R. Zilnys apie savo žmoną: ji yra geriausia, kas man nutiko gyvenime

 • Teksto dydis:

Jau šį šeštadienį išsirinksime atlikėją, kuris atstovaus mūsų šaliai gegužę Tel Avive vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse. „Viena žinau tikrai – jei būtų renkama šalis, kurioje labiausiai domimasi „Eurovizija“, Lietuva tikrai patektų į pirmąjį penketuką“, - LRT televizijos laidos „Gyvenimas“ kūrėjams sakė puikiai šio konkurso užkulisius pažįstantis komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Kaskart po lietuviškosios ar tarptautinės „Eurovizijos“ transliacijos 40-ies vyras sulaukia daugybės žinučių, kuriose vieni dėkoja už taiklias pastabas, kiti kaltina: neva pats Ramūnas „vėl išrinko ne tą atlikėją“. „Vien dėl to, kad renginio organizatoriai man patiki perskaityti atlikėjams komisijos skirtus balus, nereiškia, kad esu jos pirmininkas ar kad mano balsas reiškia daugiau nei kitų. Prieš dvejus metus, kai konkurse Lietuvai atstovavo grupė „Fusedmarc“, dėl sistemos ypatumų mano balai išvis nebuvo skaičiuojami, tačiau vis tiek buvau kaltinamas, kad juos išrinkome“, - šypsodamasis pasakojo žurnalistas.

Kaip bebūtų, Ramūnas tikrai yra vienas iš geriausiai pramogų ir muzikos pasaulį pažįstančių profesionalų, kuris, kaip pats sako, norėdamas laikyti ranką ant pulso, turi nuolat klausytis naujausių įrašų ir vaikščioti į renginius, kurie dažniausiai vyksta vakarais. „Mano kolegos iš didžiausių užsienio žiniasklaidos kanalų yra vieniši, nes dirbti šioje srityje ir turėti šeimą yra beveik neįmanoma. Man labai pasisekė, kad mano šeima mane pakenčia“, - sėdėdamas prieš laidos „Gyvenimas“ kameras netikėtai prisipažino R. Zilnys.

Juodu su žmona Egle kartu jau penkiolika metų, augina devynmetį sūnų Kristupą ir trejų dukrą Mortą. Dėl darbo specifikos Ramūno namuose kartais nebūna 26 vakarus iš 30, todėl visi rūpesčiai gula ant Eglės pečių. 35-erių moteris juokiasi, kad tiesiog nežino, kaip gali būti kitaip.

„Eglė yra geriausias dalykas, kuris man nutiko gyvenime. Nežinau, kur aš būčiau dabar, bet ji į mano gyvenimą atneša ramybės ir stabilumo. Ji laiko visus 4 namų kampus, yra nuostabi mama mūsų vaikams. Man labai pasisekė. Jai tai nelabai, bet man pasisekė“, - dėkodamas už kantrybę ir meilę kalbėjo vyras.

Šį vakarą, 19.30 val., LRT televizijos laidoje „Gyvenimas“ – pirmas atviras reikliojo „Eurovizijos“ atrankos komisijos nario R. Zilnio ir jo žmonos Eglės interviu apie pažintį, bendrą gyvenimą, vaikus ir svajones.NAUJAUSI KOMENTARAI

žiūrovė

žiūrovė portretas
Bet gerb.Ramūnai, jeigu tiek metų eurovizininkai velkasi galų gale, tai gal jūs esate nekompetentingas šioje srityje. Gal laikas užleisti savo vieton kitus. O jeigu jūsų balsas nieko nelemia, kam tada išvis sėdėti komisijoje tiek vakarų.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių