A. Anušauskas apie V. Putino paskelbtą dalinę mobilizaciją: vadinasi, visai prasta padėtis

Grįžti į straipsnį

pritariu

pritariu portretas
> už antitarybinę veiklą :)))

čia yra komentarų,

čia yra komentarų, portretas
už kuriuos reikėtų patraukti baudžiamojon atsakomybė. Būtinai.

Anušauskai...

Anušauskai... portretas
Džiovink batoną. Sibire pravers...

A.A.

A.A. portretas
Zmogus, be morales, bet labai labai megstantis reklamuotis, visur ir visada!

Tai kad

Tai kad portretas
dabar varys ne kazaxus ir kitus prasčiokus o Rezervą. Tą kuris ilsėjosi po Afganistano, Sirijos ir kitų karštų taškų

Ne ,,visai prastai"

Ne ,,visai prastai" portretas
o ,,jau visai rimtai užsiims":D)

apsivalymas

apsivalymas portretas
varot visi kacapu pasekėjai į moGilizaciją, gana tuščiai naudotis Lt piliečių sukurta gerove ir tuo pat metu tai dergti

Stebętojas

Stebętojas portretas
Dirba koncervatroliai trolina iš ožio fermos.

pritariu

pritariu portretas
> JOINAS. Tą lietuviai žiemą ir padarys su įslaptintais žydraisiais konsrvatkomunistais. Demokratinis Maidanas Vilniuje neabejotinai bus.

cenzūra

cenzūra portretas
rusija yra pavizdys, kokiais metodais dirbtų lietuvos valdžia, vykdant gyventojų mobilizaciją, neabejoju.dvigubi standartų politika.

Kegebistas

Kegebistas portretas
Anusas matyt gerai informuotas savo kolegu is lubenkos

Jonas

Jonas portretas
Rusam-kajuk. Jokie troliai ir kitų šunelių lojimas nebepadės. Viena išeitis - imti šakes ir gintis nuo Kremliaus žmogėdrų.

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos portretas
Konstitucija 26 straipsniu garantuoja šalies piliečiams žodžio ir įsitikinimų laisvę.Taip kad parsidavėliai propagandonai kol kas neturit teisės reikalaut visus kalbėt ir galvot ne taip kaip nori mūsų primityvūs išsigimusių partijų valstybininkai, neaiškiais būdais perėmę mūsų šalies valdžią

>To>to blogai

>To>to blogai portretas
Kaip tada atskirti, kur melas ir patyčios, o kur "didžiojo brolio" tiesa?

To>to blogai

To>to blogai portretas
Neskiri nuomonės nuo melo,šmeižto.patyčių.Tada užuojauta tau.

>to blogai

>to blogai portretas
Žodžio laisvės dar niekas neatšaukė. Visi turi teisę išsakyti savo nuomonę ir pažiūras. Jeigu aš manau, kad vienas Vladimiras - pedofilas, o kitas - homoseksualas, turiu pilną teisę tai pasakyti viešai.

to kokso,pindosų,blogai

to kokso,pindosų,blogai portretas
Šito komentarai pilni melo,patyčių,...gal tu antžmogi manai,kad tavim patikės,pasakok savo bobutei,jei ji tiki,mums nepavyks kabinti makaronų,net nesvajok.

to blogai

to blogai portretas
Šito žmogėno-TAVO- komentarai visur tokie patys-gina,aukština okupantus,žudikus,teršia didvyrius ukrainiečius.Kodėl jį praleidžia?Jis skatina smurtą,nesantaiką taro tautų, koks rašymas apie žydus-baisu.Kur žiūri tvarkytojai komentarų?

Spangalams apie išsigimimus

Spangalams apie išsigimimus portretas
Atsimerkit, klounai, į frontą neišėjo nei vienas jevrėjus. Jie pirmi dėjo į kojas. Savo gimtinę gina grynakraujai ukrainiečiai ir Ukrainos kazokai. Воля, прізвища, країниа! Україна понад усе!

>Blogai su Anušausko galva

>Blogai su Anušausko galva portretas
Pasuk 8 800 77277 Jiems labai trūksta tavo pagalbos ir įžvalgų

Blogai su Anušausko galva

Blogai su Anušausko galva portretas
Bet ir rado šitokį proto vargšą į ministrus pastatyti. Šitokia kvaila jo politika. Žinoma, rusai laimės. Jie teisingą kovą vykdo. Jų pusėje tiesa. O pusžydžiai ir visokie korumpuoti zelenskiai taip ir liks pajuokai istorijoje. Kaip kad Zelenskis - proto vargšas su bobiškais papais, mažas ir klounas, kalbantis ką jam liepė. Nenormalus išsigimęs žydas. Mažų mažiausiai dvės kaip pasiutęs šuo. Ir eilinį kartą žydų išprotėjusių idėjos bus kaip įrodymas, jog ne veltui žydus kaip išsigimusius ir kenksmingus žmonijai naikino ir prieš kelis tūkstančius metų, ir dabar. Jie vieni kitus naikina. Kodėl bandoma įtraukti normalius žmones į šitą jų tarpusavio išsiskerdimo aferą?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Putinui - kajuk.

kokso uostytojo zelios sapalionės

kokso uostytojo zelios sapalionės portretas
LT provincijos rezidentas eilinį kartą užkibo ant zelionkos sukčių meškerės ir vėl padarė pareiškimą dėl tariamų rusų kariuomenės žvėriškumų Iziume. Vėliau paaiškėjo, kad nieko panašaus nebuvo, tai eilinis Ukrainos vyriausybės „feikas“. Kaip žinia, Ukrainos gynybos ministerija karo pradžioje net pateikdavo kompiuterinių žaidimų įrašus kaip savo "pergalių" įrodymus. Vėliau sekė Buča – pasitraukus rusų kariuomenei, Ukrainos „teroborona“ iššaudė visus „kolaborantus“ ir tai pateikė kaip rusų žiaurumų įrodymą.  

pindosų teisybės ministerija

pindosų teisybės ministerija portretas
Jankiai kiek žiojasi,tiek meluoja.Tik nesenai klykė,kad Bučoje rusai šaude civilius,paskui tyliai pripažino,kad tai darė ukrai. Visa gerkle bliovė,kad rusai šaudo i ZAE, ir vel tyliai pripažino,kad-ukrai. Žviegė,kad ukrainoje"nėra"nato bazių ir biolaboratorijų-pripažino tai jav senato posėdyje. Jav aiškino,kad karas vyksta tik tarp rusų ir ukrų,bet ir vel pripažino,kad jav,es,jk kariauja prieš Rusiją,bet ukrų žemėse. Jav šaukė,kad neteikia ukropams žvalgybinių duomenų,bet ir vėl pripažino,kad ne tik teikia,bet ir nurodo kur šaudyti ! Galima vardinti tai be galo,bet faktas tas, kad ir dėl Iziumo jie pripažįsta,kad ten palaidoti ukrų kariai, žuvę pavasarį ir kuriu ukranacių valdžia nepanoro pasimti! Bet feikinė antis jau paleista ir visi idiotai alpsta del tos"tiesos". Pvz:Baideno paklausė, ar jis įvardins Rusiją teroristine valstybe?Jis atsake-NE ! Taigi grybovska gavo,kaip su šūdu per snukį.Ir ne tik ji, o visi jav liokajai,klapčiukai.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Uzsipiskit skeltanagiai !

bijo tiesos

bijo tiesos portretas
Tiesa dabar yra uzdrausta nes reikia ploti katuciu koncervatoriu partijai kai jie slovina karo feikine propoganda

idomu

idomu portretas
ProUSAsiškas -musulmoniškas Azerbaidžanas užpuolė krikščionišką Armėniją ir žudo jos gyventojus bei okupuoja teritorijas, ką mano apie tai glitus komunistas anusas-šauskas? Kur sankcijos, kur prie LT valstybinių įstaigų iškeltos Armėnijos vėliavos, kus T -lapinas ir jo bairaktarai???

taigi

taigi portretas
Jonas amerikonas parsiduoda be vazelino ir tik už puse dolerio už komentarą.

> Jonui Lietuviui

> Jonui Lietuviui portretas
Tu mažiau komiksus vartyk. Prisižiurejai apie Vora ir Supermena ? Tu gal psichinis ligoniukas ? Išgerk vaistu ...

Jonui

Jonui portretas
tam ,kur":lietuvis" : Amerikos istorija - tai kukluksklanas. Tebeveikiantis ir siandien.

Kazkaip

Kazkaip portretas
Ukrainoje paskelbtos mobilizacijos nuo 18 iki 50 metu - niekas "nepastebejo". Ir dabar "nemato",kad pas mus,simtai tukstanciu ju pilieciu,butent tokio amziaus,saugiai sedi musu vilkiku kabinose.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Rusija anksčiau vadinosi Tautų kalėjimas ,dabar pavirto į vagių ir banditų irštvą,kas liečia Rusijos vedlius , jų atvedimą prie valstybės kracho. Eiliniam rusui dabar dilema -mogilizuotis t.y. vykti į pašarvojimo vietą Ukrainoje, ar 15 metų kalėjimo. O mums - mokytis iš istorijos , ir nebūti abejingiems Tėvynės likimui . Man patinka amerikietiški vesternai. Ir,ne kiekvienas žino , Amerikos istoriją , kur kiekviename didesneme ar mažesniame miestelyje , gėris stojo į žutbūtinę kovą su blogiu ir laimėjo. O dabar vėl matome amerikišką plataus profilio vesterną Ukrainoje , deja nebe aukų, bet gera pabaiga kovotojams su blogiu nebe už kalnų.

> Purmaliai

> Purmaliai portretas
Girdi, Kvaiša. Tu žiurek kad pas tave i kiema neateitu galas. Su musu Debilu politika parako kvapas jau jaučiamas ...

Purmaliai

Purmaliai portretas
Burliokams artėja galas !

Ceburaskai

Ceburaskai portretas
1917m vokiečiams leidus. Smetona buvo griežtas antikomunistas, 1939 jo tonas sušvelnėjo. LT maža šalis atgimusi po pasaulinio karo, nebuvo neutrali. Būčiau ramus jei žinočiau kad mūsų vadovai padarė viską kad konflikto nebūtų ir tyliai pasiruošė jei būtume užpulti. Dabar priešingai, įsivėlė į visus įmanomus žodinius konfliktus. Ir žinote kodėl, nes neutrali ar tautinė nuomonė būtų nustumta, o į tųvadovų vietą ateitų kiti. Taip veikia globoli politika.

Lysk būdo čeburashka,

Lysk būdo čeburashka, portretas
Lietuva 1940 buvo neutrali,bet ruskiai okupavo.

Cha,cha, cha,,

Cha,cha, cha,, portretas
"vado Kutuzovo" autorius pragydo vėl. Prorusiški komentatoriai buvo užsičiaupę ir nedrįso kartoti savo mylimos pašaipos " rusai puola". Gyvenimas dar kartą patvirtino, Rusijos nuolatinį elgesį, kaip ji nepuola, o "išvaduoja". O šis komentatorius , gieda giesmę užsimerkęs, nieko nemato ,nieko negirdi, jam svarbu tik vykdyti užduotį.

Juozai

Juozai portretas
O kas jei po kelių mėn. pačiam reikės į frontą? Kare laimėtojų nėra, tik ašaros ir dantų griežimas. Buvo ne viena proga susitarti ir nutraukti karą, viena ar kita pusė nepriėmė sprendimo. O eiliniai žūsta kas dieną, nesvarbu kurios pilietybės. Negrįš vyrai namo, žūsta net vaikai. Ar sunku pasaulio galingiesiems susėsti ir baigti karą, kad ir rytoj, susitarti dėl žemės. Ukrainiečiai tegu eina su vakarais, o mainais atsisako pretenzijų į Krymą ar panašiai. Tokiai šaliai kaip LT politinės kryptys keitėsi kaip vėjo rodyklė, nieko naujo ir nieko gero mūsų žmonėms. Neutralumas visai Baltijai kartu su Skandinavais būtų vienintelė išeitis, bet čia veikia globali įtaka.

slapta informacija

slapta informacija portretas
ar jau ruoštis 3 pasauliniam karui?

Cha

Cha portretas
,,Klaipėda"uždarė įėjimą į komentarus po visais atraipsniais apie Donskį:D) Apsimyžot kaip ,,Respublika"?Ar Tvartas su Dėžutėm įspėjimą atsiuntė? Negalima leist kad žmonės praneštų ką iš tikrųjų galvoja apie vienšališkus ir kvailus valdžios ruoštinukus? B'lt kad ,,demokratija":D) Kap Šiaurės Korėjoj

Na taip

Na taip portretas
Kasčiūnas jau atvirai pergyvena kad tik karas nesibaigtų:D)

a'Nušaus'kas \\\\\.../////

a'Nušaus'kas \\\\\...///// portretas
"vade" Kutūzove "didysis",o Lietuvoj kokia parėtis?,miliardus ant auksinių šaukštų,"vilkų" tąškėt,o pasieniečiai be šovinių su ragatkėm "mylimą" tėvynę gina.___Lysk į krūmus, "Rusai puola" (V.L.).

Kaip pavadinti ?

Kaip pavadinti ? portretas
Savo teritorija gina , kitu teritoriju negerbia ?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> policijai. Tu stribuk skųsk iš karto KGB- įprotis genetiškai išliko :)

chi - juokas

chi - juokas portretas
Reikėtų mūsų vyrams biškelį rimčiau vertinti situaciją, o ne sekti pasakėlių vaikams

policijai

policijai portretas
reiktų pasidomėti kai kurių padugnių , čia rašinėjančių, IP adresais ir ragus aplaužyti. akivaizdžiai matosi putlerio kompiuterastų braižas.

Cha cha chas

Cha cha chas portretas
Tu mažiau DE LFI skaityk nereiks nesamoniu rašyneti ...

> Cha cha chui

> Cha cha chui portretas
Na Tu ir Kvaiša. Tokie "ekspertai" ir pradeda karus ...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kokia dar mobilizacija, jei reikalingos ginkluotės nėra net esamai kariaunai? Viskas išvogta ir reikia nužemintai prašinėti Kinijos, Irano, Š.Korėjos ir t.t., kad pagelbėtų. Už tat pas Putiną ir jo kliką - milijardai? Gaila rusų, bet kai pamatai, kad 80% jų nori karo, praeina noras gailėtis.

> ogi

> ogi portretas
ogi, Tu Kvaiša. Tu bent pats supanti ka parašai ??

>> nabagui kariautojui

>> nabagui kariautojui portretas
Asile Tu bepauti. Pasižiurek istorijos Kvaiša Tu. Suka stebina mane tokie sofos ekspertai ...

aa, kur gi ne

aa, kur gi ne portretas
Šitam ponui geriausiai sekasi tik kostiumus reklamuoti.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Išpardavimas pampersu koncervuoti ožio raudonkoncerviai graibsto.

Vertimas

Vertimas portretas
Himars hey kariaunos

nabagai kariautojai

nabagai kariautojai portretas
jūsų karas su NATO truktų lygiai 3 val. 48 min. Ir viskas. Iš "antros" pasaulio armijos liktų tik rūkstančių pelenų krūvos. Slava Ukraini.

Rusai neis kariauti

Rusai neis kariauti portretas
Jiems buvo gera vaidinti didvyrius šiltai namie sėdint, kai už juos kovojo jų kolonijų atstovai. Kai ir visuose carinės Rusijos karuose būdavo. Ką ten rusai besurinks karui, jei jų jaunimas jau užsienyje, o senimas prastos sveikatos. Pasidomėkit Rusijos demografiniais rodikliais.

vietinės vatos

vietinės vatos portretas
marš pas Putlerį tėvynės ginti. NATO puola.

Jau Kinija rusus tramdo

Jau Kinija rusus tramdo portretas
JT Rusiją palaikė tik 6 nedidukės valstybės. Tipo Kuba ir panašios. Rusai pamiršta, kad iš esmės jie visi gyvena tik 2 dideliuose miestuose ir branduolinio karo atveju yra daug labiau pažeidžiami. O jau nuo kovo mėn, kai Putinas pradėjo grasinti atomus, visų branduolinių NATO šalių branduolinė ginkluotė yra maksimalioje parengtyje ir nukreipta į Rusiją. Nes visi sutinka su tuo, kad Putinas yra praradęs realybės jausmą ir eis iki galo.

taigi

taigi portretas
Senas komunistas žino ką sako, o sako ką naujasis šeimininkas liepia :)

Anonimas

Anonimas portretas
Anusas nori kad Rusija apsaudytu Lietuva raketomis.

Jis

Jis portretas
Dieve, gelbek Lietuva, nuo tokiu megeju ministru.

mes nugalėsim

mes nugalėsim portretas
sutinku, kad padėtis prasta-iš vakarų rusai, iš rytų baltarusiai, mūsų kariuomenė prieš juos, kaip pelė prieš dramblį

Juozas

Juozas portretas
Jei kam lemta nutikti, tai to neišvengsi. Tas pats ir su karu, taip pat ir branduoliniu. Neprognozuojama Rusija, ir sustabdyti ją reikia kuo anksčiau. Jei dabar JAV, ES viršūnės kraus į kelnes dėl Putino grasinimų- tas eis toliau. Po Ukrainos eis pas mus, pas lenkus, vokiečius... Dabar yra išskirtinė proga sustabdyti ją kartą visiems laikams, ir dar svetimomis (ukrainiečių) rankomis. Tik reikia suteikti tinkamų ginklų ir pakankamai, tada karas neateis į kitų valstybių žemes.

Stela

Stela portretas
O pas mus kuo geresnė padėtis. Rusakalbių invazija visais frontais . Lietuviai skurdinami, nes reikia išlaikyti atvykėlius, kurių skaičius jau kelia pavojų saugumui. Toks jausmas , kad saugumo klausimas ir lietuvių gerovė neberūpi .

taigi

taigi portretas
Baudžiauninkai, pirkite vatinkas ir žibalą, nes žiemą ne tik daugiabučiuose, bet ir mokyklose bei ligoninėse šildymo nebus, o pasišviesit smetanska žibaline lempa - slava Herovės valstybei :)

pietietis.

pietietis. portretas
svarstau- gal reiktu RF pranesti apie pritariancius UA uzpuolimui, atimti leidimus gyventi LT ,isvezti i Karaliauciu, te kariauja ,kad taip nori., kokio velnio mums ju nuomone svarbi?

aha

aha portretas
nei juoktis ,nei verkt,vienas okupantės asilas sako, kad žuvo jų 6 tūkst., tai ką reikia mobilizacijos,jei visi šimtai tūkstančių gyvi?Dieve mano,tas jų melas jau nieko nnestebina,žlugusi šalelė amžiams.

to kiek ilgai...

to kiek ilgai... portretas
Nebamdei gydytis,pabandyk,gal dar yra koks šansas,ar jau enpakaltinamas. tavo okupantė izoliuota nuo pasaulio,beveik viso, ei,kukū

to taigi

to taigi portretas
patys šlykščiausi-putleris ir tokie kaip tu,jam rašantys ditirambus.kremliaus ciucike

Surskis

Surskis portretas
Iš tikro prognozuoju didelį Rusijos žuvusių okupantų skaičiaus didėjimą. Ukrainiečiai turėtų pasismaginti naujai nukautų skaičiumi.

Taigi

Taigi portretas
Patys šlykščiausi putinas ir koncervai.

Vietoi to kad stabdyti kara, stabdyti žmonių žudymus

Vietoi to kad stabdyti kara, stabdyti žmonių žudymus portretas
Anušauskas proaguoja kara

Sinkroniški rusijos ir lietuvos veiksmai

Sinkroniški rusijos ir lietuvos veiksmai portretas
Kadanginukrsina neišleidžia savo vurų į užsienį ,o kaip rasė lt spauda rusijai fronte trūksta kareivių,tai Lietuva uzdarė sienas ,kad rusai nwgaletų pabegtį į užsienį ,o būtų nusoųsti įkaro liniją ,o dalinė mobilizaciją tai atliks

Kiek ilgai galima nesuprasti

Kiek ilgai galima nesuprasti portretas
Ukrainiečiai iš viso neįsileidžia tarptautinių stebėtojų į karo įvykių vietas. Tas masines kapavietes galimai - ir duodama didelė tikimybė, kad taip ir yra - iškasė ukrainiečiai. Patys žudo vieni kitus ir griauna pastatus. Patys siunčia dronus į Zaporižės atominę jėgainę kad susprogdinti reaktorius ir iki šiol rusai vis išgelbėja padėtį, dronus numuša Zelenskis labai korumpuotas, parama skiriama jame nukentėjusiems ukrainiečiams jų nepasiekia, tau nustatė JAV garsi politikė Spartz, kuri yra ukrainiečių kilmės, ji pati daug kartų vyko į Ukrainą, stebėjo įvykius ir apklausė gyventojus. Rusija eina kartu su daugiau nei puse pasaulio, ją remia Kinija. Ateis kinų kariai ir iš Ukrainos liks vien tik Rusijis vėliavą bučiuojantis. Tai ir žiūrėkit, kokioje kvailio vietoje yra Anušauskas su savo politika . Nuomonė tokia: jam visai blogai su galva.

ogi

ogi portretas
daugiau nieko neliko tik kom bez deimas ir D uzprogramuotu durnu polit ???? ka bepridursi matomai marmalo poveikis ir atjunge logiska mastyma visu nes kandziojasi irgi visi neveltui E Svencioniene aukojasi kad iskeltu i sviesa visus velnius kurie del grobio jau 1 kita pradejo kandziot ????===

To vaje

To vaje portretas
O kad Ukr griauna jiem nerūpi? Blogi žmones ten

Anonimas

Anonimas portretas
KOWIANSKAI NENEŠIOKIT MEGZTŲ BEREČIŲ NES PRITRAUKS RUSŲ RAKETAS...

ss

ss portretas
po rusu paskelbtu mobilizacijos musu lgbt šutvala jau nupirko bilietus i jav...

virgeli

virgeli portretas
Auksinis milijardas mano, kad anglosaxsai yra pasaulio valdovai, ir gali prinesti savo valia visiems. Pasake busi pe de ras tas ir busi virgeli:-)))

...

... portretas
Rusijos caras ruosiasi karui. Jei po prijungimo ukrainieciai apsaudys donbasa,bus paskelbtas karas,tada bus ir pilna mobilizacija,o siuo atveju jie daugiau nezais subomborduos visa ukraina.

tai jai daline mobilizacija prata padetis Rusijoje

tai jai daline mobilizacija prata padetis Rusijoje portretas
Tai ka reiskia 4 turios visuotines mobilizacijos Ukrainoje??? 100000tukstanciu jau sunaikintu Ukrainos neparuostu ale kareiviu!!!! Kurie grudami jega i mesmale!!!!!

mobilizacija

mobilizacija portretas
pries pider "nato", kurie uzkurs kara Lietuvoje. Bjaurybes baikite eskaluoti kara!!!!

VIRGIS

VIRGIS portretas
Visa "bėda" kad pasaulis "nesupranta" kad rusai isitikinę kad egzistuoja tik dvi kalbos - Tikroji Rusų ir visos kitos fašistų. Neteko girdėti kad kas iš rusų vyriausybės ragintu mokytis kalbos šalies kurioje jie gyvena. PS Mes vykadami į svečius (pas draugus o ne turistinė kelionė) išsiaiškiname pagridinius žodius ta kalba. (labas, ačiū, labanakt, duona pienas cukrus, )

Jau

Jau portretas
Su brand kaip su pasaka apie vilka

vaje vaje

vaje vaje portretas
Sujudimas,neišleidžia vyriokų jau nuo vakar,o 19 val. daugelyje Rusijos miestų mitingai prieš mobilizacija,visgi nenori žmogeliai mirties,oi nenori.supranta,akd nėra dėl ko, ...

4

4 portretas
Iš visų šių komentarų pasidaro aišku kas žiūri LTV, o kas RTV. Karas naudingas tik Afrikai ir P. Amerikai, viskas jiems atiteks

a'Nušus'kai \\\\\.../////

a'Nušus'kai \\\\\...///// portretas
Putinas renka iš visų šalių KGB'istinius rezervistus.Mačiau sąrašą,tu pirmas,nes "A" raidė abėcėlėj pirma.Seni KGB'istai visai "prastą padėtį" ištaisys,patirtis.___Kas žmoną prižiūrės,kai į karą išjosi?

henrikui

henrikui portretas
Tai klausyk,įrašyta s kreipimansis okupanto,ar nemoki įsijungt.

negaila

negaila portretas
Tai jau baisūs nuostuoliai žudikų armijos,jei reikia mobilizacijos, tai jau gali meluot kiek nori,kad nuostoliai maži,jei būtų maži,nereiktų mobilizacijos. Bėga rusai,bet nepriima nei Latvija,nei kitos ES šalys, jei jie iš okupuotų teritorijų nori būt su Rusija,tai lai ir būna,mums negaila.

...

... portretas
Pedofilas sika i kelnes kad ateis rusas ir jam pedofilui reiks tepti slides is lietuvos

henrikas

henrikas portretas
man tik idomu is kur ir krasto ministras ir seimo narys visa tai zino kadangi rusiski kanalai uzdrausti ar tai tik mums paprastiems zmogeliams

Nekazka

Nekazka portretas
Anus'auskui irgi ne pyragai, jei lenda reklamuoti smutkiu

BMW

BMW portretas
Rusiškas biznis. Duodi smūgi , gauni du smūgius.

cha

cha portretas
nuo kada Maldeikis tapo kariniu ekspertu ,žiūrėk,greitai pralenks ir Gabriuką...

Nušaukite gi pagaliau

Nušaukite gi pagaliau portretas
ta šizofreniką Putiną

to anonimas

to anonimas portretas
Dar tau leidžia vėjus rašyt,ar esi nepakaltinams turbūt,ar akis užpylęs kasdinen, kad taip parašyt,reik matyt jau baltus arklius ar specialiai.Nesupranti,akd iš tavęs juokiasi.Tavo bunkerinis pirmas gautų dozę.

Anušausko Bla Bla Bla

Anušausko Bla Bla Bla portretas
Anušauskai, nesvaik. ...

to taigi

to taigi portretas
Gal tu ri skendi,tai pasiimk prožektorių,pasišviesi,o ES išgyvens be žvėries okupanto bezdalų-dujų.

nuomonė

nuomonė portretas
Vargšas putleris,nesugeba net,,spec.operacijos'' be mobilizacijos,jau eina va bank,pts užpuolė šalį,pats vaidina vargšą,sako,kad juos puola, kas paperi tokius žvėris,kas?Sėkmės ruseliams priešintis fašistui ir eiti į mitingus prieš.

Piskovas

Piskovas portretas
Vakarai senai huilo paaiskino,kad bus uzmustas iskart,jei tik duos isakyma branduoliniam smugiui.Nepades nei bunkeris,nei jokia ruzzkiu priesraketine gynyba,S-400 sudo verti,ka irode Saki aerodromo sunaikinimas.Juolab kremliniai vagys,prisiplese milijardus,visai netroksta su huilo i roju kobzono koncerto klausytis ir greitai tabokine per kausa pribaigs cariuksti huilo.Tad prigozino uteles nebesvaikit pobiedobiesija,nes krachas jau arti.

senis

senis portretas
turėtu nemiegot ir nato ,visko iš durniaus galima laukt.

jo

jo portretas
Šitas jau turti bilietą į AM Airlines su visa savo rusiška familija?

taigi

taigi portretas
Jankių šuniukas amsi, o Europa skendi tamsoje ir šaltyje.

kaunietis

kaunietis portretas
Islindo Anusauskas su savo tuscia galva. JIs ti subines laizyti moka

pietietis.

pietietis. portretas
na nuramintu tik branduoliniu valstybiu susitarimas- jei pavartosi br. ginkla pries nebbrand. valstybe - atsakas be svarstymu ,ir subjekto pabaiga. zinoma br.ginklo turetojai turi savo nuomone. anksti pusti i pergales dudas. jei turi zmoniu rezerva- atsiras ir ginklu. matomai Kryma gins zutbutinai. oficialiai tera tik 5-os turetojos. betgi noredamos legalizuoti ir buti JT uzdarame ratelyje, galimai prisidetu ir kitos valstybes

awe

awe portretas
a nusaus kas, ta seneli

Visa tai jau buvo, matem istorija

Visa tai jau buvo, matem istorija portretas
ir Rusija tebegyvuoja, ir gan sekmingai. Isvada, kas ka suka ir ko siekia.

Be abejones mesa, bet daline mob. reiskia ka?

Be abejones mesa, bet daline mob. reiskia ka? portretas
apie 10 milijonu vyru, zmoniu is 140 milijonu salies? Jis supranta, kad kariauja ne su Ukraina , o pasauliu Ukrainos zemeje. Rusijos armija gudriai daro, nenaudodama 80% savo profesionaliu pajegu. Idomu kaip cia bus.

Priebaltas

Priebaltas portretas
Taip taip, reik daugiau sankciju! Tada per 20 metu priebaltijos populiacija susitrauks iki nulio!

Anonimas

Anonimas portretas
Visai prasta padetis Jevro Sojuze. Arteja ir jau greitai branduoliniai smugiai Londonui, Berlynui, Paryziui. Nedejuokit kad bus salta ziema. Ziema bus net labai karsta. Nespes landzberginiai fasistai isvaziuoti , tai ir isvaziuoti jau nebus kur. NEZDINKITES DABAR. Kuris dar turi proto - kraunasi cemodana, pinigus ir kuo toliau is Europos.

Naftos ir dujų lubas dėt maskalynui

Naftos ir dujų lubas dėt maskalynui portretas
ES už nafta po 50 dolcu ir ne cento daugiau tiems puslaukiniams, apsiramins akyse vaniuckos

To Anonimui

To Anonimui portretas
Bet pats sėdi ir šuda pyli Lietuvoje o ne savo mylimam ruskyne.

Daugiau sankcijų

Daugiau sankcijų portretas
Jau lietuvišką folklorą pamiršo. Negalima vilko spausti į kampą! Neduog dievę apkandžios

Rasa to Darius

Rasa to Darius portretas
TU DARIUK DURNELIS KAIP RETA MATYT LANSBERGINIUS MOKSLUS PRAĖJES TIKSI TIK VIŠTAS GAUDYTI

paaiškinu

paaiškinu portretas
Nevarykite propagandos naujalietuviai. Rusija paskelbė dalinę mobilizaciją ne visoje Rusijoje, o tik Rusijos užimtose Ukrainos regionuose- Luhansko, Chersono, Charkovo ir Krymo. Pačioje Rusijoje nieks neskelbia tos mobilizacijos, nes tada pati Rusija sprogs iš vidaus dėl piliečių nepasitenkinimo ir Putinas tai puikiai suvokia. Jau jutube yra Ukrainos karo ekspertų komentarai dėl šios dalinės mobilizacijos.

Darius

Darius portretas
Tegu meta ta bomba kas tam putinui rupi vistiek jau nekazka liko kinai laukia kada galés ruskina pasidalinti Amérika specialiai ivele i si kara kad susilpninti rusija ir kad atsidurtu po kinu malone

Anonimas

Anonimas portretas
Атомна зима наближається

k o n s e r v e anušauskai -n e j a u t i ,jog tavo KELNĖS

k o n s e r v e anušauskai -n e j a u t i ,jog tavo KELNĖS portretas
pilnos,-- tad atsikratyk s m a r v ę ir gyvenimo r e a l y b ę s visai kitaip suvoksi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių