Žinomi vyrai pasidalijo mintimis apie dietas: turi ne vieną receptą

  • Teksto dydis:

„Ar laikausi dietų? Galima sakyti, kad taip. Kai pajuntu, kad drabužiai „sumažėjo“, pradedu aktyviau sportuoti, valgyti daugiau salotų ir atsisakau nesveikų produktų“, – pasakoja šokėjas Saulius Skambinas.

Pasikliauja veidrodžiu

Jis patikina niekuomet nesisveriantis, todėl savo kūno masės indekso net neįsivaizduojąs.

„Man viską pasako vaizdas veidrodyje. Jame puikiai matosi, ties kuriomis kūno linijomis reikėtų padirbėti“, – šypsosi S. Skambinas.

Dar vienas svorio kontrolės būdas – kelnių diržo sagtis.

„Jei reikia ją atlaisvinti, skubiai susirūpinu dietomis“, – lyg juokais, lyg rimtai sako S. Skambinas.

Neseniai jį itin nudžiugino viena netikėta istorija – tvarkydamas daiktus tarp jų šokėjas rado kieto audinio džinsus, kuriuos nešiojo būdamas maždaug šešiolikos metų. S. Skambinas neatsispyrė pagundai pasitikrinti, kaip yra pakitę jo kūno formos ir... kelnės puikiai tiko!

Man viską pasako vaizdas veidrodyje. Jame puikiai matosi, ties kuriomis kūno linijomis reikėtų padirbėti.

Jo teigimu, šiais laikais niekam nebe paslaptis, kad visiems svarbu ir aktyviai gyventi, ir vartoti papildus, ir vengti nesveiko maisto.

„Tačiau kartais tam, kad pradėtum siekti savo tikslo, trūksta motyvacijos bei žinių. Todėl projektai, kuriuose dalyvius prižiūri specialistai ir jiems pataria, yra tikrai naudingi“, – įsitikinęs S. Skambinas.

Svajonė sverti 105 kilogramus

Jam pritaria ir renginių vedėjas Dainius Martinaitis, su šypsena pridurdamas, kad visas jo gyvenimas – nuolatinė dieta.

„Mano svajonė sverti 105 kilogramus“, – atviravo aukštaūgis vyras.

Jis pripažįsta – apie dietas menkai nusimano, todėl su per savaitgalį ar atostogas priaugtu svoriu atsisveikina tiesiog kelias dienas badaudamas.

Bado dietomis savo kūno proporcijas reguliuoja ir rudenį kino teatrus pasieksiančiame lietuviškame filme „Pliusas“ vaidinantis humoristas Artūras Orlauskas. Ilgiausiai jis maisto nevalgė savaitę. Tiesa, tuomet gėrė vaisių sultis ir vandenį. Susiimti A. Orlauskas nutarė mėnesį Amerikoje trukusių gastrolių metu, kuomet vos po keleto dienų viešnagės pajuto, jog jo kūnas apsunko.   

„Šiaip mano svoris nekinta, nes daug sportuoju. Nors dietų dažniau laikosi moterys, į treniruotes po vasaros susirenkantys vyrai tarpusavyje irgi atvirai kalba apie būtinybę laikytis dietos“, – sako A. Orlauskas.

Pasitempti skatina liekna moteris

Dalyvaudamas televizijos projekte drastiškai sulieknėjęs Gediminas Juodeika tuomet įgytą patirtį prisimena iki šiol.

„Kai šalia manęs liekna moteris, norisi dar labiau pasitempti“, – patikino televizijos prodiuseris, į renginį atėjęs su mylimąja Živile.

G. Juodeika juokauja, jog išlaikyti kūno svorį padeda ir šaldytuvo turinys – jame dažniausiai nieko nėra.

„Živilė vakare grįžta pavargus ir nieko gaminti nebenori. Ji apskritai mažai valgo. Tad, jei niekur neiname, apsieinu be vakarienės – pakanka išgerti maistinių skaidulų stiklinę“, – patikina pašnekovas.

Svorio kontrole rūpinasi ir profesionalus sportinių šokių šokėjas, gyvenimo būdo koregavimo projekto „Slim4Fun“ sumanytojas Tomas Slausgalvis. Kadangi, anot jo, daugeliui žmonių nuolat tenka rūpintis, kaip išlaikyti tobulas kūno linijas, buvo sumanytas tris mėnesius truksiantis renginys. Jo metu maždaug pusšimtis kauniečių kelis kartus per savaitę lankys nemokamas zumbos treniruotes, konsultuosis su dietistu, vaišinsis sveikuoliškais kokteiliais ir vartos būtinus gerai savijautai papildus.

„Pradėdami projektą nutarėme surengti kokteilių ir salotų degustaciją bei atrinkti tinkamiausius derinius, kuriais ir galės lepintis norintieji sulieknėti“, – sako T. Slausgalvis.

Jo teigimu, visiems ketvirtadienį susirinkusiems į sulčių ragavimą itin patiko avižinių dribsnių, bananų, migdolų, riešutų sviesto ir pieno kokteilis. Daug aplodismentų sulaukė kūrinys iš špinatų, agurkų ir obuolių. Taip pat – pieno, jogurto, cinamono, obuolių ir migdolų sviesto derinys. Savo gerbėjų atrado ir jogurtinis mėlynių bei linų sėmenų kokteilis. Dar vienas vertintas variantas – šaldytos uogos, obuoliai, špinatai ir vanduo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Algiui

Algiui portretas
Algiui. Rasinejate nesamones. Kaip vagis zinomas Kandelis,o ne Skambinas - Karinos vyras. Jau kokiam reikia buti zioplam, kad rasyti neisitikinus.

Vladui

Vladui portretas
Jei Tamsta jų nežinai, tai nereiškia, kad jie nežinomi...Nesisuka pasaulis aplinkui Tave....

tik

tik portretas
alfa vyro truksta
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių