Už kroato ištekėjusi Sandra – apie ketvirtą nėštumą, prarastus kūdikius ir planuojamas krikštynas

Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi lietuvė Sandra Skorupskaitė-Budimlic pastaraisiais mėnesiais gyvena ypatingomis laukimo nuotaikomis. Vasaros pradžioje judviejų su vyru Dario bei atžalų Dajanos, Darijos ir Damiano šeimą papildys dar viena mažylė. Kalbėdama apie tai, kad bus keturių vaikų mama, Sandra neslėpė džiaugsmo, tačiau prisipažino – šis nėštumas yra sudėtingiausias, kokį jai teko patirti.

„Šį kartą esu irzlesnė, tokia, lyg kažko trūktų. Greičiau pavargstu, o kadangi pas mus labai greitas tempas, vyksta visko daug, daug vaikų, daug darbų, daug kelionių, pradedu pavargti, o esu neįpratus prie pavargimų“, – pasakojo Sandra . 

Sužinojusi apie nėštumą Sandra džiaugtis ir apie tai pranešti šeimai, draugams ir sekėjams neskubėjo. Netrukus keturių vaikų mama tapsianti moteris prisipažino, jog ne visi jos nėštumai buvo sėkmingi. Pirmąjį vaikelį Sandra prarado prieš vienuolika metų, o antrąjį – visai neseniai.

„Tikrai tai nutinka dažnai ir aš manau, kad moterys neturi turėti to kaltės jausmo, kad jos kaltos, dėl to, kas nutiko. Turiu tobulą sūnų, jeigu mano pirmas nėštumas būtų sėkmingas, neturėčiau savo sūnaus, neturėčiau šito tobulo vaiko. Džiaugiuosi tuo, ką aš dabar turiu“, –  pasakojo Sandra. 

Džiaugtis kiekviena akimirka Sandra ragina savo artimuosius ir draugus. Žinoma moteris kone kasmet jiems padovanoja po nepamirštamą vakarėlį. Vienas jų jau šią vasarą sudrebins šalies sostinę. Vilniaus širdyje esančioje Rotušėje vyks Sandros ir Dario vaikų krikštynų bei Pirmosios Komunijos šventė. Jau prieš kurį laiką tam ruoštis pradėjusi moteris sako, kad tokios šventės Lietuva dar nebus mačiusi.

„Dabar pasirinkom pasaulinius floristus, kurie atvažiuos į Lietuvą trys mėnesiai prieš šventę  apsižiūrėti. Jau dabar su jais dirbam ir darom, statom viską. Tai bus tai bus milžiniška pasaka“, – būsimos šventės detales atskleidė Sandra.

LNK nuotr.

Po prabangios krikštynų ir Pirmosios Komunijos šventės Vilniaus Rotušėje Sandra svečius pakvies į lietuvišką vakarėlį, kuris vyks Trakuose. Visiems susirinkusiems bičiuliams ne tik iš  Lietuvos, bet ir iš užsienio moteris žada parodyti, kaip mūsų tautiečiai iš tiesų linksminasi ir tuo pačiu žada atšvęsti trečiąsias jųdviejų su vyru Dario vestuvių metines. Lietuvės ir kroato meilės istorija netikėtai įsiplieskė beveik prieš 13 metų. Tuomet viename Vokietijos klube bičiulio supažindinta pora nė neįtarė, kuo pažintis baigsis. 

Apie tai, kaip Sandrai reikėjo apsišlifuoti santykius su Dario, dovaną, kuri atėmė žadą ir naują poros statomą 700 kv. m. baroko stiliaus vilą Dubajuje – antradienio vakarą laidoje „Bus visko“ 20 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Foglis

Foglis portretas
Šliucha, kaip ir dauguma Lietuvos šliuchu, tik vienetai kurioms pasiseka

Mikas

Mikas portretas
Ta plastmasine geriau Ukrainai padovanotu bent tanka ir izgelbetu neviena gyvybe ,o tada butu tikra zvaigzde

Ecka

Ecka portretas
Argi nesimato ,kad ta bobse nevisprote !? Jau taip stengiasi pasirodyt ,kad yra pasaulio bamba ,o kiti lygus O
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių