G. Landsbergis: realus „valstiečių“ priešas – nuskurdintas viešasis sektorius

Tai

Tai portretas
Vagis.

anukeli,

anukeli, portretas
back, ir paziurek, ka pridare tevo diedukas, ciurlionio megejas, kubilius ir kita ŠUTVĖ, sugromuliuok ir gal tada išstenesi, jei ka nors suvoksi..., kai valstybės pinigais daro tavo kalė savo bizni... :)

o

o portretas
ar ne ...berger tata isvadino tauta runkeliais o budamas vyrunkeliu busadamkevyc komandoje pasimelde niujorksinagogoje kad visi runkeliai taptu gojais ....

...

... portretas
Oi, Broileriuk, ir kam tu snapelį pravėrei, kam čia cypsėti pradėjai - juk KĄ jūs 'valstiečiams palikot, TĄ jie ir turi; tiesiog stebėtis reikia kad jie,NET ir jums nuolatos TRUKDANT, sugebėjo nors kiek tvarkos įvest; ir NIEKAS į jokias gatves neitų jei jūs savo 'berečių' nekiršytumėt: NE jūsų planuojamam griuodžio 17 d, perversmui!

Na negaliu skaityti..

Na negaliu skaityti.. portretas
Kaip šitam tipui dar liežuvis apsiverčia šnekėt apie nuskurdintą viešąjį sektorių, kada jų partija su kitomis pagrindinėmis LR partijomis, šiuo skurdinimu užsiiminėjo daugelį metų? Tiesiog amoralu ir niekšiška. Jūs turite, konservatorių vardu, per visas žiniasklaidos priemones atsiprašyti Tautos už cinizmą, genocidą(emigracija, lietuvų atidavimas vergauti verslui ir bankams ir t.t.) vykdytą iš kvailumo, pataikavimo oligarchms ir paniekos eiliniam žmogui, IR ATGAILAUKITE KELIAIS APLINK BAŽNYČIAS BŪRIAIS EIDAMI IR BARSTYDAMI GALVAS PELENAIS.Turite bent kartą į mėnesį, per kol kas dar įtakojamą žiniasklaidą skelbti informaciją kaip jūs dabartiniu metu, konkrečiai vykdote darbus Lietuvos Gerovei ir savo žlugusiai reputacijai pataisyti

c

c portretas
nugi juk moisos stengesi del moisu geroves...beje cia lt gyvena apie dusitai stuku moisu ir apie limona pusmoisiu,kitaip tarent per simtmecius persimaise runkeliai su moisom ir tapo arijais...

Tik nuomonė

Tik nuomonė portretas
ilgokai gyvenu šiame pasaulyje,bet vis negaliu atsistebėti,kokiu reikia būti žmogumi,kad šitaip galėtum išdrįsti" pūsti miglą"žmonėms į akis.Tiek laiko nedaug prabėgo,kai per vieną naktį nustekenot net vargetas,invalidus,ligonius,o dabar drįstat kritikuoti kitus,užuot bendrom jėgom ieškoję išeities kaip pagerinti žmonių gyvenima.30m pasikeisdami nuvaldėt šalį,o dabar puolat lyg usuriniai šunys.Šlykštu.

Anonimas

Anonimas portretas
kaip sakytu Tarybine Rasa jus kremliui dirbat palaikau zaliuosius

Nesuprantu kodėl mes visi iš

Nesuprantu kodėl mes visi iš portretas
biudžetų , valstybės - dotacijos ir savivaldybių - subsidijos , turime remti PRIVATŲ ponios Landsbergienės verslą ? Kiek girdėjau už 1 vaiką per metus turi apie 860 eurų gryno pelno . Ponai valdo 19,9 mln turtą Ar ,,patryjotai,, nemano , kad čia taip pat yra dalis viešojo sektoriaus pinigų ? Ai , ne kur konservatoriai ten jokio ,, skurdinimo ,, ) nei Kubiliaus krizės ,,valdymas,, pensininkų pinigais , nei baudų mokėjimas ES , nes buvę valdžiose ,, nieko nežinojo ,, nei gresiančios baudos , nes seimo opoziciniai ,,pasipriešino ,, ? Matyt tokiu būdu konservatoriai ,, turtina,, viešąjį sektorių ? Man šykštu klausytis seimo opozicinių kalbų ..

laikas atejo

laikas atejo portretas
net slyksti erogantiska sypsena nukreipta i ta pacia puse kaip dedules

Efa

Efa portretas
Gimines klanui valdant nustekenta visa Lietuva ,geriau patyletu o daba tik kursto kitus ......

kgb

kgb portretas
didziausias lietuvos priesas, lansbergiu sutve....

A

A portretas
Koncervom valdant tai klestejo viesas sektorius,nemalk sudo Gabriuk.

Na ką gali pasakyti ,

Na ką gali pasakyti , portretas
viešas kaip viešas , kurį ,, valstiečiai ,, vis paremia , o ką darė beveik 25 m buvę valdžioje ? Iš kur tas ,, viešojo ,, skurdas ? Kada paskutinį kartą iki ,, valstiečių,, kėlėte jiems algas ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių