo dabartinė draugė.

„Aš esu žmogus, 5 vaikų mama, iki šiol žindanti, darau viską, kad vaikams nieko netrūktų, dar ir tempianti visus buvusios šeimos įsipareigojimus, tačiau sulaukiu už tai patyčių. Taigi, reziumuojant, nežinau, ar laimėsiu bylą dėl alimentų priteisimo iš senelių, ar pralaimėsiu, tai nuspręs teismas. Tikiuosi, teismas aiškinsis, ar prie vyro įsiskolinimo vaikų išlaikymui, neprisideda jo mama, vaikų močiutė. (Apie šios moters užimamas aukštas pareigas didelėje tarptautinėje bendrovėje užsimenu tik tam, kad išsklaidyti formuojamą įvaizdį, tarsi kažkas kėsinasi į senelių pensijas). Kad ir kaip pasibaigtų teismas, būsiu rami galėdama pasakyti sau ir savo vaikams, kad aš padariau viską, kas mano jėgoms, kad maksimaliai ginčiau savo vaikų interesus“, – įrašą baigė R. Ščiogolevaitė.

Kaip portale rašyta trečiadienio rytą, skyrybas išgyvenanti dainininkė R. Ščiogolevaitė kreipėsi į antstolį, o pastarasis ieškovės valia – į teismą, kad atlikėjos vyrui R. Damijonaičiui būtų iškelta nauja byla ir galbūt netgi skirta bauda, informuoja portalas 15min.lt. Antstolio teigimu, spręsti dėl baudos skyrimo yra teismo prerogatyva.

Kaip nurodoma portale 15min.lt., naujasis R. Damijonaičio laukiantis teismas susijęs su vaikais. Dėl šios priežasties ginčo detalės neviešintinos.

Kaip rašyta spalio viduryje, skyrybas išgyvenanti atlikėja R. Ščiogolevaitė į teismą padavė ne tik sutuoktinį R. Damijonaitį, bet ir jo motiną. Kaip tąkart pranešė portalas alfa.lt, penkis vaikus auginanti dainininkė R. Damijonaičio motiną į teismą padavė dėl materialinio išlaikymo nepilnamečiams vaikams priteisimo iš senelių.

Primename, kad R. Ščiogolevaitės ir R. Damijonaičio skyrybos tęsiasi daugiau nei pusmetį – jau kurį laiką dainininkė teisme bando įrodyti, kad santuoka sugriuvo dėl sutuoktinio kaltės. Žinoma moteris ne kartą pasakojo, kad penkis vaikus auginti vienai yra labai sunku.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šeima

Šeima  portretas
Jeigu jau tokia tiesa,tai Damijonaitis turėtų gėdintis... kaip galima savo vaikams gailėti,nusukinėti pinigus??? labai negražiai elgiasi ir jisai,ir "močiutė"!!! Dabar populiarios tokio tipo ale,babytės!Tik anūkai nelabai rūpi..

Gėda

Gėda portretas
Gėda prieš visą Lietuvą savo "apatinius skalbti". Skirkitės, muškitės, dalinkitės, bet viską viešinti??? Kokį puodą, biūdą ar kita paėmė..gėda. O dar šitiek vaikų prisidarę ! ! Jeigu tiek prisidarėt, tai aiškinkitės patys, o ne ant visos Lietuvos..

Jurate

Jurate portretas
Kodėl turiu tikėti jos žodžiais,o ne buvusio vyro?Padalinti vaikus ir butu pastatytas taškas .
VISI KOMENTARAI 25

Galerijos

Daugiau straipsnių