R. Karbauskis: pasirūpinti žmonių gerove trukdo per krizę priimti įstatymai

...

... portretas
Nerima, o ką daro graikai?..

Nerima

Nerima portretas
Ar pritariate nuomonei, kad galima skolintis, paskui neatiduoti? Žinoma, ne.

Irena

Irena portretas
Viskas jūsų rankose. Norisi tikėti, kad nuo kalbų prieisite iki darbų. Kas naujo dėl pensijų didinimo ?Jau darosi neįmanoma išgyventi.

Galvočius

Galvočius portretas
Niekas netrukdo pakeisti trukdančius įstatymus ir kitus teisės aktus. Bėda ta, kad valdytojai neturi supratimo kaip ir ką veikti gavus tokią valdžią. Pirmiausia pačiam Karbauskiui reiktų suprasti, kas yra valstybė, kokiems tikslams ją kuria tauta. Kai supras tikslus, tuomet ir veikimo priemonės su būdais bus aiškios.

karbauski

karbauski portretas
gal tu jau mano gerove nesirupink...

...

... portretas
"... ir mes tiesiog tų pinigų negalime panaudoti, nes pagal įstatymą dabar jie bus skiriami skolai mažinti“, – aiškino R.Karbauskis" - tas tai taip, BET: padengiamos BRANGIOS skolos, o jas padengdami galim ir VĖL skolintis (juk patikimumą savo parodom), o juk dabar tos paskolos daugiau nei pigios!

rwc

rwc portretas
Ar tikrai ant tiek durnas šitas Naisių kniazius? Gal laikraščių nemoka skaityt, o gal pas Verygą išsitirt nuo sklerozės metas? 1. Fiskalinės drausmės įstatymai buvo priimti prie Kirkilo, jei ne dar anksčiau – tam kad tenkintume Maastrichto kriterijus ir šiaip tai būtina sąlyga euro įvedimui. Jeigu prastai su kalendorium – primenu, kad iki Kirkilo kadencijos pabaigos dar jokios krizės nebuvo, nes ją sukėlė Kubilius paskui, specialiai ant po rinkimų. 2. Laikytis fiskalinės drausmės per tą Kubilių (juk Butkevičiui paskui neliko nieko kito, kaip tik eurą įvest, ane?) mumi įpareigoja JevreoSajūzo direktyvos ir JevreoZonos sutartys. Kas principaliai reiškia, kad norint jas atšaukti reikia padaryt LtExit, jei nenorim, kad ES ir TVF mumi padulkintų kaip graikus. Ale čiagi vienok yra kitas keblumas: kadangi į JievreoSajūzą bei Zoną įstojom per nupirktus referendumus, tai ir išstoti galima tik per kitus nupirktus referendumus.

Patarimas R.Karbauskiui

Patarimas R.Karbauskiui portretas
Pvz.del mokytoju atlyginimu,nera resursu ir nereikia,nedidinkit jiems tu algu,bet atsaukit vid.ugdymo reforma,kap nepasitvirtinusia realybeje.Leiskit vel tureti dvylikametes mokyklas tam kas nori ir turi potenciala.Ir problema isspresta.Patys uzsidirbs naturaliai turedami didesnius kruvius.Esat isrinkti,tam,kad mastytumete galva ir taisytumete buvusiu valdzioje nevisprociu klaidas.Visos galimybes jusu rankose,reikia tik dirbti,bet realiu darbu kolkas nesimato,tik kaltinimai buvusiems ......

Anonimas

Anonimas portretas
Tai nesapaliokit apie blogus anksciau sukurtus istatymus ir ne kurkit savo naujus,dar blogesnius.Pakeiskit tuos blogus ir pradekit gerint zmoniu gyvenima,kaip ir zadejot pries rinkimus.

per krize buvo priimtas

per krize buvo priimtas portretas
garsusis PSD istatymas zmones pavertes skolininkais.jei jau taip norit padet zmonems,atsaukit PSD istatyma.zmones yra priversti skolas moket visa gyvenima,artaip sazininga.?

Taigi

Taigi portretas
Tai paskelbkite, kas prisiskolino ir kur padėjo tuos pasiskolintus pinigus. O šiaip, tai reikėtų gyventi pagal galimybės, o ne į skolą.

Be

Be portretas
Didelė problema juos panaikinti ir priimti tinkamus kurie dirbti žmogui.

Kęstas

Kęstas portretas
Sako, kelkime kainas toliau, kad Lenkijos lenkai važiuotų pas mus dirbti, neva tai algos vysis mūsų pasiutusias kainas. Juokdariai. Jūs jau žiauriai pakėlėte kainas. Lenkijoje viskas žymiai pigiau, kartais ir du kartus. O algas ir pensijas mokate daug mažesnes, negu Lenkijoje. Ir stebitės, kodėl mes emigruojame. Net naiviai tikinate, kad ateis laikas, kai Lenkijos lenkai važiuos pas jus dirbti... Jūs kertate šaką, ant kurios sėdite. Darbštūs lietuviai yra Lietuvos ūkio pagrindas. Sunaikinę jį, tapsite viso pasaulio pajuoka. Nėra ūkio, nėra ir darbo vietų nei lietuviams, nei Lenkijos lenkams mūsų žemėje. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Suski, o kas neleidzia juos atsaukti. Pisi prota zmonems.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių