Skelbiamos visos šių metų SEL koncertų datos: turą užbaigs naujojo albumo pristatymo šou

Praėjusiais metais į istoriją patekusį rekordinį pasirodymą Kauno Dariaus ir Girėno stadione pirmoji surengusi grupė SEL sustoti bei nuleisti kokybės kartelės nesiruošia – gerbėjai jau šluoja bilietus į gruodžio 14 dieną vyksiantį šou Kauno „Žalgirio“ arenoje. Koncertas vyks 360 laipsnių principu – suprojektuota netradicinė scena bus sumontuota salės viduryje, čia įvyks tai, ko publika jau seniai laukia – bus pristatytas naujasis SEL albumas. Tačiau Egidijus Dragūnas yra suplanavęs ir kitus grupės pasirodymus tiek mažesniuose Lietuvos miestuose, tiek užsienyje.

„Pagrindinį dėmesį koncentruojame į šou Kaune, tai bus lyg finalinis šių metų akordas, ne tik įspūdingai užbaigsiantis šiuos metus, bet ir pažymėsiantis didžiulį įvykį grupės istorijoje – naują albumą. 2024-ieji SEL grupei bus įsimintini, pasistengsime, kad jie tokie būtų ir gerbėjams“, – sakė Egidijus Dragūnas.

Jam pasiruošti grupė SEL turės lygiai metus: įspūdingas, pilnas naujų moderniausių sprendimų renginys, planuojama, pagerins arenos lankomumo rekordą.

„Šou planuojamas be galo sudėtingas, nes jį labai bus sunku įgarsinti. Pavyzdžiui, jei norite įsivaizduoti, kas vyks, padauginkite matytas vizualizacijas iš keturių, nes visą vaizdą rodysime iš keturių pusių. Koncerte mes padarysime ne tik tokį vaizdą, bet ir 360 laipsnių erdvinį garsą. To arenose Lietuvoje dar nebuvo“, – savo užmojus šiek tiek atskleidė Selas.

Šou planuojamas be galo sudėtingas, nes jį labai bus sunku įgarsinti. Pavyzdžiui, jei norite įsivaizduoti, kas vyks, padauginkite matytas vizualizacijas iš keturių.

 

Tačiau susitikimų su gerbėjais bus ir daugiau, o kai kurie planuojami labai ribotam žmonių kiekiui – naktiniuose klubuose. Patvirtinta, kad SEL balandžio 19 dieną pasirodys Panevėžyje, balandžio 20 dieną Marijampolėje, liepos 13-ąją šokdins pajūrį Klaipėdos vasaros estradoje. Duoklę grupė atiduos ir užsienio publikai: spalio 18–19 dienomis koncertuos Londone, lapkričio 9 dieną Čikagoje, lapkričio 16 dieną Dubline. O tuomet, gruodžio 14-ąją, griausmingai sugrįš į Kauno „Žalgirio“ areną.

„Koncertai skirsis ne tik scenų dydžiu, bet ir koncepcija. Naktiniuose klubuose rengiami šou intymesni, atsiduriame arčiau gerbėjų tarsi dainuotume kiekvienam atskirai. Klaipėdos estradoje visai kitoks pojūtis, juk šou vyksta vasarą, dauguma atostogauja, galima atsipalaiduoti ir pasileisti plaukus. Su gerbėjais užsienyje susitikimai dar kitokie, puikiai galima jausti jų ilgesį viskam, kas susiję su Lietuva. Na, o Kaune, šou arenoje, bus ne šiaip koncertas, bet ir naujojo albumo pristatymas, tad ilgai svarstyti, ar dalyvausite, tikrai neverta. SEL šou paskui aptarinėja visa Lietuva“, – šypsojosi E. Dragūnas.NAUJAUSI KOMENTARAI

raktui

raktui portretas
nu, nėr saldumo, tokia rūgštelė nuvemta...

smuiko raktas

smuiko raktas portretas
Taip taip .. aišku - silvesteris su gelaža ant nosies ,,kiečiau'' .. ar čiūto-tūto... kad ir koks Selas būtų ... bet turi tos charizmos ... o ne ,,saldumo'' ...

Anonimas

Anonimas portretas
negi yra durnių kurie myli ta šlašta.
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių