P. Mačiulis: jei įstatymas dėl migrantų nebus pataisytas, Lietuva gali sulaukti net ir sankcijų

sveikinciau jei

sveikinciau jei portretas
kiekvienas migrantas pasirasytu pasizadejima neisvykti is lietuvos o po to butu nuimti jiems suvarzymai laisvai klajoti lietuvoje.

AŠ portretas
Tai kam ta siena reikalinga Mačiuli? Kam ją saugoti? Tegu visi kas tik nori įvažiuoja .Ir su tankais Putinas? Pagal jus tai sienos pažeidėjai teisus ,o mes kalti,kad jie nepatenkinti neradę aukso kalnų .

Susimovei dieduk

Susimovei dieduk portretas
Ką vakar štaip vaizdingai šnekėjai , net šiūkliadėžes paminėjai, o šiandien visiškai priešingai giedi.

O

O portretas
Tai gal šalia Mačiulio ir apgyvendinkite ar kokiame dideliame stikliniame name, kad matytųsi, ką ten koks 100 veikia.

Klp

Klp portretas
Jie nelegalai ,sienos pažeidėjai ,nusikaltėliai kokias dar jie teises gali turėti prieš vietinius gyventojus .Nu vat kai tokie dundukai išeina į valdžią tai galim ir savoje tėvynėj tapti beteisiais ,tik mokesčių mokėtojais.

Tai

Tai portretas
kokie mes nepriklausomi,jei anksčiau reikėjo klausyti Maskvos nurodymų,o dabar Briuselio ? Nieko negalime patys nuspręst pagal savo valstybės situaciją,darkai kurios valstybės kartais bando prieštarauti,o lietuviai nuolankiai su viskuo sutinka,nesvarbu jei tai nepalanku mūsų šaliai kartais būna,valdininkams iškart kyla baimė- ką pasakys Briuselis

Socdemų valdžia SUTIKO

Socdemų valdžia SUTIKO portretas
priimti daugiau kaip 1000 !!! Na , ponia Blinkevičiūte ? Tooooks rūpestis Tautiečiais ? Feeee ...

Pirmųjų pabėgėlių sulaukėme 2016 -02

Pirmųjų pabėgėlių sulaukėme 2016 -02 portretas
tuo metu valdantys socdemai su prezidente Grybauskaite įsipareigojo ? ! Socdemai + liberkonservatoriai iki šiol ...feee..Pažintis su pabėgėliais tik prasideda Publikuota: 2016-02-15Tačiau beveik neabejojama, kad anksčiau ar vėliau mūsų šalį pasieks ir likusieji iš 1.105 migrantų, kuriuos Lietuva sutiko priimti pagal ES pabėgėlių perkėlimo schemą. Po jų trijų ar keturių adaptacijos mėnesių, kuriuos pabėgėliai praleidžia Rukloje, atsakomybė teks savivaldybėms – kaip jos sugebės integruoti atvykėlius.

Jonas

Jonas portretas
Biznį darai turbūt Mačiuli ,iš tų migrantų.Kokios dar sankcijos,savais žmonėmis,benamiais pasirūpinkite o ne kitų šalių banditais.Nes užsmaugs naktį pabėge iš vietos, kur apgyvendinti.Teroristai jie ,nedašunta jums.

bumeris

bumeris portretas
kodel sankciju nebijote kai nevykdote eztt nutarimo kad ir pakso atzvilgiu,jau virs 10metu..? ir cia nebijokite..cia nereiks 10metu temti,suzinos tie emigrantai kad cia ne rojus ir nustos lysti..

susikiš gasdinimus į subinę

susikiš gasdinimus į subinę portretas
niekas jokių sankcijų neskelbs,nes visoj europoj žmonės pavargę nuo tokių naudingų idijotų kaip tu.artimiausiuose rinkimuose visur laimės tokie žmonės kaip vengrijos orbanas

kas prezidentas?

kas prezidentas? portretas
gal tu kvailuti patylėtum jau.Vakar į šuns dienas išdėjai įstatymą,o šiandien prezidentas jį pasirašė.

laikas

laikas portretas
liautis bijoti .Tegul sankcijos ,tegul baudos ,bet Lietuva turi išlikti ,kam tokia sąjunga ,kuri mums kenkia ?Vengrai nebijo ir turės savo valstybę ,o LT bus paminta ir taps Kongo kolonija...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių