R. Budbergytė apie ministerijos perkėlimą į Kauną: apgailėtinos pasekmės

dvigubi standartai?

dvigubi standartai? portretas
Gal ponia Budbergytė paskaičiavo,kiek kainavo Lukiškių kalėjimo iškėlimas iš Vilniaus? Arba kiek kainuos Vilniaus atliekų vežimas deginti gamykloje prie Kauno gyvenamųjų rajonų?

Vika

Vika portretas
Butu gerai,kad Budbergyte nusileistu is savo arogancijos virsuniu ir nevaidintu viska geriau ismananti uz visus kitus. Ji galvoja,kad pabuvo atstove Europos Audito Rumuose, tai viska geriau zino. Kazkuo ji man primena musu buv.prezidente, gal tuo grieztu tonu, kaip mokytojos su mokiniais. Sprendziant toki klausima del ministerijos perkelimo, svarbi ne vien jos nuomone.

Frakcija

Frakcija portretas
Mintis perkelti ministeriją į Kauną gera, tik organizacinė pusė šlubuoja, nes daug pasipriešinimo iš pačių darbuotojų pusės, o dabar dar ir " patarėjų" ir " užtarėjų" atsirado. Vangiai sprendžiamas ir naujų darbuotojų Kaune klausimas. Kažkam labai rūpi sužlugdyti ministerijos perkelimo planus.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerbiama bebru partijis atstove, tai jus pradanginot tuis pinigus sabotuodami si Lietuvai naufinga projekta sukuriant su zemes ukio rumais ir universitetu gera klasteri Kaune, kur visoems zemdirbiams patogiau. Tai jus esate sostines lovio parazitai, kuriem ginkdir is sistines negalima nieko imti. Prisiminsime jusu sabotaza rinkimuose

onute

onute portretas
EITU TA BABUŠKA I PENSIJA KARMUŠKES VALSTIEČIAI UŽDARĖ TAI IR MAKIJAŽO NER UŽ KA PASIDARYTI VAGIU PARTIJOM

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nei reikėjo mums tos jūsų ministerijos nei reikia dabar ir Budbergytės irgi nereikia.

apgailėtinai

apgailėtinai portretas
s u v a r g u s ir išsekus Budbergytė, matosi ,kad opozicijos BAČKOJE s o c d e m a m s sėdėti TRIS metus veltėdžiaujant --yra NEPYRAGAI. Dabar socdemai Lietuvos MIŠKE gali tik GRYBAUTI -- o nesenai jie būdami v a l d ž i o j e SAVIVALIAVO su mediena kaip norėjo--žodžiu, jie Lietuvos MIŠKUOSE 26 metus i š l a i k ė-SOVIETMEČIO gyvenimą ir valstybei beveik nebuvo jokios naudos iš SOCDEMŲ " puoselėjamų" miškų.---Oi, kaip socdemai verkė DRAMBLIO ašaromis / dar ir šiandieną nesustoja/ , kai VALSTIEČIAI panaikino urėdijas--socdemų "LESYKLAS"-- , tad Budbergytė nebereikalo atrodo s u v a r g u s i.

visai ne apgailėtinos

visai ne apgailėtinos portretas
dalis vilniečių Kaunan nesutiks važinėti, kauniečiams atsiras darbo vietų.

...,malonu,kad neVISIEMS paTINKU...,

...,malonu,kad neVISIEMS paTINKU..., portretas
kai VISIEMS paTINKU nePATINKU PATS SAU... TASKAS

faktas

faktas portretas
Buka boba sapalioja apie tai ko nifiga nesupranta. Bet jos draugelis pirdirbo neperkėlęs ministerijos, o jinai darba ieško kaltų. Palionis prisidirbo, o ne valstiečiai

Žmudas

Žmudas portretas
Atrodai apvali, prisivalgiusi ponia B. Ir tas tavo grožis už mūsų pinigus. O tai ką tu siūlai, gerbiamoji? Nes dabar atrodo, kad mokesčių mokėtojai veltui tavo atlyginimui savo pinigus taško.

Sniečkus

Sniečkus portretas
Tegyvuoja Prienų komuniagos ! Sena bebrienė. Mačiau slankiojo po Kauno klinikas.

Algirdas

Algirdas portretas
Seniai reikėjo perkelti. Tik ne į Kauno miesto centrą, bet ten, kur būtų žemdirbiams būtų patogu privažiuoti. Geriausia - vieta Žemės ūkio akademija..

...

... portretas
Ach: "Ministerijos darbas buvo ir tebėra sujauktas, pasitraukė patyrę specialistai" - skaityt reikia: 'Pasitraukė patyrę kyšininkai, ministerijos darbas sujauktas, nebeaišku nei kam kyšį duot, nei iš ko 'otkatų' pareikalaut'.

ALGIS

ALGIS portretas
GAL TAS PATALPAS LAI IŠLAIKO VALDANTIEJI IŠ PARTINIŲ LĖŠŲ , NES VIS SKALAMBIJA , KAD VYKDO PRTIJOS PROGRAMĄ .

KOMUNISTINIS MARAS VIS DAR ČIA

KOMUNISTINIS MARAS VIS DAR ČIA portretas
Ka ta komunistine žiurke čia peza,neefektyvu bld.Tegul pasiziuri i vilnieciu nauja afera su stadionu,kuris Lietuvos žmonems kainuos PUSE MILIJARDO EURU.100 milijonu jau sukiso i griaucius,dabar griaus uz 3 limonus ir statys nauja uz 338 milijonus euru.Plius dar jie nepaskaiciavo privaziavimu,viaduku.Taip,kad tos ministerijos perkelimas yra mizeris Lietuvos mastu,bet regionu pletrai didelis pliusas.

Jonas

Jonas portretas
Koks jos giminaitis dirba ž.ū. ministerijoje....

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Netrukdykit ir seniai jau būtų viskas padaryta,bet kur tau.Kaunas yra beveik Lietuvos centras ir tikrai greičiau pasiekiamas nei Vilnius.O dėl darbuotojų,tai matyt laukiama,kaip čia geriau įdarbinti savus,nes skelbimų,kad reikalingi specialistai kaip ir nematyti.

koks skirtumas kur sedes siknas

koks skirtumas kur sedes siknas portretas
padeje ,biudzetiniai mokesciu moketoju ,islaikytiniai --naudos jokios nei vilniuje nei Kaune

...,labai PROTINGI paMASTYMAI...,

...,labai PROTINGI paMASTYMAI..., portretas
pritariu!,pritariu!!,ir dar KARTA PRITARIU!!!... TASKAS
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių