E. Vitulskienė apie svorio metimo kančias: po tokios dietos blogiausiai darosi su galva

Grįžti į straipsnį

Kaunas

Kaunas portretas
Visko gyvenime būna nesigiriu bet dažnas komplimentas mano figūra ir krutine jokiu priekaištu Ir dažnai vyrai gatvėje parduotuvėje kalbindavo Buvom ir lovoje įdeali pora ir visur eidavome kartu Ir buvau staigiai palikta nei žodžio paaiškinimo ir vestuvės staigios o jaunoji nei figuros nei grožio sena mergina ir kojitės kaip pagaliukai istatyti ir bergždžia Kas tuos vyrus supras

Spenius

Spenius portretas
O bulkuciu prikimsus skrandžio neskauda?

.......

....... portretas
Erika,nustok teisintis visai Lietuvai Su Jumis nėra nieko blogo,bet....jei nori palieknėti,tai reikia tai daryti po truputi Pvz vokiečiai-pusryčiai apie 8 ir nedaug Bulkutė su sviestu,uogiene ir kava Pietūs-12-13v,bet nepersivalgant,o pavalgant Vakarienė-18val Norint,apie 15,30v geria kavą Labai svarbu,valgymas tuo pačiu metu ir aišku,reikia salotų Mažai valgyti negalima,nes sulėtėja medžiagų apykaita Reikia valgyti normaliai,būtų gerai,kad truputį nedavalgyti TRUPUTI Nereikia su neaiškiomis dietomis gadinti medžiagų apykaitą Nieko neatsitiks,jei retkarčiais ir suklupsite,bet ne dažnai Ir aišku,judėjimas,bet dviejų vaikų mamai nebūna laiko kada sėdėti

kaunietei

kaunietei portretas
parodyk savo baisią figūrą,matėme,baisu žiūrėti,ko kalbi apie kitus

Kaunietė

Kaunietė portretas
Ir vėl Vitulskienė su savo lašiniais. Ir kur čia kultūra ar laisvalaikis. Ar KD neturi apie ką rašyti? Ar Vitulskienė pasaulio atradimas, ar koks naujas išradimas? Pardon.

REIKIA RŪPINTIS

REIKIA RŪPINTIS portretas
DIDELIS SVORIS --SUNKU ORGANIZMUI,BET SUMAŽINSIT NE PER MĖN. ,TURĖKIT KANTRYBĖS.

mesti

mesti portretas
Reikia subalansuoti svorį kiekvienam, kad ir drastiškais būdais, tik ne operacijomis. Buvo tokia UA apkūni gražuolė Oksana Pisanka, jauna mirė, 56. Buvo graži populiari ir mylima, liko filmuose, labai gaila. Aplamai LT, palyginti su EU, labai daug pilvotų moterų. Ne tai, kas apkūnių, bet pilvotų.

Eixo \\\\\.../////

Eixo \\\\\...///// portretas
ragiukai dar nedygsta?

Psichol.

Psichol. portretas
Laikaisi valgymo tvarkos ,nevalgai kas papuola ir bet kada, juk dėl savęs del geros savijautos,ne dėl kitų .Man ką kiti sako niekada nerupejo .Man dauguma sako kad reikia valgyti nes krenta svoris.O svoris visada man krenta vasarą o žiemą padidėja ,viskas normalu.Žinoma, viršsvoris jeigu yra pripažinti reikia kad yra nepatogu.O jeigu nepatogu vadinasi reikia jau susimąstyti ,kad kažką ne tai valgai.Ir tiek , būkite patogūs ir sveiki sau.

Šurajievo \\\\\.../////

Šurajievo \\\\\...///// portretas
pavyzdys užkrečiantis.

Kada \\\\\.../////

Kada \\\\\...///// portretas
pradeda demosnstruoti rietus,tai jau problema su galva.___Užuojauta Vitulskiui.

Žinoma, kad Erika puikiai atrodo, neteikia liesėti

Žinoma, kad Erika puikiai atrodo, neteikia liesėti portretas
Mano kaimynystėje gyveno tokia nabagė, už jos tėvo pinigus ištekinta už statybų įmonės vadovo. Kitaip sakant, tėvas sumokėjo žentui už jo negražios ir itin liesos dukters paėmimą į žmonas. Ji atrodė kaip iš kanclerio paleistas vaiduoklis. Ūgis virš 190 cm. Vieni kaulai. Nesveika. Narkomanė. Bet formuojama vieša nuomonė, kad tai priimtina, ją net demonstruodavo ant scenos, buvo brukama mintis, kad taip turi atrodyti moteris. O toks reklamavimas liesų, išdžiūvusių, kur kojų vietoje kyšo tik degtukai, kelių vietoje tik kampuotas kaladės, krūtinė įdėta sintetinė yra draudžiamas visame pasaulyje virš 10 metų. Kadangi daroma žala jaunimui, formuojamas stereotipas, kad tokia išvaizda normali. O taip nėra. Tos vadinamos pakabos nesugeba gimdyti. Jei gimdo, dirbtiniu būdu padarytas nėštumas. Tai yra paprasčiausiai ne tik protą praradusios vargšės, jos patologiškai nesveikos ir bjaurios, nes yra vyrai, ne moterys. Ir dizaineriai tyčiojasi aprengę jas moterų rūbeliai ir rodydami tą šlykštynę.

Kas jie tokie

Kas jie tokie portretas
Kam jie ydomus??

...

... portretas
naglas paršiukas

Anonimas

Anonimas portretas
Graži moteris,turtinga,laiminga,puikus vyras,puiki šeima,ko daugiau reikia.Svarbu-ji laiminga.O tos perkarusios,skrandžius išsioperavusios -nieko gero.

O

O portretas
Vitulskienė turi ir galvà? Tik vienas pilvas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių