V. Siegel: tai – pirmi mano santykiai, kuriuose aš save kontroliuoju

 • Teksto dydis:

Verslininkę Viktorija Siegel socialiniuose tinkluose seka beveik 200 tūkst. žmonių. Toks didelis jų skaičius vis dar stebina ir pačią moterį, tačiau jau seniai bendravimas su sekėjais jai tapo įprastas ir natūralus.

Šį trečiadienį, 19.30 val., TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ Viktorija papasakos apie savo darbo ypatumus, santykius su mylimuoju ir prabangias jų vestuves, kurių dalelę galėjo pamatyti ir jos „Instagram“ sekėjai.

V. Siegel pasakos, kad telefonas šalia jos yra kone visą laiką, o rytais socialiniams tinklams ji sugaišta net kelias valandas. Verslininkė mielai pati bendrauja su savo sekėjais, o kai rašo lietuviškai, atidžiai peržiūri kiekvieną žodį, mat lankė ne lietuvių, o rusų mokyklą. Viktorijos norą taisyklingai kalbėti ir rašyti lietuviškai girs ir laidos vedėjai, o ši teigs, kad tai – natūralu, kadangi ji gerbia šalį, kurioje gyvena.

Taip pat V. Siegel prabils ir apie savo vasarą įvykusias vestuves. Moteris džiaugsis, kad išsipildė jos svajonė – vestuvės didžiausia šventė buvo ne svečiams, o jai pačiai ir jos mylimajam. Ir nors buvo keletas nesklandumų, į visa tai jiedu su Laurynu Suodaičiu numojo ranka.

Tiesa, kitaip, nei įprasta, Viktorija ir Laurynas vestuvėse pirmojo šokio nešoko. Tačiau tam yra rimtas paaiškinimas: „Prieš vestuves pasakiau – nesu nei dainininkė, nei šokėja. Nedainavau ir per vestuves nešoksiu. Labai nemėgstu dirbtinumo – va būtume vaikščioję į tas šokių pamokas… Bet nenoriu, nemėgstu – aš nesu plastiška, o ir dainuoti gražiai nemoku“.

Vis dėlto ant parketo pora per savo šventę galiausiai pasirodė. Viskas įvyko visai netikėtai, per Viktorijos Laurynui suorganizuotą staigmeną. „Laurynui labai patinka „Saulės kliošas“, tad jam nežinant, šią grupę užsakiau. Išėjo taip, kad tuo metu mes šokome trise, nes ir mano dukrelė Nikolytė labai norėjo šokti kartu. Svečiams pasakiau, kad šokio nesiruošėme, bet iš inercijos šokome apsikabinę. Kiekvienai, kuri nemoka šokti taip, kaip aš, galėčiau to palinkėti“, – sakė V. Siegel, kuri pridėjo, kad Laurynas – puikus šokėjas.

O ar pasitaiko pykčių tarsi iš atvirukų nužengusioje Suodaičių šeimoje? Viktorija laidoje pasakos, kad jų šeima – kaip ir visų, tad čia būna visko. „Jis – labai ramus, o aš santykiuose esu ugnis. Ir niekuomet gyvenime jis ant manęs nešaukia. Tai – pirmieji mano santykiai, kuriuose aš save kontroliuoju, valdau, ką šneku“, – atviraus žinoma moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rita

Rita portretas
Atsibodo jau

zurnalistai pritruko temu

zurnalistai pritruko temu portretas
aprasineja niekam nezidomios moters gyvenima,neidomu net neskaitom.perspausdinami kaskart lryto straipsniai menkaverciai.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių