Konservatoriai tikisi laimėti pirmąjį turą, imsis iniciatyvos burti plačią koaliciją

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai tikisi, kad surinks daugiausia balsų per pirmąjį Seimo rinkimų turą, ir žada imtis iniciatyvos burti plačią valdančiąją koaliciją.

Partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis vėlų sekmadienio vakarą sakė matantis ženklų, kad atėjus balsams iš didžiųjų miestų konservatoriai bus pirmieji.

„Tai, ko gero, simbolizuoja tam tikrą pasitikėjimą, kad į rankas įduodama iniciatyvos teisė, (...) kaip esminį uždavinį šiandien galime įvardyti plačią koaliciją“, – žurnalistams sakė G. Landsbergis.

Konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė teigė, kad „savo kanalais“ gaunami signalai duoda pagrindo „santūriam optimizmui“.

„Tas rezultatas, kurį pradžioje matėme, kaip tradiciškai turbūt būna per visus rinkimus, kad miestams pasijungus jis keičiasi, tai dabar iš tų atsargių rezultatų, kuriuos gauname, panašu, kad jis keisis ir mūsų partijos naudai“, – kalbėjo I. Šimonytė.

Ingrida Šimonytė (P.Paleckio/Fotobanko nuotr.)

G. Landsbergio teigimu, partijos kandidatai vienmandatėse apygardose taip pat turėtų pasirodyti neblogai ir patekti į „nemažai antrųjų turų“.

„Atrodo, kad yra irgi neblogų ženklų, gali būti, kad tikrai turėsime nemažai antrųjų turų. Sunku dabar tiksliai prognozuoti, ko gero panašiai kaip 2016 metais, daug tų kovų. Šiek tiek jos kitokios, be abejonės, bet daug mūsų vienmandatininkų, atrodo, kad sulaukė pasitikėjimo rinkėjų“, – sakė partijos pirmininkas.

Paklaustas, ar konservatoriai derėsis su Darbo partija, G. Landsbergis tokios galimybės neatmetė.

„Mes nesakome prieš kažką, mes sakome už. Prie stalo, kur derėtųsi politinės jėgos, turi atsirasti vietos visiems rinkėjų lūkesčiams. Žmonės, kurie balsavo už „valstiečius“, už Darbo partiją ar kitas politines jėgas jie tikisi, kad jų lūkesčiai bus išgirsti“, – teigė G. Landsbergis

I. Šimonytė pabrėžė, kad koalicijos formavimui įtakos turės ne tik konservatorių rezultatai, bet ir kitų partijų.

„Labai smarkiai tai priklausys nuo individualaus Tėvynės sąjungos rezultato, bet ir taip pat nuo to rezultato, kokį gaus kitos partijos, tai yra, koks bus pasitikėjimas kitų partijų, kiek bus balsų ir kiek partijų išvis bus reikalinga, kad koalicija galėtų būti stabili, veiksni, veikli“, – sakė ji.

Partijos sąrašo lyderė kalbėjo, kad bendrų tikslų ir panašumų būtų galima rasti daugelio partijų programoje, tad ir susitarimą būtų galima pasiekti bene su visomis, svarbiausia sutarti dėl ilgalaikių reformų ir sprendimų.

„Aš sakyčiau tų panašumų yra nemažai. Ir ypatingai yra dar ir kitas aspektas, kur mums taip pat yra labai svarbus, tai yra tos vertybės, kurios yra europietiškos Lietuvos vertybės – ar tai būtų žodžio laisvė, ar žiniasklaidos apsauga, ar teisės viršenybė – visa tai, kas mums yra labai svarbu. Manau, kad yra keletas partijų per politinį spektrą, kurios taip pat už šitas vertybes stipriai serga, tai manau, kad tuo pagrindu mes irgi galėtume tų sąlyčio taškų rasti nemažai“, – sakė I. Šimonytė.NAUJAUSI KOMENTARAI

konservuoti vagys,aferistai ,sukciai

konservuoti vagys,aferistai ,sukciai portretas
uzslaptinti KGBesnikai iesko su kitu iskrypusiu gaujom vienodu salycio ,,,vertybiu,,,ir tikisi ,,,salycio tasku [erogeniniu zonu] rasti nemazai....ypas lybergrastu Laisves LGBTQ evoliucijos nuograuzu tarpe

Šnipas

Šnipas portretas
Koks via slaptas balsavimas,dar nesibaigus balsavimui,konservu iškripelai jau kalba apie pergale,jie patsy jau pasako lad,cia ne rinkimai,o FALSIFIKACIJA.

Korona

Korona portretas
Nu kiek dar matysim situs urodus lietuvos seime . Zmones ka jus darot ar nors 1 darba gera padare sitie snukiai iskrype
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių