V. Zelenskis: darysime viską, kad „Eurovizijos“ dalyvius ir svečius priimtume Mariupolyje

Grįžti į straipsnį

JONAS

JONAS portretas
Ar jis čia save ramina ar durneliu apsimeta Ka ir kaip laimėsi nei kariu nei ginklu beto žmonės bega nuo taves dar daug kas bijo dar kalbėti bet greit mes daug ka sužinosim ir apie laboratorijas ir apie išvogta ukraina Pamenu kaip Porošenka uždares ukru banka vagonais išvežė banko pinigusi amerike dabar kitas žydas tapo milijardierius per žmoniu krauja visu prašė ir europa milijonus prisiuntė bet kas iš to zelenski kažin ar atnešė tau laimės ta afera kaip ukrus išdavei anglam ir amerikonam Prasti žmonės nei cento negavo tik i skolas sulindo po karo sužinos ka tu žydeli pridarei

Rasa

Rasa portretas
Ka tu darysi VISKAS komedija FENITO baigėsi Jau nėra tos okrainos Pavėlavai žydeli scwabas tau nepadėkos kad sugriovei jo pasauline pertvarka Gyvenima pragyvenau bet tokio durno žydo nemačiau Reikėjo tik baikt su nato komedijas ko prašė rusija ir būtu tiek žmoniu nežuve Tave greit ir europa išspjaus amerikonai jau apkniso kiek trilijonu reikės ukram už tuos ginklus atyduoti kur rusai naikino sandėlius manai už dyka gavot tik sūris pelėkautuose uždyka NERA PINIGU ATSIIMS ŽEMĖMIS DUDA JAU KALBA KA PASIIMS čia draugu nėra

Anonimas

Anonimas portretas
Zydas nacistas ZZZelenskis kitos EuroPidervizijos gyvas NESULAUKS. Sako kad ir Okrainos NEBUS.

onute

onute portretas
TAS IDIJOTAS VISAI SU PROTU SUSIPYKO JAU VISKAS DURNELI TAU TUO PREZIDENTU NIEKADA NEBŪTI PRISIGRABIOŽINAI IR GANA TIEK ŽMONIU PER TAVE ŽUVO O JIS MAT RUOŠIASI KUR ASILE RUSAI TAI TAVES NELIES SAVI BANDEROS NUDĖS NE TU SPRENDI NE TAU KALBĖTITAVO DIENOS SUSKAIČIUOTOS TAVO ARMIJA KURIE NIEKADA NEIŠLYS IŠ AZOVSTAL NES DOMBASE GALIOJA MIRTIES BAUSMĖ O TEN TIE KRUVINI UKRAINIEČIU KRAUJU IKI ALKŪNIU GERAI SAUGOMI RUSU VISI KELEI SAKO ŽMOGUS BE SAULĖS ILGAI NEGALI PO ŽEME GYVENTI BET JIEM VISUR MIRTIS NIEKS JU NEGELBĖSTEN TIE KUR SU SVASTIKOM IR FAKELAIS ŽYGIUODAVO KIJEVE ZELENKA TAI TAVO ARMIJA

Zelenskis Magadane ant naru sekanty

Zelenskis Magadane ant naru sekanty portretas
Piderwizijos SOU priimnes , ant danties...

nuomone

nuomone portretas
"Isgelbesi" ukraina skrisk gelbeti palestinieciu kuriuos izraelis isvijo is tevynes .

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau jau nesigirtų :žydai ir taip jau nemėgstami visam pasauly,o čia matai "didvyris" viską darys........juk jau dabar skelbiama,kad Mariupolyje tvyro choleros ar kt.infekcijos grėsmė.O kas bus už metų,tik vienas dievas težino..

Politizuotas

Politizuotas portretas
konkursas. Juokinga, kai tokie pasirodymai laimi.

.

. portretas
Slove Lietuvai!!!! Gal kas zino kam priklauso fabrikas ar siuvykla kurioj veliavas siuva? Cia tai valstybinis uzsakymas,kiek veliavu Ukrainos prisiuta,net idomu kokiam valstybes tarnautojui tai priklauso,ar kas is ju kysi gavo,kur saugumas?

Zydas

Zydas portretas
Atstatys pasaulis susimetes miestus,kuriuos susitarus paukojo didelio masto pratyboms,ir dar susimes visi eurovizija kad surengtu kitais metais.....jau dapi.... jo snukis!

Sima

Sima portretas
Vel sakys jus privalot mum padeti,aukoti,kad surengtumem eurovizija ukrainoje .jus privalote

Narkoša dolbannij,

Narkoša dolbannij, portretas
pošol nac-uj so svoim 4 reichom i so svoimi oprichnikagostejmi iz Azova. Prinimat budeš na Kolyme gostej,esli svoi ne ubiut.

slava

slava portretas
fašistu zelenskomu.

KĄ čia

KĄ čia portretas
tam Zelenskiui reiškia mestelt kokia 10 milijonų iš savo užsienio sąskaitos kur guli 600 tokių ,,limonų"?:D)Ir pastatys koki stadioną..Bet greičiausiai išmuš ir javainių ir ESo .Gerai šnekėt tai jis moka.Ir reikalaut taip pat ..Net jau išėjo jo visų kalbų rinkinys Amerikoj..O mūsų valdžiukai pirmoj eilėj visus paskutinius mūsų pinigus padės savo Ukrainai

Joga

Joga portretas
Glušu Napoleonu pasijuto vatnikėlių karalius, bet šviesos greičiu ateina jo pabaiga. Slava Ukraini!

FANTAZUOLIS

FANTAZUOLIS portretas
Dar jis nesuaugo, arba apsiruke (V. Zelenskis) ! DRAMBLIUKO SVAJONE ! Cia tas pats, kaip Grybauskaite su šake eitu pries Rusija kariauti.

Gailestis

Gailestis portretas
Tai kad is gailescio o ne del dainos gavo 1 vieta. O kas bus jei ruskiai valdys Mariupoli

O tau

O tau portretas
bus iškulti iltiniai,šunie.

SENOS KUMELĖS SVAJONĖS...

SENOS KUMELĖS SVAJONĖS... portretas
Tik juoką sukelia tas klounas. Dar kiek laiko ir jis jau pasijus Napoleonu...su tokia pačia baigtimi....

nuomonė

nuomonė portretas
Kvailys.

Tai kad

Tai kad portretas
Kitaip ir būti negali - tik Mariupolyje,nors ir po atviru dangumi tektų. Šlovė Ukrainos herojams,ačiū jiems už pasiaukojamą karą!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių