R. Ščiogolevaitė po kalbų apie krizę šeimoje: jaučiu, kad atėjo naujas etapas

vb

vb portretas
Gimdo blogai,negimdo vėl blogai.Ne mums spręsti,kaip šeimai reikia elgtis.Protingi žmonės-patys ir sprendimus priims kaip jiems gyventi toliau.

Knopke

Knopke portretas
Prisigimdo vaikų be nuomonės, negalvoja, kad neturės laiko saviems tikslams, tokie kaip sceną, dainavimas. Ieško būdų apkaltinti vyrą tik ne save, ši moteris nei su vienu nesugyvens, o ji vyrų tikrai turės daugiau ir vaikų koki 10, nes toks gyvenimo būdas, ieškoti priežasčių ne savyje, o kituose asmenyse.

D

D portretas
Kaip būtų fainiai,jeigu jie abu atauštų ir blaiviai išspręstų kilusį konfliktą..Išsaugotų gražią šeimą ir pabandytų abu atkurti gražius santykius,ko šiais laikais niekas nebesugeba deja.. Rūta neeilinė moteris ir turbūt neapsiriko pasirinkdama...Juk dar viską galima ištaisyti

R

R portretas
Nemaloni persona,jai matyt kaskas su galva negerai kad su niekuo nesugyvena.

Danute

Danute portretas
Taip norisi tikėti kad viskas bus gerai, tik vieno nesuprantu kam reikia gimdyti kiekvienus metus, juk tikrai gali stogas nuvažiuoti arba jau nuvažiavo....

Ona

Ona portretas
Kiek galima ta paty apie ta paty rasyt...vemt vercia ta Sciogolovaite...

VILNIUS

VILNIUS portretas
LAB AI JAU NESIMPATISKA MOTERYS YRA TOKIA RUSYS MOTERU KURIOS PAGYVENA SU VIENU TUOJ KEICIA TAIP IR EINA PER GYVENIMA MATYT IR JI ISTOKIU AS NESUPRANTU KAIP GALIMA KEISTI VYRUS KAIP KOJINESI IR PERETI VAIKUS KAIP KATEI MATYT TIKRAI JAI NEGERAI SU PSICHIKA

Šiaulietė

Šiaulietė portretas
Moteriškė turi rimtų psichologinių problemų ir nebegali su jomis susitvarkyti. Šitaip keisti vyrus ir užsisokti ant jaunesnių, baisu! Tai, ką mato vaikai? O tarp kitko, arogantiška, pasipūtus . Manau,reikalinga daktarų pagalba. Kiemo reikšmės dainininkė.

R

R portretas
Iš Šiaulių atvykusi ir tapusi vilniete, arogantiška ir neįdomi....Klausą turi, bet charizmos nei už ką. Ir nieko čia nepridursi. Čia gal dėmesio stinga? Lietuvoje bet kas gali tapti "žvaigžde", nes mūsų klausytojų mentalitetas žemiau plintuso. Jaunimėliui visvien ką klausyt, o TIKRI MELOMANAI- GURMANAI klausosi tik išskirtinės jos didenybės MUZIKOS.

ALGIS

ALGIS portretas
Gimdo kaip katė , o charakterį nusako pakeistų vyrų skaičius-4, be to matydavom televizijos ekranuose

iš šono

iš šono portretas
Laibai graži Moteris. Be galo moteriška. Bet ne visiems tai suprasti.. Sėkmės Rūtai !

Dalia

Dalia portretas
Gaila man Rūtos. Jai labai sunku. Ir tie kurie smerkia, geriau patylėtų. Skirtis negalima, reikia taikytis ir auginti vaikus. Tik dabar kažkuris turėtų save aukoti šeimai. Ir tai ne Rūta, ji menininkė, ji turi ir kitą pašaukimą. Jau šį tą pasiekus, reikia dainuoti. Vyras turi tai suprast.

Iksas

Iksas portretas
Šaunuoliai, kad susitaikėte.Užjauskite ir mylėkite vienas kitą dar stipriau, Jūs tokia graži pora. Gyvenime yra dūmų ir giedros, pasistenkite visą tai išgyvendinti. Sėkmės Jūsų šeimaiIksas

Anonimas

Anonimas portretas
Prisigimdo vaikų galybę,o paskui ,pavargusi nuo jų,pagalvoja kas kaltas dėl tokio gyvenimo...Jeigu per Naujųjų metų sutikimą,koncertuoja Filharmonijoje,palikusi namuose sergantį mažylį,tai tikrai jai nesaldu.Reikia ne tik vaikelius prižiūrėti,bet ir duonos kasnį uždirbti jiems?Tokio vyro gal ir nereikia.

Saulė

Saulė portretas
Štai kas nutinka kai gyvenama etapais, projektais ir t. t. Gyvenkite, mylėkite ne tik jausmais, bet širdimi. Protu nesuvokiama, kaip dabartinis jaunimas keičia partnerius kas keli metai ir skanduoja visai Lietuvai kokie jie laimingi ir įsimylėję o po kiek laiko =skyrybos. Tiesiog neskiriama kur jausmas, emocijos ir kur tikrojo meilė. Linkiu visiems Patirtį Meilę. Aš vis dar įsimylėjusi 45 metus tą patį išrinktąjį.

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Etapai ateina ir isheina keistenybe lieka. Lauksim nauju ispazinciu.

Vardas

Vardas portretas
Viskas su Rūta bus gerai - vaikai laimingi kai mama laiminga, o Rūta stipri moteris - laukiam sugrįžimo, mielai nueičiau į jos koncertą, tik provincijoje ji retas svečias - bet vis tiek gerbiam ir mylim - o kai yra ramybė, pasitaisys ir santykiai su vaikų tėvu-

Eee

Eee portretas
Manau su Ruta daug problemu.Ir kam kasmet po vaika gimdyt Kaip ji nemasto?

Jinai visa

Jinai visa portretas
Laika nescia. Tikra patele.

Brima

 Brima portretas
Rūta,jautrios sielos,bet valdinga moteris.Ne ji viena kalta,kad gimdo tiek vaikų.Miekur jie nesidės,gyvens kartu ir toliau nesiskirs.Panatysit.

Charakteris

Charakteris portretas
Matyt, jai su savo charakteriu geriausia gyventi vienai-normaliai moteriai bent vienas iš jos turėtų 2-jų oficialių ir 2-jų neoficialių vyrų tiktų bent vienas, o jai visi negeri. Deivydą dabar tiesiog beprotiškai myli Ineta, o Rūtai jis buvo blogiausias. Kažin ar laimingi vaikai bus su tokia motina, kiti vyrai irgi pabėgo.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Neidumu. Pasilaikyk sau

As

As portretas
Man rodos ji pusdurne.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių