„SEL“ apie planuojamą koncertą Kaune: bus panašu į pasaką

Vos spėjęs pasidžiaugti rekordiniais koncertais Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, Egidijus Dragūnas skelbia apie dar vieną planuojamą įspūdingą šou. Jam pasiruošti grupė „SEL“ turės lygiai metus: įspūdingas, pilnas naujų moderniausių sprendimų renginys įvyks 2024 metų gruodžio 14 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Selas neabejoja, kad jis taip pat taps rekordiniu.

„Grupė „SEL“ 2014 metais treti pasaulyje, po „U2” bei Robbie Williamso, surengė 360 koncertą „Žalgirio“ arenoje ir pagerino jos lankomumo rekordą. Po to šį koncertą pakartojo 2015 metais ir pagerino patys savo pasiektą minėtą rekordą. Vėliau ten nė karto iki šios dienos nevyko panašios koncepcijos šou. Todėl norime ir vėl padaryti tai, ko nesugeba niekas kitas – dar kartą pagerinti savo pačių rekordą. Šou planuojamas be galo sudėtingas, nes jį bus labai sudėtinga įgarsinti. Pavyzdžiui, jei norite įsivaizduoti, kas vyks, padauginkite matytas vizualizacijas iš keturių, nes visą vaizdą rodysime iš keturių pusių. Kitų metų koncerte mes padarysime ne tik tokį vaizdą, bet ir 360 laipsnių erdvinį garsą. To arenose Lietuvoje dar nebuvo“, – savo užmojus šiek tiek atskleidė E. Dragūnas.

Jo teigimu, 2024 metų grupės veiklos planas labai aiškus: bus įrašytas naujasis albumas ir surengtas greičiausiai tik vienas koncertas – jis ir vyks „Žalgirio“ arenoje.

„Kai turi tiksliai užsibrėžtą tikslą, jį kur kas lengviau pasiekti. Raginu kuo greičiau nusipirkti bilietus, nes jie tikrai brangs. Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpino 35 tūkstančius gerbėjų, čia bus vietos tik 22 500 žiūrovų. Vėliau jau nebus galimybės patekti“, – sakė grupės „SEL“ lyderis.

Kol kas jis teigia idėjų neatskleisiantis, gali išduoti tik tai, jog koncertas bus teatralizuotas, nes norima surinkti labai įvairią auditoriją, kurioje bus ir jau itin mylimų vyresnių gerbėjų, ir jaunimo, ir vaikų.

„Tai bus panašu į pasaką“, – intrigavo Selas.NAUJAUSI KOMENTARAI

neutral coment

neutral coment portretas
Tikrai nesu egio gerbėjas ar fanas... koks jis - toks , bet kaip bevartytum - tikrai sugeba padaryti gerą lux koncą ir dar prieš jį , gerokai ,,pasireklaminti'' , kokiais būdais ? čia jau kitas klausimas :)

Smalsu

Smalsu portretas
Kas sudaro "SEL"grupe?Juk ankstesnieji issigando\e santazistu isgrupes pabego...

Linas

Linas portretas
Tik nesikeik kaip valkata scenoje,nes šlykštu klausytis- gal žemo lygio gerbėjams ir tinka,bet savo kultūrą parodai pilnai. Tiksliau- nekultūrą. Joks padorus žmogus neis į tavo koncertus,chamų pilna ir gatvėse,kam dar pinigus mokėti.
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių