Lietuvė pamatė emigrantų dugną: užtenka meluoti apie nuostabų gyvenimą

Vika

Vika portretas
Net pikta skaityti "Pamate emigrantu dugna". Ne visiems pasiseka,taip kaip jai, bet jai pasiseke?! Tai kur tas dugnas? Visokiu zmoniu buna. Vieni vaziuoja uzsidirbti,kiti pauliavoti, todel negalima visu mauti ant vieno kurpalio.

Paulius

Paulius portretas
Iškeliaujantiems kitur laimės ieškoti vokiečiai turi labai šmaikštų aforizmą;Tu was fuer Vaterland-wandere aus.(Prisidėk kuo nors prie tėvynės klestėjimo-emigruok)

je

je portretas
tai aisku---kas uzsako ir kiek sumoka--vat ir visa istorija(biznis).Nieko naujo siais laikais(po 90-ju)...

tam "to pasaka"

tam "to pasaka" portretas
tai mokytojai, gydytojai, mokslininkai ir kita šviesuomenė pagal jus yra visai be proto?

Tik siaip

Tik siaip portretas
Tarp kokiu zmoniu sukiesi, tokius ir matai. Matyt pati krumuose miegojo, kad tik tokius sutiko. O jei niekas karviu nesaudys,tai ka zmones valgys.O gal Lietuvoje karves uzkutena,o gal pacios nusisauna?Pasakeles is rysio

Moteris

Moteris portretas
Tikrai ta moteris papirkta....nesamones peizavoja....Lietuvoje irgi skerdyklose užmuša karves ir t.t.... Lietuvoje algos mažos , kainos kosminės, pas savininkus dirbantys vergauja....apiformina pusė etato o dirba žmonės 15-16 val.....buvau Londone padėjau dukrai , anūką prižiūrėjau....maistas pigus , rūbai nebrangūs....algos didelės.... O dėl benamių visur jų pilna ....tai tie žmonės kurie nenori dirbti , patinka valiatauti.....

patas

patas portretas
Eiline uzsakyta PROPOGANDA geriau mergyt PASAKYK UZ KIEK PARSIDAVEI.

Romalda

Romalda portretas
Nežinau kaip ten Anglijoje iš tikrųjų ti paskutiniu metu ant Anglijos daug purvo pilama tai faktas... Visur visko yra, jei nesugebate nieko padaryti pats visur bus blogai. 50% sio straipsnio kažkokia pasaka.

pasaka

pasaka portretas
Taip ir nesulaukiau rimto atsakymo, kodel tiek daug lietuviu isvyksta svetur, palikdami laimes sali. Juk buti bedarbiu Lietuvoje - didziausia laime ir patriotizmo israiska?! Kam ieskoti darbo uz atlyginima, jei galima eiti neatlygintinai savanoriauti?

Svieta

Svieta portretas
Merguzele tu visai nusipeizeji ir nesamones komemtuoji Kauno dienai Labai daug metu gyvenu anglijoje, bet tokiu dalyku neesu girdejusi. Kad britai kistu vistas is narvo i mesmales.... Tinginiams ir pakrumej miegot gerai, bet lietuviu neteko matyti pakrumej, nebent girtuokliai. Tukstanciai lietuviu gyvena labai gerai.

Mantas

Mantas portretas
Zinot kur isnaudoja zmones ogi lietuvoje . Uz tokius juokingus atliginimus . Dirbu Nyderlanduose gaunu 2400 i rankas uztai kad vairuoju autokara normalias 8 val. Per diena. Ir pasakyk kurioje vietoje cia as vergauju ? O ka kalbet apie jlaunu saly ta lietuva , seimunai vilas turi kurios vertos "1000" ir slepia mokescius ? Tai jus ten lietuvoj lenkit zemai savo galvas pries tuoa klaunus ir kraukit jiem turtus toliau , visi tik ir kalba zino kas kiek pavoge ir ka blogo padare , bet niekas ju neteisia . Tai ir neverkit kad jum atliginimus keltu juk jus PROFAI jum ir taip gerai . O protingesni paliko ta sudegusi cirka su visu seimu .

>To-pasaka

>To-pasaka portretas
Prajuokinote su tuo viska sugebanciu lietuvisku proteliu. Jusu vadinamasis posovietinis "protelis" = gimines, artimieji ir pazistami "prie lovio", kitaip tariant, tas pats, kas prie sovietu vadinosi "blatas".

>pasaka

>pasaka portretas
atsakymas kodėl 1. nusikaltėliai 2. bedarbiai ir mažai uždirbantys 3 neturintys gyvenimo patirties vaikai ką tik baigę ar nebaigę mokyklas 4. bailiai , bėgantys nuo privalomos tarnybos, 5. pensininkai -tėvai , važiuojantys pas vaikus 6 YRA KELI IŠVYKĘ MOKSLIUKAI SIEKTI MOKSLO AUKŠTUMŲ 7. sanitarai , senelius vakariečius aptarnauti 8. ...ir dar begalė priežąsčių DĖL KURIŲ TIKRAI NEVERTA PALIKTI TĖVYNĖS...

To-pasaka

To-pasaka portretas
Užtat,kad to medaus ir pieno jūs čia nesugebate pasiimti,nes protelis nekoks.Jums tik darbai ,kuriems nereikia mąstymo.

Tokiems kaip ,,Evaka''

Tokiems kaip ,,Evaka'' portretas
Jeigu tik tokio raštingumo tesugebama pasiekti,argi galima norėti bent kiek geresnio uždarbio?Nevykėliai visur liks nevykėliai.

DUGNA pamate ir nusispjove

DUGNA pamate ir nusispjove portretas
Straipsnis apie zmones, kurie, numalsine troskuli, megsta spjaudyti i sulini, nors liaudies ismintis sako: nespjauk i sulini, nes gali vel tekti gerti jo vandens.

Ewacka

Ewacka portretas
Nu jei luetuvoi alga koki 500-600 uztat ir bega zmones. Norgei 2000-3000 tai kur gereu.

pasaka

pasaka portretas
Paskaicius kai kuriuos komentarus apie Lietuvos medaus krantus skalaujancias pieno upes niekaip negaliu suprasti, kodel tiek daug zmoniu is tos pasakiskos laimes salies nuolat emigruoja.

Laima

Laima portretas
Niekaip nesuprantu, kodėl Lietuvoje negerai. Uždirbti 1500 eurų čia tikrai gali per mėnesį drąsiai net būdamas humanitaru, o ką jau kalbėti apie IT specialistus. Jei turi ką nors paveldėjęs iš tėvų, prisiduri savo - butas, mašina, savo kultūra, keliauk kur nori atostogų ir puikiai leisk laiką. Kas blogai?

FAKTAS

FAKTAS portretas
Faktas yra toks, kad pagrinde seniau išvyko labai nemažai bedarbių, uždirbančių mažai, nusikaltėliai ir [ne]protingi be patirties vaikai baigę ar nebaigę mokyklą. Manau , kad iš to milijono išvykusiųjų , gal keli tūkstančiai šeimų ir susitvarkę gyvenimą... Nereikia net ten būti , kad paskaitytum spaudoje ar pamatytum per tv kaip daugelis gyvena. Gaila tų žmonių. Bet tikrai nenorėčiau jog atgal parvažiuotų visokie tinginiai, ten miegantys prekybos centruose, nusikaltėliai ar dar kokie buduliai.... Jau geriau darbštūs ukrainiečiai, moldavai, baltarusiai ar rusai, kurie bent mūsų ekonomiką kelia.

Aaa

Aaa portretas
Straipsnio neskaiciau .Esi proto ubage jei negali suprasti , kad jei žmonės kenčia tokias sąlygas matyt visvien geriau nei LT.

B. B. d.

B. B. d. portretas
Kavenskis, reikės pagalbos, mesiu visus darbus ir padėsiu... Jau dėl tokio tikrai pasirašau.... Nes ir aš tokios nuomonės kad N X jie reikalingi.... Is gyvensime ir be Ju

Anonimas

Anonimas portretas
Kvailesnio straipsnio neesu skaičius, tik tie ,,didieji protai"ir padarė tai ką turime

 portretas
beje, pamirso pamineti, kad vakaru Europoje tualetus valo ne tik vietiniai, bet ir atvykeliai. Manau, Lietuvoje to niekas nedaro, nes cia gi visi profai...

:))

:)) portretas
sekmes jums, Lietuvos profai, ziurekite, kad is darbo neatleistu, nes tuomet teks vaziuoti ten, kur ne profai...

Senis

Senis portretas
Išnaudoja tik tuos, kurie leidžiasi išnaudojami. Tiek čia, tiek ten. Tikri profai Lietuvoje uždirba ir gyvena nesiskusdami. Gyvena savam krašte ir tarp savų.

visur visokiu darbu yra

visur visokiu darbu yra portretas
Man tik labai idomu, kas tuos, autores minetus "baisius" darbus dirba Lietuvoje? O gal Lietuvoje jau visi tapo veganais ir vegetarais, galviju neskerdzia, triusiu neaugina, vistoms galvu nekapoja?

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
nekniskit proto dirbau Amerikoje uz 2ir puse valandos gaudavau tiek kiek gaudavo seimo narys jei lietuvoj esi liurbis tai ir ten busi liurbiu ten turi parodyti ka sugebi

Kavenskis

Kavenskis portretas
Kai reiks valdziazmogius ir ju benkartus suvaryti i gyvulinius vagonus ir issiusti i Sibira -tada ir grysim.....

Aha

Aha portretas
Uzsieny juodi darbai,o Lt tik balti.. Ka dar papasakosit?? Pasakykit kad lt darbdaviai labai nori alga moket ir moka tiek kiek zmogus uzdirba..kad virsvalandzius apmoka pagal istatymus..kad nemenkina prastus darbus dirbanciu zmoniu..kad visi viska daro pagal istatymus.. As jau keli metai gyvenu uzsieni,ir ne karto i lt negrizau nei dienai,ar gydytis ar ko ir tikrai niekad kojos nekelsiu i lt..ir savo vaikam neleisiu ten net atostogauti!

įdomu

įdomu portretas
kad yra manančių, kad saviems išnaudotojams vergauti geriau.Tiesiog iš "patriotizmo". O užsienyje žmogaus išnaudojimas tikrai mažesnis ir teisių labiau paisoma. Žinoma, dirbti reikia, bet tai ir apmokama.

Ass

Ass portretas
Mazai cia tiesos. Paciai nepasiseke ir tiek. "Jei isvaziavai budamas durnas, tai gryzes protingesnis nebusi"

skaitytoja

skaitytoja portretas
yra dvi pusės ir dvi tiesos ne viskas ten gerai ir ne viskas čia blogai jei ten gerai tai kodėl bėgate čia pas daktarus pas kosmetologus pas dantistus ar kad čia geriau pigiau dalis ir ten susikuria gerą gyvenimą bet visad būsi svetimas bet dalis gyvena kar teikia gyventi ir nei tų turtų nei normalaus gyvenimo šeimos iširusios vaikai pas gimines senelius palikti tik dėl ko dėl didesnio euro o kaip meilė artimiesiems vaikų kas vakarą neapkabini kai serga nesi šalia tik eurai eurai bet daug kas pasigiria kaip ten viskas gerai bet kalba kalba ir prasitaria ir tą ko nenori pasakyti kad nesugadinti visko kad kiti tikėtu jo melu paprasčiausiai taip gyventi pripranta ir mano kad gerai

UzuojautaI is UK

UzuojautaI is UK portretas
Tai per 11 metu tikrai kad daug pasiekei, netgi sugebejai I HR nueiti primineti zmones, didelis pasiekimas :D LT per pora metu gali nueiti i HR aukstas pozicijas ir uzdirbti gera alga :D

Kęstas

Kęstas portretas
Nedarbas dvigubai padidina mirties riziką. Skurdesnis išsilavinimas neatrodė toks lemiamas, padidindamas vyrų mirties riziką „tik“ apie 30 procentų. „Gyvenamasis regionas taip pat daro nedidelę įtaką mirties rizikai“, - sako Grigorjevas." Saujelės privilegijuotų lietuvių sukurta tvarka Lietuvoje tikrai užmušinėja jaunus lietuvius. Šiuolaikinėje Lietuvoje vykdomas tikras lietuvių tautos genocidas. Įdomu, ar kas nors nubaus už tai Landsbergius? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Na jau

Na jau portretas
Gal jai nepasisekė, bet yra nemažai tokiu, kur gerus darbus turi. Dirba, keliauja ir gerai gyvena.

Izaura

Izaura portretas
Yra darbų, kurių anglai nedirba ir nedirbs, nes jie nuo kolonijinių laikų įpratę, kad jiems tarnautų vergai, o šiais laikais savanoriai vergai - emigrantai. Ir visai nedvarbu koks yra darbas ar uždarbis, vergas yra vergas. Jokio skirtumo tarp sotaus vergo ar krūmuose nakvojančio vergo.

Uzuojauta is UK

Uzuojauta is UK portretas
Uzjauciu nuosirdziai, kad tik tokiu darbu pasiulymu sulauke moterele ir, kad teko tame dugne pabuvoti... 11 metu esu UK, neteko ne tik paciai gatveje miegoti, bet ir tokiu sutikti... na taip, nesislaistau pakrumiais :) Dirbu 11 metu preybos cente - is pradziu kulinarijos skyriuje, o ismokus kalba, perejau i kasas, veliau prekiu zinove, o dabar administracijoje dirbu, atsakinga uz teisinius klausimus ir idarbinima. Nesiskundziu, viskam pakanka... manau nesvarbu kur gyveni, ar LT, ar iseivijoje, jei esi darbstus ir turi kazkiek smegenu, rasi normalu darba. Gerai gyvenau ir LT, isvykau del asmeninio gyvenimo posukiu, o ne del geresnio gyvenimo paiesku...

Anonimas

Anonimas portretas
Begu ir as is nuostabaus ir laimingo lietuvos lagerio gyvenimo. Uzsipis.kit su tokiom ubago algom. ir Jevropietiskom kainom. Atia valdzios vagys ir pederasai.

anonimas

anonimas portretas
geriau tai ir toliau lauk kol kiti prades kovoti TADA IR MAN BUS GERAI tu teisus tik reikes polaukti bent 150 METU kol gims tadas blinda na jei tavo genai bus perduoti ne daug ir liko PAKENTEKIME

Anonimas

Anonimas portretas
kam jus snekate nesamones jeigu turi normalu ir pastovu darba cia ne lietuva tuesi apdraustas ateityje gausi pensija jei uzdirbi bent minimuma milijonierium netapsi bet gyvensi labai normaliai kas liecia darba tai savo transporto nereikia susisiekimas visuomeninis nuostabus tiek ore tiek ant zemes tiek po zeme trumpiau mes lietuviai esame skirtingi normalus norintys normaliai dirbti o ne iesantysi lengvo pinigo gyvena normalu gyvenima bet mes lietuviai vieningi tik pries okupanta rusa o mums kitos tautos geradejai ir ypatingai savos uteles ar blakes kurios siurbia musu krauja gerbkite zydus ir seima seimas zada gera gyvenima vadinasi taip ir bus ( JIE JAU GYVENA O TAU TEKS PALAUKT DAR BENT 300 METU ) bet manau kad ir tu emigruosi nes ir tu esi bailys ir gyveni tik kad brangi gyvybe nes net nepamegines emigruoti normaliai jau nusprendei kad lietuvoi ge

Fu

Fu portretas
Na ir šlykštus tas pasaulis... Tiesiog ryjantys šikantys ir besidauginantys parazitai turi išnykti... Deja tokių 7 milijardai... Mąstančių žmonių su tikromis vertybėmis galbūt tik milijardas....

Arnas

Arnas portretas
Uz jokius pinigus i ta Anglija net nevaziociau. Nesuprantu jusu tautieciai. Dirbkit cia taip kaip Anglijoj ir cia vargo nematysyt o tai dirbat 2 savaites per menesi gaunat 600 ir verkiat dirbkit 4 savaites iseis 1200 tas pats kas ir Anglijoj o kainos kiek transporto kiek nuomos kiek vaiku darzelio zenkliai mazesnes.Maistas Lt taip pat pigesnis tik nesakykit kad ten pigiai ten perkat pigiausia o Lietuvoij norit uz pigiausio Anglijoj brangiausia Lietuvoij. Mano klasiokai kurie tureji aukstaji issilavinima visi grizo nes nera ten stebuklu o tie kurie nieko nebaige taip ir blaskosi jiems sunku kazka palyginti jie ir taip paklyde siam gyvenime...

Oho

Oho portretas
Neblogus darbus tas krysa dirbo :D Dar negirdėjęs tokių. Kokioje š..je jie ten buvo? Kiek pažįstu lietuvių, visi gerus ir gerai apmokamus darbus dirba. O kad jis nesupranta, kodėl žmones bėga iš LT, tai tegul padirba pats ten šiek tiek ir supras :)

Viktorui

Viktorui portretas
Esi ten ? ,patenkintas ? juokiesi? Gal tu pats propaganda ,nes nenori prisipažinti ,kad ilipęs?

Viktoras

Viktoras portretas
Bet jie ten dirba po 12val ,bet jie juokiasi ir patenkinyi.Jie ten zmones.Nereikia propagandos.

pirst pirs tra lia lia su Krysa salia....

pirst pirs tra lia lia su Krysa salia.... portretas
viska maciau ,viska girdejau ir stebejau... tiek zmoniu gulinciu krumuose neregejau......nuvaziuok y Palemona ziema prie silumines trasos ..kaip ziurkiu lendanciu pro kanalizaciju dangcius pamatysi lietuvos bomzyna ......kas liecia kamscius trasoje --faktas ,arba vaziuk pusvalandy anksciau arba po poros valandu veliaucia gryztatnt is darbo --y darba vaziuojant problemu nera.

juokinga

juokinga portretas
galima pagalvoti, kad Lietuvoje visi žmonės su aukštuoju išsilavinimu turi bent jau pakenčiamus darbus , kad čia iš jų niekas nesityčioja...

ziopla

ziopla portretas
kiekvienas svetur pasirenka koki nori Gyvenima ir egzistavimo buda jeigu esi nevykelis,tai tokiu ir liksi ,jei neturi smegenu,tai niekas ju tau neides,bet,gali saves paklaust: Kodel As toks? ir gausi atsakyma is vidaus.

Sabina

Sabina portretas
Autorė pagyvenus JK 23 metus gal daugiau turėtų ką papasakoti.Dirbama ten ne tik juodžiausi darbai ar žemės ūkyje.Gaunant minimumą galima susitaupyti,kilti karjeroje,mokytis kalbos.Žmogus jaučiasi oriai ,planuoja ateitį.

Ita

Ita portretas
Tikra tiesa niekas jos nenori sakyti ,o Lietuvoj kai paprasai padirbti virsvalandzius kurie apmokami tai snukelius suraukia ,o ten dirba po 12,14 val ir dar didziuojasi ,dirbkime savo sali tiek
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių