R. Karbauskis dėl Ž. Pavilionio kreipėsi į VSD: jis negali likti nenubaustas

Augis

Augis portretas
Kaip iš gali dirbti su slapta informacija, jei pats prisipažino kad turi ryšių su mafija?

Melynshvarkis kreivakojis

Melynshvarkis kreivakojis portretas
syki isejo is seimo ,galetu nedrumsti vandens naisius!

tokia tiesa ,mafija seime

tokia tiesa ,mafija seime portretas
niekas jo nebaus mafija Lietuvoja valdo viska ,dabar bus vel kalti Rusijos Chakerei is dure ji kaip locha ir sis veikejas suristas su mafi ,tarptautine

Ramūnai,

Ramūnai, portretas
Nubausk nenaudėlį - prisitaikęs įkąsk į užpakalį.

Edcka

Edcka portretas
Gal Ž. Pavilionis, atbaluavojęs veselią Vokietijoje už mokesčių mokėtojų beveik 4000eu, girtas pripezėjo nesąmonių?

LAISVĖ

LAISVĖ portretas
POVILIONIS PRISIPAŽINO , KAD VEIKIA KARTU SU AMERICOS MAFIJA IR KURUOJA PERVERSMUS RUSIJOJE IR BALTARUSIJOJE, IR TAIP KENKE IR DARE MILIJARDINE ŽALĄ LIETYVOS VALSTYBEI - DIRBO PRIEŠ LIETUVA

Chyy

Chyy portretas
jie dabar kels skandalą dėl Puidoko kad numušt šitą Pavilionio kiaulę

jau nebeaišku

jau nebeaišku portretas
Tik ar VSD teiksis kažką daryti? Nes, sprendžiant iš informacijos viešojoje erdvėje, Pavilionis yra VSD agentėlis. Už tokius "šposus" ne atsistatydinimo reiktų reikalauti, o baudžiamosios atsakomybės. Ne mažiau opus klausimas yra pačio VSD direktoriaus Jauniškio asmenybė. Nes sklando gandai, kad joks tai ne "aitvaras", o vos lauko žvalgybos pagrindus išmanantis konservų patikėtinis.

to AnI nuomonė.

to AnI nuomonė. portretas
Rusai tai rusai ale-bet-tačiau, Pavilionis ką pasakė tai pasakė - ESMĘ. Kaip ir kas daroma, kaip dabar valdoma, kaip ir kas veikiama užsienio politikoje, kaip konservatoriai žiūri į svarbius valstybinius postus ir t.t. ČIA SVARBIAUSIA o ne rusų provokacijos ir kitos ,,konservų pūgos" . Aukščiausias cinizmas ir bjaurus, nevaržomas savo Tautos apgaudinėjimas. DIDELIS AČIŲ PAVILIONIUI! O kad jūs (galimai šios mėšlo partijos narys) eilinį kartą verčiate viską rusų provokacijai tai kas jums kaip konservatoriui belieka? Kai kortos visos LR ir net tarptautiniu mastu atskleistos :D)

Bukagalviui

Bukagalviui portretas
Gal gali skaičiais argumentuoti mirčių skaičių iki rinkimų ir po rinkimų ? :))) Nors tu tiks beviltiškas , kad nepajėgsi :)))) O gal gali pakomentuoti KODĖL šį mėnesį , jau valdo libetalkonservynas ir Dulkys MIRĖ 500 daugiau žmonių , nei PERNAI prie " valstiečių " ir Verygos ? :))) Bukena , skaičiai iš šios dienos oficialios statistikos !!! Valstiečiai ir Veryga buvo geriausi !!!

Nemalonus seniokas

Nemalonus seniokas portretas
Pavilioniui su tokiu mąstymu pakeles šienaut, ten galės postringaut apie "visagalį parlamentą". Konservatorių baikos, kas sekantis...

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
Čia Povilionį Rusai nori sukomprimituoti.Laukė pusępetu,kad sugalvotų kaip apšmeižti.Matyt labai jau jis užkliūva jiems.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
smirda supuvusiais raudonais koncervais

a

a portretas
Jie neliečiami jie konservatoriai šaunuoliai valstiečiai ir žalieji tvirtos nuomonės ir pozicijos

gandragalviui

gandragalviui portretas
karbaucki,tai tu ir tavo partinė vyriausybė gal būt turi sėdėti teisiamūjų suole,už genocidą,kurį patyrė Lietuva prieš rinkimus,kada dėl įtikimo rinkėjams,nebuvo skelbiamas karantinas.Ko pasekoje kasdien myriop buvo siunčiama po 20-30 žmonių

Dija

Dija portretas
Povilioniui amžiaus krizė o gal ir kokia liga pradėjo veikti jo organizmą.Gyvendamas šeimoje atrodė sveikesnis ir jaunesnis.Vėl paminėsiu Knygą "Meilės vardu".Perskaitykite būtinai , suprasite kiekvienas apie meilę, savo sveikatą.O man jo gaila ,ta jo klasioke pasinaudojo jo padėtimi .Vyrai tokiose pareigose ,bet kokiose,prie valstybės vairo ,moterim labai patinka.Nes vienintele" verslo" rūšys, kuri pelninga ir ne jai vienai . Labai įdomu kodėl niekas nesidomi jo žmonos nuotaika,kodėl jos niekas nepaklausė, kas nutiko ir t.t.... .Atrodo labai jau šeimos moterys Lietuvoje nuvertintos.

Kaunas

Kaunas portretas
Gal gana šį juokdarį laikyti seime? Tegul eina lauk šis jaunikis.

*****

***** portretas
Pradedu suprasti kodėl taip reikalingas Lietuvoje narkotikų dekriminilizavimas , turint tokių " draugų mafijozų " , Lietuva gali būti dar vienas plotas realizavimui ? !!!! Joooo.... konservynas pats stumti įstatymo negali , nes yra " senjorų " balsuotojų , todėl koalicijoje yra garsiai rėkianti Laisvės partijūkštė su Armonaite ? Fui..... pažintys vienų , rėkimas kitų ? Tikra patriotystė .....Tikiuosi degsite pragare ..

Pagarba Karbauskiui,

Pagarba Karbauskiui, portretas
žeminti Lietuvą , sakyčiau ir jos piliečius , prezidentą ir nesvarbu su kuo kalbi , gali tik vieninteliai patryjotai liberalkonservatoriai ? Žeminti mus , šalių kurioms padeda Lietuva , jos žmonės OPOZICIJAI ? Kaip šiuo atveju RUSIJOS ? Manyčiau būtinas VSD vertinimas ar tai nėra grėsmė Lietuvai . O tai , kad seimo liberali Čmilytė , visokie Gentvilai ir Vyriausybės Šimonytė Pavilionio kalboje neįžvelgia grėsmės , man kaip rinkėjui , eilinis įrodymas dėl šių partijų " padorumo " ir noro dirbti Lietuvai bei garsinti gerą Lietuvos vardą .

Nieko sau ....Pavilionis turi kuo didžiuotis ..

Nieko sau ....Pavilionis turi kuo didžiuotis .. portretas
Prankeris: Todėl aš noriu paklausti - ar turi ryšius ir kontaktus su kuo nors iš valstybės departamento? Tarp aukštų pareigūnų mane domina senatorius Menendesas. Ž.Pavilionis: Turiu gerus kontaktus su Kongresu, bet Kongresas Vašingtone yra šventesnis už šventuosius, tai daugiau nei administracija. Aš tave galiu sujungti su kubiečių-lotynų mafija, lobistų grupe, kuri yra antra pagal pajėgumą Kongrese. Tai Menendesas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių