A. Anušauskas: ilgai trunkanti politinė suirutė apsunkintų institucijų darbą

  • Teksto dydis:

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas sako nebuvęs kolegų iš anksto informuotas apie konservatorių vadovybės sprendimus dėl pirmalaikių rinkimų ir teigia pasigendantis komunikacijos esminiais klausimais tiek partijos viduje, tiek su koalicijos partneriais.

„Mano pozicija tokia, kad mes, priimdami kertinius, esminius sprendimus, turime bendrauti ir su koalicijos partneriais, ir su savo frakcija, ir, tiesą sakant, prezidiumo narius informuoti prieš paskelbiant sprendimus“, – LRT radijui trečiadienį sakė A. Anušauskas.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) siūlymą perkrauti politinę sistemą rengiant pirmalaikius rinkimus A. Anušauskas teigė išgirdęs tik pranešus viešai.

Tai iš tikrųjų apsunkintų ir institucijų darbą, ir jų valdymą, todėl sprendimai turėtų būti kuo greitesni ir kuo ryžtingesni.

Pasak ministro, svarbu išlaikyti kontaktą tiek su frakcijos, tiek su koalicijos nariais, nes kaip susiklostys situacija, nėra aišku. Jo teigimu, „politiniai kontūrai, kuriuos mes galime piešti, kas gali atsitikti atsistatydinus Vyriausybei ar paskelbus pirmalaikius rinkimus, iš tikrųjų kol kas dar yra neaiškūs“.

A. Anušauskas teigė, kad svarbiausia, jog pasiūlyti sprendimai dėl pirmalaikių rinkimų būtų „kuo greitesni ir ryžtingesni“, nes ilgai trunkanti politinė suirutė apsunkintų institucijų darbą.

„Tai iš tikrųjų apsunkintų ir institucijų darbą, ir jų valdymą, todėl sprendimai turėtų būti kuo greitesni ir kuo ryžtingesni“, – teigė A. Anušauskas.

Pirmalaikius rinkimus Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija siūlo po žiniasklaidos tyrimų, sukėlusių abejonių dėl to, ar Lietuvos savivaldybių tarybų nariai skaidriai naudoja kanceliarines išmokas. Jiems nepavykus iš posto pasitraukti žada premjerė Ingrida Šimonytė.

Konservatorių vadovas Gabrielius Landsbergis antradienį inicijavo partijų susitikimą dėl pirmalaikių rinkimų, tačiau opozicija jį boikotavo.

Dalis opozicinių partijų atstovų išsakė poziciją, kad pirmalaikiai rinkimai yra galimi, tačiau prieš tai turėtų atsistatydinti Vyriausybė, o ne atvirkščiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomonė

 Nuomonė portretas
Čia jau ne suirutė,o katastrofa. Lietuva stovi prie susinaikinimo slenksčio,vagia kas tik gali, o iš žmonių pasiruošę atimti viską.Kai degraduoja moralė,valstybė žlunga.

Manau sia Suirute , gali likviduot ir

Manau sia Suirute , gali likviduot ir portretas
ivest Lietuvoj tvarka ,depedofilizacija , denarkomanizacija , ir Seimo bei vyriausybes de...debilizacija tik Putinas su savo kariuomene ...

kokia cia dar ,,,suirute,,,, cia konservatlibersosins

kokia cia dar ,,,suirute,,,, cia konservatlibersosins portretas
iskrypeliu ,narkomanu MARAS...Lietuva uzpuole..
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių